Jump to content

Recommended Posts

Nick: Mój nick to Ondre.

Imię: Moje imię to Marcin.

Od kiedy grasz na crafted.pl?: Niestety nie pamiętam dokładnej daty, lecz zarejestrowałem się mniej więcej w połowie Września tego roku.

Posiadasz sprawny mikrofon, i TS3?: Tak, posiadam sprawny mikrofon, i program głosowy TeamSpeak3.

Pełniłeś kiedyś podobną funkcję?: Tak, miało to miejsce na malutkim serwerze dla znajomych.

Ile poświęciłbyś dziennie czasu na pełnienie roli Helpera?: Od poniedziałku do piątku - 3-4 godziny (zależy też od ilości lekcji, i zadań domowych) a w weekendy - 5-7 godzin.

Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze minecraft, forum, TeamSpeak3 lub discord?: Nie, nie byłem karany na wymienionych serwerach.

Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć? (min. 5 rozbudowanych zdań): Zacznę od tego, że jestem osobą pomocną, która bez wahania pomoże osobie potrzebującej pomocy, nieważne czy na chacie, czy w minecrafcie. Potrafię szybko pisać (często jest to powodem tworzenia błędów ortograficznych/językowych) co ułatwia szybką pomoc lub odpowiedź. Bardzo często jestem świadkiem, gdy w chwili obecnej na serwerze nie ma żadnej osoby z administracji, a gracze łamią regulamin, owszem, mogę pisać skargi, lecz to zajmuje parę  minut. Bardzo szybko się uczę, co ułatwi przyswojenie wszystkich komend, i wymagań helpera.

Jestem tzw. mediatorem klasowym (gdyby ktoś nie wiedział, mediator to taka osoba, która rozwiązuje konflikty itp.), więc rozwiązywanie konfliktów serwerowych pomiędzy graczami nie będzie sprawiało mi żadnego problemu

Coś o sobie (Min. 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Marcin. Miejscem mojego zamieszkania jest Częstochowa. Uczęszczam do Szkoły podstawowej, a dokładnie do klasy 6. Moje zainteresowania to Podróże, gry, a w wolnym czasie nauka gry na gitarze. Z serwerem crafted.pl bardzo się zżyłem. Ortografia nie sprawia mi większych problemów, jedynie przecinki są dla mnie malutkim problemem.

Przeczytałeś/aś regulaminy?:  Pewnie.

Opisz komendy swoimi słowami:

/w usun - nie ma takiej komendy. Aby zresetować wyspę należy wpisać komendę /w reset, następnie /island confirm, a później wybrać wyspę.

/w zapros nick - ów komenda zaprasza gracza do wyspy.

/w coop nick - nadaje tymczasową możliwość niszczenia, otwierania skrzyń itp. Ten przywilej może nadać osoba z rangą Vip+, a osoba, która otrzymała owego coopa, posiada go aż do wyjścia właściciela, bądź wpisania przez niego komendy /w uncoop nick.

/report - zgłasza obecnej administracji osobę, która np. kradnie surowce na /kopalnia.

/w wykop nick - wyrzuca z naszej wyspy osobę odwiedzającą, nie dodaną.

/skup - po wpisaniu tej komendy otwiera się panel etc, w którym można sprzedawać różne itemy, za wyznaczoną cenę np. 1 emerald za 30$.

Dpdatkowe Komendy:

Vip/svip

/Wstecz - teleportuję w ostatnią lokację.

/strefavip - teleportuje gracza w strefę, gdzie jest m.in: farma ze spawnerami świnek, królików, krów, owiec, i kurczaków, kopalnią (4 level ulepszenia stoniarek), wieśniakami, i ruletką VIP.

/farmavip - teleportuje wprost do farmy vip.

/kopalniavip - teleportuje do kopalni w strefie vip.

/feed - ów komenda powoduje to, że nasza postać zostaje automatycznie najedzona.

/wb lub /craft - przenośny crafting table.

/ec - przenośny enderchest.

/fly - umożliwia latanie.

/dzien - powoduje zmianę pory dnia na poranek (widoczne tylko u nas).

/noc - powoduję zmiane pory dnia na noc (widoczne tylko u nas).

/tpahere - teleportuje osobę do nas.

Dokładne informacje o tych rangach znajdziemy pod komendą /rangi.

Warpy:

/w warpy - pokazuje listę osób, które postawiły tabliczkę [witaj].

/pvp - teleportuje do areny pvp, warto wspomnieć, że nie traci się tu itemów, lecz przez jakikolwiek błąd można je utracić - wtedy administracja nie ponosi za nie odpowiedzialności.

/w tp (nick) teleportuje do tabliczki [witaj]

/event - teleportuje na arenę ox

Wyspa:

/w - tworzy wyspę dla osoby jej nie posiadajacej, i teleportuję posiadacza wyspy do miejsca, gdzie ustawiony jest /w ustawdom.

/w zablokuj - blokuje wyspę.

/w ustawdom - ustawia miejsce respawnu, po wpisaniu komendy /w.

/w info - pokazuje informacje o wyspie.

/w ban (nick) blokuję osobę.

/w wyrzuc nick - wyrzuca osobę z drużyny.

/w ustawienia - otwiera menu ustawień wyspy.

/w top - pokazuje top 10 wysp z najwyższym poziomem.

/w poziom - pokazuje aktualny poziom wyspy.

/w zapros nick - wysyła zaproszenie do wyspy.

/w lider nick - oddaje lidera nowej osobie.

/w unban nick - usuwa bana z danej osoby.

Wszystkie osoby czytające, jak i administrację pozdrawiam,

liczę na pozytywne rozpatrzenie Podania :)

Cześć @Ondre,

Zaczynamy od zdań. Wyglądają dobrze, mają dobrą składnie oraz chce je się czytać. 

Na SkyBlocku nie gram więc aktywność ocenie na Neutral. Na forum ciebie widzę rzadko, aczkolwiek to jest do poprawy. 

Jestem na Neutral z pochyleniem na Tak. Powodzenia 💪

• Lubię to! 1

Jestem jak najbardziej na TAK, ponieważ:

Widuję +

Pomagasz +

Jesteś miły +

Komendy +

Wiek prawie poprawny więc +

Powodzenia!!!

• Lubię to! 1

Za wiejskie okulary juz masz + xd. A tak na serio:

Jestes mila, pomocna i ogarnieta osoba. Pomagasz, zdania 4 liter nie urywaja, ale nie mowie ze sa zle, sa ok. Ogl to nw co tu napisac jeszcze, moze to, ze jestem na tak?

• Lubię to! 1

Widuję+

Nie widzę byś pomagał-

Ts3+

Mikrofon+

wiek-

pełniłeś podobną funkcje+

dobrze rozwinięte zdania+

Nowy gracz-

Moja opinia to...NEUTRAL

PS: Spróbuj w styczniu kiedy będziesz doświadczony i przede wszystkim będziesz miał 13lat, bo wtedy

prawnie jakby możesz być [H]...

• Lubię to! 1

Zdania: +

Czas spędzony na serwerze: +

Widywanie na serwerze: -

Komendy: +

Pomoc: -

Ortografia: +

Opis: No ogólnie to spoko ale pomoc i widywanie na serwerze to tak słabo..

Jestem na: NEUTRAL

neu.png

• Lubię to! 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy