Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] xOliChan

Hontee
 Share

Recommended Posts

1. Nick: xOliChan

2. Imię: Oliwier

3. Wiek: 13

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?: Na serwerze gram od czerwca 2017.

5. Masz mikrofon i TS3?: Mam sprawny mikrofon i TS3 oraz mam jeszcze Discord.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję na obecnym silniku forum?: Owszem, pełniłem.

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Moderatora Forum?: Mógłbym czasami od 3-5 godzin, a nawet przez cały dzień, oczywiście jeśli będę miał czas.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?: Tak, dostałem 3 ostrzeżenia na forum.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?: Ponieważ mam bardzo dużo czasu za dnia i też w nocy. Lubię czytać sobie różne rzeczy na forum i tutaj jestem o wiele częściej niż na serwerze. Wiem jak posługiwać się narzędziami Moderatora Forum. Praktycznie zawsze jestem w "Kto był online?". Jako owa ranga bardzo bym się starał aby dobrze wypaść i zdobywać różne sukcesy. Bardzo często mógłbym robić takie rzeczy na forum jak zamykanie wątków w dziale dzielenie ip, przenoszenie skarg do archiwum, odpowiadanie ludziom na wszelkie pytanie, na które znam odpowiedź i tak dalej. Myślę, że poradzę sobie z obowiązkami, które na mnie mogą czekać. Jeszcze dodam, że spełniam wszystkie wymagania. Wiem, że kiedyś zachowywałem się strasznie dziecinnie i wiem co administracja o mnie myśli, ale proszę dajcie mi szansę, nie zmarnuję jej. Nie wiem co mam tu pisać, ale gdyby moje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie to bardzo bym się ucieszył.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na pierwsze imię Oliwier, a na drugie imię Jakub. Tak jak podałem już na górze - mam 13 lat. Nie mam głównego hobby, ponieważ moje hobby zmienia się co chwilę, ale chyba takim hobby, które się nie zmieniło od paru miesięcy jest słuchanie muzyki. Bardzo lubię też przesiadywać wieczorem na forach, a zwłaszcza na forum Crafted. Ostatnio też sobie często oglądam seriale. Polecam na przykład ,,Dom z papieru". Odchodząc od świata seriali i zainteresowań - mieszkam w województwie śląskim i chodzę do szkoły podstawowej. Nie mam zbyt wielu przyjaciół, ale mam dwóch prawdziwych. Bardzo dużo czasu spędzam w internecie, nawet za dużo. No ale cóż, może bez internetu wytrzymałbym dwa tygodnie, ale nie więcej. Parę lat temu miałem komputer i pamiętam, że moja przygoda z internetem zaczęła się na tym, gdy mój brat pokazał mi Minecraft. Byłem tym tak zainteresowany, że aż grałem w to całe dnie. Nawet pamiętam jak bałem się potworów takich jak zombie i zawsze przed nocą musiałem zrobić sobie lepiankę z ziemi i przeczekać do dnia, bo nie wiedziałem, że jest coś takiego jak łóżko. Więc Minecraft był pierwszą grą, w którą zagrałem. Znowu opuśćmy świat gier i pójdźmy do świata realnego. Mam psa, który nazywa się Miki. Uwielbiam spędzać z nim czas, bo wiem, że on też to lubi. Mam też rybki, ale nimi raczej w większości zajmuje się mój ojciec. Jeśli chodzi o moje cechy charakteru to myślę, że jestem szczery, odpowiedzialny, może czasami zabawny, pomocny, spostrzegawczy i czasami lubię sobie ponarzekać. Oczywiście nie wymieniłem wszystkich. A teraz ciekawostka - mój kolor oczu jest dziwny, bo nikt nie potrafi stwierdzić jaki to jest kolor. Niby mam lekko niebieski, a lekko zielony. Ja mówię zazwyczaj, że to niebieski, ale tak do końca niebieski to nie jest. Dobra, tyle zostawiam i nic już więcej nie piszę bo nie mam pomysłu.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy?: Przeczytałem i zrozumiałem. 

Edited by xOliChan
mała poprawka c:

2 godziny temu, Adik_ napisał:

Na forum nie jesteś często, aczkolwiek nie jest źle, zdania ok, kar nie było dużo. Pozostaję Neutralny

W przeciwieństwie do tego co napisałeś - na forum jestem często. Ostatnio miałem przerwę to mogło mnie trochę nie być, ale i tak bardzo często wchodziłem.

Podanie co prawda napisane starannie, nie widać jakichś szczególnych błędów interpunkcyjnych, jak i ortograficznych, ale wszystko wyjdzie w praniu, że tak powiem. Twoje zachowanie pozostawia wiele do życzenia, często dziecinny i nieodpowiedzialny, za przykład dajmy to, co piszesz w wiadomościach prywatnych. Na forum jesteś dosyć często, jesteś aktywny, co dobrze wpływa na twoją wiedzę o samej sieci, ale sama aktywność to nie wszystko. Na serwerze nie raz złamałeś regulamin. Według mnie nie koniecznie byś sobie poradził z tą rangą. Tak czy inaczej życzę powodzenia

• Lubię to! 2
  • Super 1

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy