Jump to content
xOliChan

[ODRZUCONE] [Podanie] xOliChan

Recommended Posts

1. Nick: xOliChan

2. Imię: Oliwier

3. Wiek: 13 lat

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?: Na Crafted gram od 2017 roku.

5. Masz mikrofon i TS3?: Mam wymienione rzeczy, oraz mam jeszcze Discord.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?: Tak, pełniłem. 

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera?: W tygodniu 2-4 godziny, w weekend 2-6 godzin.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?: Dostałem trzy ostrzeżenia na forum.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?: Moglibyście przyjąć mnie, ponieważ mam bardzo dużo czasu na pełnienie obowiązków Helpera. Kiedyś bardzo lubiłem ten tryb, ale nie był to jakiś długi okres czasu. Potem mi się znudził i zacząłem regularnie grać na Freebuildzie. Znam praktycznie wszystkie komendy na tym trybie. Również w tym czasie na Toxic Ocean nie ma Helperów. Co prawda wyższa administracja czasami wejdzie, ale to i tak nie wystarcza. Myślę, że nie mam problemów z interpunkcją i ortografią. Myślę, że poradziłbym sobie z tą rolą. Gdybyście mnie przyjęli to na pewno bym się bardzo starał pomóc graczom oraz sprawić, aby ich rozgrywka była przyjemna. Kiedyś na koncie kuzyna bardzo dużo grałem, ale kuzyn nie gra już tutaj, a ja wtedy po prostu u niego byłem. Wiem, że administracja myśli o mnie to i owo, ale proszę o szansę. W końcu każdy na nią zasługuje, prawda?

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Oliwier i mam 13 lat. Na drugie imię mam Jakub. Uwielbiam nawiązywać nowe przyjaźnie. Od małego gram na komputerze i umiem szybko pisać na klawiaturze. Mam psa, który wabi się Miki i bardzo lubię z nim spędzać czas. Lubię też grać w gry komputerowe i nie tylko. Gram też na konsoli, ale raczej rzadko. Ostatnio mój brat zdecydował się na Netflix, więc spytałem się go, czy też będę mógł z niego korzystać. Odpowiedział, że tak i bardzo polubiłem serial ,,Dom z papieru". Kocham muzykę. Moją idolką była Billie Eilish, ale jakoś ostatnio przestałem słuchać jej piosenek, chociaż wypuściła nową i jest taka całkiem, całkiem. Ostatnio mam gorsze dni, lecz staram się nie pokazywać tego innym. Jeśli ktoś pozna mnie bliżej to myślę, że jestem dla innych zabawny, miły i umiem poprawić komuś humor. 

11. Przeczytałeś/aś regulaminy?: Owszem, przeczytałem i w pełni zrozumiałem.

12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera ToxicOcean, ale te poniżej są wymagane):
- /wyspa: Teleportuje na wyspę.

- /w ban: Blokuje gracza, co powoduje, że gracz nie może wejść na wyspę.

- /w unban: Odblokowuje gracza.
- /w lider: Oddaje rolę lidera wyspy do innego gracza.

- /w reset: Całkowicie resetuje postęp na wyspie i przywraca ją do stanu "fabrycznego".
- /w coop: Włącza tryb kooperacyjny z wybranym graczem.
- /w wartosc: Pokazuje ile jest warty przedmiot trzymany w ręce.
- /w usun: Nie ma takiej komendy.

- /wyspa ustawdom: Ustawia miejsce gdzie będą teleportować się gracze po odwiedzeniu wyspy.
- /pomoc wymiana: Otwiera panel pomocy na temat wymiany.
- /pomoc tabliczki (dokładny opis): Otwiera panel pomocy, w którym można się dowiedzieć jak sprzedawać przedmioty, oraz jak je skupować.
- /wyspa top: Pokazuje najlepsze wyspy na serwerze.

- /wyspa zablokuj: Blokuje możliwość wejścia na wyspę przez innych graczy.

- /wyspa odwiedz: Teleportuje na wyspę wybranego wcześniej gracza. (Oczywiście wyspa musi posiadać tabliczkę Witaj)

- /wyspa druzyna: Pokazuje ile osób jest w naszej "drużynie".

- /wyspa poziom: Pokazuje poziom wyspy.

- /wyspa biom: Otwiera panel, w którym może zmienić biom naszej wyspy.

- /sklepy: Otwiera panel z różnymi sklepami.

Edited by xOliChan

Ehh, niestety Ci panowie wyżej nie grają na Toxicu i nie wiedzą, że ty tam prawie w ogóle nie grasz... Komend mogłeś napisać więcej, wiedz, że ja nie mam na Ciebie focha ani nic, ale myślę, że mogłeś napisać więcej zdań, postaraj się i spróbuj następnym razem. Niestety jestem na Nie

• Lubię to! 1

Od kilku dobrych dni gram na Toxicu i ani razu cię nie widziałem :( Może byś sobie poradził, ale narazie jestem Neutralny

• Lubię to! 1

8 minut temu, Oraniacz napisał:

Od kilku dobrych dni gram na Toxicu i ani razu cię nie widziałem :( Może byś sobie poradził, ale narazie jestem Neutralny

Też nie gram za długo, ale teraz jestem i będę aktywny. c;

• Super 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy