Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] AdikGaming


adis
 Share

Recommended Posts

1. Nick: AdikGaming.

2. Imię: Adam.

3. Wiek: Dwanaście {12}.

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Nie wiem - ok. 2-3 lata.

5. Masz mikrofon i TS3? Posiadam.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję na obecnym silniku forum? Na obecnym nie, aczkolwiek miałem kilka forum oraz byłem moderatorem na kilku innych forach.

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Moderatora Forum? Nawet do 8 godzin dziennie (jestem na forum ciągle)

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Ostatnia kara była w grudniu 2018, aktualnie żadnych kar nie mam.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Jestem na forum prawie cały dzień i ciągle coś piszę oraz umiem używać wszystkich funkcji i narzędzi Moderatora Forum. Lubię innym pomagać co sprawia mi przyjemność oraz znam się na tym. Jestem osobą ogarniętą i znającą się na obowiązkach Moderatora Forum. Mam dobrą opinię wśród graczy i administracji, a na samym serwerze i forum jestem długo. Zawsze przeglądam pominięte przez moderację wątki, a teraz mógłbym je sam moderować. Nigdy nie łamię zasad regulaminu i się ich trzymam. Dużo razy byłem moderatorem forum na innych forach polskich oraz umiem przyznawać się do winy. Umiem pracować w pojedynkę, w parach oraz w większych grupach.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Witam, tak jak pisałem, nazywam się Adam i mam 12 lat. Nie jestem ani optymistą, ani pesymistą, potrafię myśleć o rzeczach dobrze, jak i źle. Fascynuję się elektroniką oraz książkami, co bardzo lubię robić. Jeśli chodzi o sporty to najlepsza jest piłka ręczna, jak i siatkówka, a poza tym gram na pianinie od 6 lat. Wszystkie umiejętności, które mam chcę dalej utrzymywać i je kontynuować. Zawsze otwarcie przyjmuję rady od innych i ich nie odrzucam. Mam dużo znajomych z którymi zawsze się spotykam na dworze w weekendy jak i w tygodniu. Lubię zawierać przyjaźnie i je pielęgnować.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Oczywiście.

Edited by AdikGaming
Poprawiłem zdania - pkt. 9 i 10
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy