Jump to content

[Propozycja] Nowa komenda działek


CafeKaskada
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: CafeKaskada

2. Nazwa propozycji: Nowa komenda działek

3. Opis propozycji: Komendy używałoby się poprzez /d przenies <kordynaty>, np. /d przenies -29;-89, jeżeli ta działka byłaby wolna, komenda kasowałaby naszą obecną działkę i odtwarzała na działce o podanych kordynatach, jeżeli ta działka byłaby już zajęta pojawiałaby się nam o tym informacja na chacie, mogłaby również podawać kordynaty najbliższej wolnej działki, na przykład:

[Dzialki] Działka numer -29;-89 jest już zajęta! Najbliższa wolna działka to: -29;-100.

4. Dlaczego akurat to: Ponieważ wielu graczy po zakupieniu rangi VIP/SuperVIP chciałoby powiększyć swoją działkę, a niestety  nie mają takiej możliwości, gdyż raczej mało kto kupuje rangę po pierwszym dniu na serwerze, a to tego czasu wszystkie działki obok są już zajęte i przeważnie stoi na nich tylko skrzynia, crafting table i ewentualnie jakiś prosty domek, a gracz jest nieaktywmy od roku, myślę, że zachęciłoby to graczy do zakupu rangi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy