Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] P4tryk3y


Guest
 Share

Recommended Posts

1. Nick: P4tryk3y 

 

2. Imię: Patryk

 

3. Wiek: 13

 

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Na serwerze grałem od stycznia tego roku, lecz już nie gram na serwerze. Pierwsze konto na forum założyłem w marcu, lecz w październiku zostalo usunięte. Te konto posiadam od 23.10.2019r.

 

5. Masz mikrofon i TS3? Tak

 

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję na obecnym silniku forum? Nie, lecz chciałbym spróbować. Ogarniam ten silnik forum.

 

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Moderatora Forum? do 2,5h dziennie.

 

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Miałem kar wiele, czego bardzo żałuję. Największą karą był ban globalny za reklamę serwera.

 

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Na forum jestem aktywny bardzo często, co raczej można zauważyć.  Jestem osobą ogarniętą, znam zasady ortografii, oraz od czasu degrada z rangi Helpera znacznie zmieniłem zachowanie na lepsze. Szybko ucze się nowych rzeczy,  znam się na tym silniku forum. Lubię pomagać innym oraz odpowiadać na wszelkie pytania.

 

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): 

Cześć. Jestem Patryk i mam 13 lat, które skonczylem miesiąc temu w październiku. Pewnie już mnie znacie z wielu podań, które pisalem. Chodzę do VII kl. Szkoly podstawowej, nie mam zbyt dobrych ocen, ale zawsze próbuje się dobrze uczyć. Mieszkam w małej wiosce w województwie zachodniopomorskim, blisko miasta Kołobrzeg. Nie mam zbyt wielu kolegów i przyjaciół w realu, ale jestem koleżeński i szybko łapie nowe kontakty. Urodziłem się w Kołobrzegu, 8 października w nocy, nie pamiętam dokładniej godziny. Jestem nieśmiały i czasami boje się z kimś spotkać, lub nawet pogadać przez telefon. Interesuje się też grafiką komputerową, jak pewnie mogliście już zauważyć po mojej galerii. Ćwiczę już od ponad pół roku, i myślę, że jest coraz lepiej. Więc to już tyle o mnie.

 

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy