Jump to content

Czekamy na WASZE propozycje

Pjo
 Share

Recommended Posts

W dniu 25.02.2020 o 02:24, Landshapy napisał:

Jestem osobą nową. 

Niedawno zaczęłam grać i poprzez wielu graczy dla osób nowych to problem. Również to osoby grające zauważają że nowi nie wiedzą co i jak a by dojść do jakiegoś miejsca dobrego się ginie.

Tak jak wcześniej pisano

- Koniecznie Odnawianie mapy przy samym spawnie (ok. 200 kratek od spawna do 600), ponieważ jest tam mapa totalnie zniszczona 

-Brak drzew co nie daje możliwości choćby uzbrojenia się w drewniany miecz

-zaraz za spawnem i danym miejscem gdzie można zacząć budować nie ma zwierząt. Jedzenie jest trudne do zdobycia a potworów masa.

-ta mapa..ta mapa to horror. Na prawdę chciałabym grać ale taka zniszczona aż się odechciewa. 

-możnaby dodać choćby komende dla każdego  /sethome aby zaznaczyć miejsce pobytu i /home aby się teleportować gdy nas coś zabije. Samo dotarcie tam trwa kilkanaście min a te kilkanaście min gdzie możnaby grać musze przeznaczyć na szukanie miejsca gdzie byłam.

-mechanizm który wyrzuci w dowolne miejsce na mapie + komendy /sethome i /home

-ODNOWIENIE MAPY OD 200KRATEK OD SPAWNA DO 600-800! 

PROOOSZEEE

Nie dla wszystkich dojście do bazy zajmuje kilkanaście minut mi zajmuje to około 3 godziny.

Jestem za tym aby nether zostal poprawiony jak i naprawiony teleport (powrot do domku) i powiekszony gdyz nie idze znalezc brodawek gdzie nawet znalezienie blazow sprawia klopoty , albo dodanie pakietu do sms alchemika gdize sa brodawki itd jak i szybsze renderowanie swiata bez lagow , i jakies wykupienie komendy powrotu do domu np koszt teleportu to koszt ilus diamentow 

rowniez mozna odnowic nether i jakis latwiejszy powrot do spawna z dalszych odleglosci 

rowniez mozna dodac do sklepu sms wykupienie slota za niewielka kwote zamiast za 15 zl kupywac vip

moge poprawic bardziej starannie 

Edited by kokoksu

5 godzin temu, kokoksu napisał:

Jestem za tym aby nether zostal poprawiony jak i naprawiony teleport (powrot do domku) i powiekszony gdyz nie idze znalezc brodawek gdzie nawet znalezienie blazow sprawia klopoty , albo dodanie pakietu do sms alchemika gdize sa brodawki itd jak i szybsze renderowanie swiata bez lagow , i jakies wykupienie komendy powrotu do domu np koszt teleportu to koszt ilus diamentow 

rowniez mozna odnowic nether i jakis latwiejszy powrot do spawna z dalszych odleglosci 

rowniez mozna dodac do sklepu sms wykupienie slota za niewielka kwote zamiast za 15 zl kupywac vip

moge poprawic bardziej starannie 

To nie jakiś freebuild żeby był teleport do domku czy też spawna. Grasz na survivalu więc musisz się pogodzić z tym z czym my się godzimy już od dawna.

Jestem całkowicie na NIE.

W dniu 5.03.2020 o 23:07, Goldzik94 napisał:

To nie jakiś freebuild żeby był teleport do domku czy też spawna. Grasz na survivalu więc musisz się pogodzić z tym z czym my się godzimy już od dawna.

Jestem całkowicie na NIE.

Troszke zirytowales mnie tym faktem , posluchaj teleport jest od tego aby dzialal poprawie wchodzi tepa cie wchodzisz ponownie powinnienes sie znalezc we WLASNYM teleporcie a nie kilka tysiecy kratek dalej ! Jakby takie bledy w plikach byly na oryginalnym solo mc to nikt by nie wchodzil do netheru jesli technicy nie potrafia poradzic sobie z takim bledem To nie moja wina , bo watpie ze jest to celowe , dalem kilka przykladow w mojej wypowiedzi na temat sklepu a o teleportacje to chodzilo mi glownie o powrot z netheru a nie ze bede sobie wpisywal /spawn lub /home to by bylo bez sensu mam nadzieje ze cie wytlumaczylem na czym blad polega w pilkach bo jak na ts rozmawialem to niektore osoby byly zdziwione ze sie nie powraca do wlasnego miejsca utworzenia teleportu do tego podkresliles tylko opcje teleportacji a co z reszta propozycji?  . Pozdrawiam

Edited by kokoksu

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

1. Usunąć sklep. Usunąć kity. Usunąć Wszelakie komendy i zasady (może oprócz przeklinania) Oraz nie robić nowych edycji.

Bo teraz ten serwer jest po prostu zwyczajnym survivalem a nie anarchią. Jest po prostu za łatwy. Spójrz se na inne serwery anarchia to zobaczysz jak one wyglądają. 

2. (jak 1 nie zadziała) Serwer VIP.

Normalny serwer tylko dla VIP

Edited by Grohhu_
Poprawiłem propozycje 1

Oto moje propozycje:

-powiększenie granic netheru, endu i normalnego świata o około jakieś 2000 do 3000 kratek
-zamiast trybu gry na łatwym byłby na normalnym
-dodanie fantomów i pillagerów
-naprawienie latania elytrą i łódką (wiem że podobno ,,to jest wina minecrafta/serwera'' )
-naprawienie 500 kratek od cuboida bo tam jest wszystko zniszczone
i chyba tyle jak jeszcze coś mi do głowy przyjdzie to napiszę lub zedytuje tą wiadomość.
Życzę miłego dnia ;)

• Super 1

4 godziny temu, Polski_Pawel napisał:

Oto moje propozycje:

-powiększenie granic netheru, endu i normalnego świata o około jakieś 2000 do 3000 kratek
-zamiast trybu gry na łatwym byłby na normalnym
-dodanie fantomów i pillagerów
-naprawienie latania elytrą i łódką (wiem że podobno ,,to jest wina minecrafta/serwera'' )
-naprawienie 500 kratek od cuboida bo tam jest wszystko zniszczone
i chyba tyle jak jeszcze coś mi do głowy przyjdzie to napiszę lub zedytuje tą wiadomość.
Życzę miłego dnia ;)

To z trybem normal to byłby kozak tryb a z easy to 1 bitwa trwa 1h więc jestem za

• Lubię to! 1

W dniu 13.06.2020 o 15:43, DiaxmanXD napisał:

Dodajcie wieksza granice pvp np dalej od lini spawnu bo niwktorzy gracze stoja przy lini w diamentowej zbroi z miecze.i

zabijaja kazdego kto befzie chcial wyjsc i przez to wiekszosc czasu bede przebywali w szpitalu a nie na mapie

Tak już jest chyba od początku a napewno było to już kiedy zaczynałem grać więc trzeba zachować tradycje że ludzie stoją przed pvp i innych zabijają aby zarobić

• 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
W dniu 8.01.2021 o 11:02, karolux napisał:

moglibyście zrobić rzebi jak ktoś nie odbierze kita to nadrugi dzień miał dwa przy odebraniu,bo jak ktoś nie gra przez tydzień to traci dużo kituw

wtedy na wakacje wyjeżdżam i mam kity vip z 2 miesięcy gościu kitu są po to aby gracze mieli motywacje i wchodzili na serwer i ortografia proszę 

NA WIELKIE NIE 

• 3 weeks later...

.1. Odnawianie mapy w promieniu 1000 bloków co tydzień o 3:00

2. Większa Mapa z tych chyba 15 tysięcy bloków do np. 40k

3. Ranga Uvip na całą edycję koszt: 50zł - 75zł /kit uvipstart czyli diamentowy set 3/3/1 czyli protection 3 unbreaking 3 i thorns 1 diamentowy miecz 4/3/1/1 czyli sharpness 4 unbreaking 3 fireaspect 1 i knockback 1 diamentowy kilof 4/3/2 czyli efficiency 4 unbreaking 3 i fortune 2 diamentowa siekiera sharpness 2 unbreaking 3 efficiency 3 diamentowa łopata efficiency 4 unbreaking 3 i silktouch książka z mendingiem do tego 16 diamentów i /kit uvip czyli 1x klucz vip i 8 diamentów

4. Dla graczy /kit jedzenie do odebrania co 3 dni zawiera 8-16 chleba

5. Dla graczy do odebrania na start /kit graczstart zawiera kamienny miecz sharpness 1 kamienny kilof efficiency 1 kamienną siekierę efficiency 1 i kamienną łopatę efficiency 1 i 8 placków dyniowych i skórzany napierśnik protection 1

6. Większa liczba mobów takich jak zombie,szkielety i creepery podwojona nawet 3x bo to extreme

7. Crafting na idealną diamentową zbroję czyli tak jak zwykła ale nie diamenty tylko bloki diamentów i taka zbroja miała by odrazu protection 5 unbreaking 3 thorns 3

8. Crafting na idealny diamentowy kilof zamiast patyków blaze rod a zamiast diamentów bloki diamentów miałby efficiency 6 unbreaking 3 i fortune 3

9. Crafting na idealny miecz zamiast patyków blaze rod zamiast diamentów bloki diamentów enchanty sharpness 6 unbreaking 3 fire aspect 2 knockback 1 looting 3

10. Możliwość scraftowania shulker boxa czyli skrzynka na środku którą otaczamy blokami diamentu i to daję nam skorupę shulkera czyli 2 takie = shulker

11. Customowe dungeony pokroju lepszej endowej twierdzy itd. 

12. Podwyższenie o około 25% cen w sklepiku serwerowym

13. Czas cooldownu krzyku dla gracza zmniejszony do 1,5h

14. Mana i umiejętności np. Zdobywasz skille zabijając moby dzięki czemu dostajesz różne umiejętności np. Siła 1 pernametna itd. Ciężki to jest temat

15. Rekrutacja na helpera dzieliła by się miedzy 3 trybami

16. Enderdragon miałby siłe 3 a kryształów było by 3 razy więcej, ponieważ enderdragon jest za łatwy

17. Zwiększenie distancu chatu do 30 bloków

18. Efekt regeneracji i karmienia na spawnie dla rang vip i wyższych albo graczy też zwykłych

19. Zmniejszenie liczby surowców pod ziemią o około 50%

20. Zwiększenie liczby slotów na każdym extreme do 100

21. Jeden extreme gdzie dealer doknes nie będą trollować ponieważ nie każdy ich lubi

22. Jakieś eventy robione przez administrację na vipy i może itemy jakieś

23. Znacznie większy spawn powiedzmy 2,3 razy większy

24. Skrócenie czasu czekania w szpitalu do 2 minut

25. Jakieś atrakcje na spawnie cokolwiek do obserwowania było bo 1.14.4 - 1.16.4 pozwalają na naprawdę piękne budowle np. Można by jakieś mini zoo zrobić itd. No ogólnie by było co robić

26. Może dodatkowe 8 mniejszych spawnów do których było by można się dostać przez teleporty na spawnie głównym lub na piechotę i każdy spawn byłby na innym biomię a główny najlepiej by był na ładnych polanach

27. Takie mini domki na spawnie głownym było by ich powiedzmy 30 i byłyby to takie pokoiki z oknami o rozmiarach 5 na 5 albo 5 na 7 a vipy miałyby by domki 9 na 9 lub 9 na 11

28. Na spawnie jakaś farma zborza itp. Publiczna restartowała by się co 5 minut i byłoby można z niej jedzonko brać

29. Łowisko na spawnie na którym byłoby można łowić ryby albo zabijać mieczem te które by się respiły jakimś spawnerem

30. Farma drzew na spawnie restartowała by się co 5 - 10 minut i byłoby dębowe drewno vipy w strefie miałyby też farmę drzew ale z wszystkimi rodzajami drewna

31. Jakiś sklepik na spawnie na którym byłoby można kupić itemy ciężkie do zdobycia np. 4 Diamenty za 32 żelaza itd. Albo trójząb za 12 bloków diamentów

32. Dwie strefy vip które byłyby takie same albo podobne

33. Arena do pvp z trybunami gdzieś

34. Sąd gdzie gracze mogą się osądzać

35. Kościół gdzie byłyby Monalisek i Perliska

36. Zamiast wymieniarek byłby targ gdzie jako.stragany byłyby wymieniarki

37. Tak wiem że moje propozycję ułatwiają bardzo extreme ale ja mam taki pomysł

38. Publiczna kopalnia poprostu mnóstwo stona odnawianego co np. 15 minut i sklep gdzie za cobbla byłoby można kupować różne rudy

39. Na spawnie jakiś domek ala restauracja gdzie gracze mogli by przyjść i porozmawiać coś zjeść no ogólnie by się zrelaksować i pogadać

40. Sklep z itemami do alchemii np. 4 blaze rody za 8 diamentów i składniki do potek.

41. Karanie za kampienie przy linii pvp

42. Naprawienie portali bo to denerwuję

43. Sklep z podstawowymi itemami za cobbla i drewno np. 8 ciastek za 16 cobbla

44. Dodanie w sklepiku serwerowym mob spawnera z losowym jajkiem za 30zł

45. Dodanie ruletki taniej w której byłyby diamenty żelazo itd. Cena 5zł do otwarcia na spawnie

46. Dodanie ruletki Bardzo Rzadkiej w której byłyby można znaleźć koxa,lekko enchantowane diamentowe narzędzia,mendingi Cena 10zł do otwarcia na spawnie

47. Dodanie ruletki Epickiej w której byłoby można znaleźć Mendingi,Koxy,Dobrze enchantowane diamentowe narzędzia,nawet 1% szansy na shulker boxa i kilka bloków diamentu Cena 15zł do otwarcia na spawnie

48. Dodanie ruletki Legendarnej w której byłoby można znaleźć 4 koxy,totem nie umierania,beacon,perfekcyjne diamentowe narzędzia,po nawet 8 bloków diamentu,elytre,nazwane specjalnie przedmioty np ciasto doknesa soczek dealera Cena 20zł do otwarcia na spawnie

49. Usunięcie mystery boxów na rzecz ruletek i mojej zremasterowanej wersji mystery boxów

50. Mystery Box Startowy

Idealne itemy na start takie jak żelazne enchantowane itemy,diamenty,jedzenie,drewno nasiona różnych roślin Cena 10zł liczba max itemów z boxa 5

51. Mystery Box Zaawansowany

Idealne itemy pomiędzy startem a zabiciem smoka enchantowane podstawowo diamentowe itemy,jedzenie,refy,mikstury pokroju siły 1 na 3 minuty itd.

Cena 20zł liczba max itemów z boxa 5

52. Mystery Box HiEndowy

Zrobiłeś na serwie wszystko a oto i mystery box w którym znajdziesz diamenty, enchantowane książki,butelki z expem,podpisane itemy głowe smoka i elytee

Cena 30zł liczba max itemów z boxa 7

53. Mystery Box Challenge

Mystery Box w którym znajdziesz różne itemy z mystery boxa startowego i niektóre z zaawansowanego oprócz tego znajdziesz tam książki z zadaniami i itemy do wykonania go Cena 30zł liczba max itemów 10

54. Mystery Box Potion

Mystery Box z miksturami w którym znajdziesz strzały z efektami rzucane mikstury i wypojalne mikstury

Cena 30zł liczba max itemów 10

55. Każde zombie miałby na sobie żelazną zbroję protection 1 i żelazny miecz sharpness 1

56. Każdy szkielet miałby na sobie żelazną zbroję protection 1 i łuk moc 2

57. Każdy creeper byłby naładowany

58. Dodanie nowego bossa witherowego szkieleta w diamentowej zbroji protection 4 thorns 1 i diamentowym mieczem sharpness 5 i fireaspect 2 po zabiciu takiego bossa byłoby można dostać jego broń występował by w normalnym świecie

59. Wielka świątynia podwodna w której byłby nowy boss czyli utopiec strzelający trójzębami w diamentowej zbroji thorns 3 protection 3 i byłoby dużo elder guardianów i guardianów

60. Nowa świątynia w dżungli byłaby to taka piramida obok której byłaby opuszczona wioska w której byłoby można znaleźć narzęszia powiedzmy asteków które miałyby sharpness 7 i efficiency 7 itd książki unbrraking 4 ale na całym serwie byłoby tylko 8 piramid

61. Dajcie rępkę starałem się

62. Oby wam się spodobało

63. Pobijcie moją ilość propozycji

Edited by Afeoo_UwU

• 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Częstsze spawnienie sie mobków (zwierząt 2 razy a agresywnych mobów z 20). Wczoraj próbowałem robić ekspiarkę na naprawę mego kilofu z mendingiem i zrobilem wszytko ok ale żaden mobek sie nie zrespił

• 1 month later...
  • Moderator Forum
23 minuty temu, _FISH_MINECRAFT_ napisał:

ja bym dodał opcje ze jeśli ma się minecraft premium to mozna wpisać /remember i doda to ze nie trzeba się logować tylko loguje cię automatycznie

Istnieje, wystarczy dwukrotnie wpisać /premium będąc na /hub.