Jump to content
Sign in to follow this  
Pjo

Czekamy na WASZE propozycje

Recommended Posts

Hejo, z tej strony właściciel.

Chcę zrobić aktualizacje serwera SURVIVAL. W związku z tym proszę was o wypisanie propozycji, co nowego chcecie na serwerze. Mogą być pierdoły, jakieś nowe pakiety do sklepu sms, lub mechanizmy zmieniające rozgrywke. Najlepsze, wykorzystane zostaną nagrodzone :)

Dodatkowo czekam na wszelkie zgłoszenia bugów. Jak coś nie działa to trzeba naprawić ;)

Edited by Pjo
  • Lubię to! 1

- Koszyk w sklepie SMS (dotyczy wszystkich serwerów, ale m. in. tego)

- Granica budowania od 100-150 kratek, zamiast 200 - do tego czasu cały pasek głodu zejdzie

- Jakieś częstsze spawnowanie zwierząt, bo prawie wcale ich nie ma za granicą budowania

Edited by Marihunaen
  • Lubię to! 1

- Odnawianie mapy przy samym spawnie (ok. 500 kratek od spawna), ponieważ jest tam mapa totalnie zniszczona  (w odległości 200-300 kratek)

-  Ulepszenia w sklepie. Np. Szybkość, latanie  (na dowolny termin np. Tydzien)

- Skarby - do znalezienia w różnych częściach mapy, w każdym różne itemki np. diaxy, surowce, bloki itp.

- Bazy - mini-spawny w różnych częściach mapy (nie ma tam pvp , jest ruletka gracz itp.)

- Usunięcie szpitala - Szpital jest bardzo denerwujacy, jak tylko tam trafiam wychodzę z nudów, tak jak większość graczy

- Danie Global chatu na więcej na więcej niż 20 kratek (np. 50, 100)

- Pakiet Blokow "Prestiż" - pakiet lepszych bloków w sklepie (np. Kwarc, złoto, diaxy) cena: ok. 15-20 zl

- Mini-sklepik na spawnie - parę itemow ciężkich do znalezienia  (wysokie ceny np. 1 diax za 5 stakow dirta)

- Rozbudowa spawna - większy spawn

- mniej informacji "C" na chacie - jest tego za dużo i jest zasmiecony cha

- więcej zwierząt w okolicach spawna 

W dniu 3.11.2019 o 20:11, Marihunaen napisał:

- Koszyk w sklepie SMS (dotyczy wszystkich serwerów, ale m. in. tego)

- Granica budowania od 100-150 kratek, zamiast 200 - do tego czasu cały pasek głodu zejdzie

- Jakieś częstsze spawnowanie zwierząt, bo prawie wcale ich nie ma za granicą budowania

Akurat zwierząt jest duzo

Edited by Adik_
Literowka
  • Lubię to! 2

39 minut temu, Adik_ napisał:

Akurat zwierząt jest duzo

Spędziłem godzinę na ich poszukiwaniu poza strefą bez budowania.

@Pjo,

Patrząc na to, trochę się uśmiałem. Nie łatwiej by było popatrzeć na Propozycje z działów i zrobić z niej Aktualizacje? Mniej cackania się z czekaniem na odpowiedź i szybsza robota.  

Edit: Zwracam honor Pjo, na survival jest mało propozycji. 

Pozdrawiam Spakery. 

Edited by Spakery

Można dodać pakiet redstone albo pakiet alchemika do ItemShopu. 

1. Kolejne poziomy na sky.

2. Moim zdaniem zamiast dodawać nowe podserwery to ogarnąć edycję fb/txo bo jeszcze chwila i będzie miliard podserwerów a fb czy txo nie będzie miało nowej edycji (później może być ciężko ogarnąć 5 serwerów ( fb, txo, sky, sv, i jakiś nowy który jest w " wkrótce "))

3. Myślę że bardzo dużo jest propozycji do każdego podserwera jak i w błędy&bugi więc zobaczcie co tam jest i przyjmijcie albo odrzućcie je.

4. Dobra idę na matmę, jak coś wymyślę to napiszę ❤️

• Super 1

Temat jest w dziale survivalu. W związku z tym proszę tylko o propozycje związane z SURVIVALEM.

Jednak nie martwcie się, na inne serwery też przyjdzie czas. Mam plan :D

Tak btw aktualizacje w sensie ze nowa mapa czy zostaje jak jest. Jakby mógł ktoś podarować informacja.

Dobra :

-napraw działanie portalow zbudowanych w netherze

-może wioski z wiesniakami

-ZWIERZETA bo ich małooo

-nie zmieniaj odleglosci rozmów najwyrzej

o 10

-zmniejsz szanse na elytre w rulecce bo juz z 4 osoby conajmniej mają 

-ale nie rób żadnych kitow nowych np z jedzeniem, nie zmieniaj odleglosci gadania, bo to zniszczy magię tego trybu 

nie rób sethomow itp. itd. Tylko krzyk zmniejsz do godziny i może kit vip trochę osłab ( i Pjo z tym krzykiem to doknes mówi żebyś nie zmieniał ale on szczerze to nagra serie i tyle mi się wydaje a jak się mogę domyslic on ma przywileje vip...  Dlatego proszę przemyśl to  może zmniejsz chodźby do 1.5h czy 2h )

To takie moje propozycje tylko pamiętaj.

Nie zniszcz magii tego trybu 

Edited by Exstrem

Można By Dodać Używanie Piecyków kowadeł itp. w strefie vip bo jak narazie da się tylko używać enderchesta,craftingu i enchantu ...

Do dałabym komendy:

/spawn - teleport na spawn, ponieważ jak mieszka się 12 tys kratek od niega jest problem zepy tam dotrzeć

/home - możliwość teleportacji do domu

W dniu 7.11.2019 o 10:21, Korniczek11 napisał:

Do dałabym komendy:

/spawn - teleport na spawn, ponieważ jak mieszka się 12 tys kratek od niega jest problem zepy tam dotrzeć

/home - możliwość teleportacji do domu

To by właśnie zniszczyło magię tego trybu