Jump to content

[Propozycja] Nowe restauracje


Manoo_
 Share

Recommended Posts

1. manokanko

2.Nowe restauracje

3. Na serwer mogłybyć dodane nowe restauracje. Na obecną chwile posiadamy na FB mało restauracji/miejsc do kupna jedzenia. Jest kfc i kebab ale to mało i nawet drogo. Mogłyby być dodane kilka nowych typu: dla bogatych - czyli bogaty gracz może przyjść na np: pieczoną rybkę, pieczonego kurczaka i na drogie dania, fastfood - serwer posiada tylko 2 fast foody czyli kebaba i kfc, można dodać mcdonalda dla nie za bogatych, nie za biednych graczy, taki gracz może kupić sobie bułkę (pieczonego ziemniaka) i mięso (pieczonego kurczaka) jako ,, 2 for you'' z mcdonalda za 10$. 

4. Dlaczego to? Ponieważ na serwerze są tylko dwie restauracje kfc i kebab, które nie są za tanie a nie każdego gracza stać na kurczaka za 60$ a rozmaicenie FB restauracjami było by fajne i przydatne.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy