Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Notariusz


top12_
 Share

Recommended Posts

1. Nick:@Notariusz

 

2. Imię: Tomasz

 

3. Wiek: 14

 

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Ponad dwa lata.

 

5. Masz mikrofon i TS3? Tak.

 

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję na obecnym silniku forum? Nie, nie na takowym silniku. 

 

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Moderatora Forum?

Realny czas to ok. Od 3-4h dziennie.

 

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?  Dostałem kilka warnów od forestera za off topic. Kilka miesięcy temu.

 

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Jestem osobą w miarę zaufaną co pokazywała moja wcześniejsza kadencja jako Helper. Myślę, że czas który poświeciłem na randzę pomocnika pokazuję jaką osobą jestem. Przekłada się to również na obeznanie w tak zwanym fachu. Spełniam wszystkie wymogi. Znam dobrze regulamin, potrafię się zastosować. Wiem z jakimi zadaniami musi mierzyć się ta ranga. Umiem podporządkować się randzę wyżej. Jestem pomocny. Na forum mój staż wynosi już ponad dwa lata. Jestem w miarę swoich możliwości obeznany z obowiązkami moderatora forum. Moim zdaniem podołałbym zadaniom jaka niesie za sobą takowa ranga.

 

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Tomasz. Mam 14 lat. Myślę, że po ostatnim 6 miesięcznym stażu się zmieniłem. Mam nadzieję, że na lepsze. Wracając, interesuję się tenisem ziemnym. Od ostatniego czasu wróciła moja stara dawna passa do gry minecrafta. Zyskałem również trochę więcej wolnego czasu co mogłym przełożyć na ten właśnie staż. Wiem iż od ostatniego czasu nie udzielałem się na forum. Szczerze to prawie wgl. Było spowodowane to nauką jednak wracam by się zrehabilitować.

 

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Wszystkie ze zrozumieniem.

 

Stare pytanie rekrutacyjne. Co to jest Mcp- mod control panel.

Edited by Notariusz
  • Lubię to! 1
Link to comment
Share on other sites

Na plus na pewno jest wiek i fakt, że byłeś w administracji. Podanie jest również czytelne, bez zbędnych kolorów i zabawy czcionkami

Na drobne braki w interpunkcji można przymknąć oko, bo i tak mało kto na to patrzy. Muszę się jednak przyczepić do zdań w 9. i 10. punkcie:

Czytając (jak sam zresztą podkreśliłeś) podanie byłego członka administracji, nie myślałem, że nie weźmiesz pod uwagę słowa "rozbudowane". Zamiast wrzucać po paręnaście "króciaków", warto było nad tym chwilkę dłużej posiedzieć. Sprawdziłem parę innych twoich podań i mało się to zmieniło. Parę przykładów:

 

W dniu 10.11.2019 o 22:15, Notariusz napisał:

Mam na imię Tomasz.

Mam 14 lat.

Chociaż połącz te zdania, żeby nie wyglądało to tak komicznie

 

W dniu 10.11.2019 o 22:15, Notariusz napisał:

Myślę, że czas który poświeciłem na randze pomocnika pokazuję jaką osobą jestem. Przekłada się to również na obeznanie w tak zwanym fachu.

Pomocnik serwera i moderator forum internetowego, oprócz paru podobieństw, mają swoje różnice. Nieprawdaż? 🤔 Nie podważam twoich umiejętności, bo pisałeś również, że jesteś z tym w miarę możliwości obeznany, po prostu chciałem na to zwrócić większą uwagę

 

W dniu 10.11.2019 o 22:15, Notariusz napisał:

Jestem pomocny.

Tutaj można byłoby zawrzeć jakieś przykłady, np. 'Gdy ktoś na serwerze potrzebuje pomocy, chętnie mu jej udzielam', bo takim zdaniem ciężko kogoś przekonać

 

Nie ogarniam też, po co uwzględniłeś pytanie z ubiegłych lat, ale ok.

Polało się trochę hejtu, ale nie przekonałeś mnie. Mimo to życzę powodzenia 

  • Lubię to! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy