Jump to content
Sign in to follow this  
McKruk

[ODRZUCONE] Podanie McKruk na Helper SkyBlock

Vaster

Usunąłem IP serwerów

Message added by Vaster

Recommended Posts

1. Nick: McKruk

2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 15 (2004)
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? dokładnej daty nie pamiętam, ale wydaje mi się że już jakieś 2/3 lata
5. Masz mikrofon i TS3? tak, tak
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? tak, supporta na serwerze kolegi
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? 2 godziny
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? tak, 1 raz Muted za spam propozycją sprzedaży Mending
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Od dawna już gram na Crafted.pl, a jeszcze wcześniej oglądałem go na kanale Dealereq'a bo bardzo mi się spodobał. Kiedy 4 lata temu zainstalowałem Minecrafta na PC zacząłem grać na serwerach bardzo mało popularnych. Nigdy nie lubiłem łamania zasad: zawsze jak ktoś oszukiwał czy łamał zasady reportowałem go. Gdybyście przyjeli moje podanie mógłbym czynnie działać w sprawie pilnowania porządku. Chyba nikt nie lubi "bałaganu" na serwerach.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jestem uczniem technikum, kierunek turystyczny, lecz moim hobby jest, jak większości nastolatków granie w gry. W minecrafta gram już od 6 lat, a na PC od 4 lat. Oprócz graniem zajmuje się również tworzeniem grafik komputerowych oraz rysowaniem ręcznym. Z takich bardziej aktywnych zainteresowań: uwielbiam grać w koszykówkę. Na sport przeznaczam od 2 do 8 godzin tygodniowo. Na granie przeznaczam około 12/13 godzin tygodniowo.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? tak, na początku mojej "przygody" na Craftedzie
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):
- /w usun: po 2-krotnym wpisaniu tej komendy stworzona przez nas wyspa lub wyspa której jesteśmy właścicielami oraz wszystkie przedmioty podczas jej posiadania zyskane zostają usunięte (w skrócie komenda ta usuwa wyspę oraz cały nasz ekwipunek)
- /w zapros nick: zaprasza do dołączenia do drużyny wybranego przez nas gracza. Zaproszony gracz po potwierdzeniu zaproszenia staje się członkiem naszej wsypy, lecz (jak w przypadku komendy /w usun) jego stara wyspa oraz zdobyte na niej przedmioty zostają usunięte (w skrócie komenda zaprasza do dołączenia do wyspy wybranego gracza, po dołączeniu ze skutkiem jak w komendzie /w usun)
- /w coop nick: komenda dostępna tylko dla VIP oraz SVIP, pozwala ona dać wybranemu graczowi dostęp do naszej wyspy bez konieczności usuwania jego starej (w skrócie pozwala wybranemu graczowi dzielić z nim naszą wsypę bez konieczności usuwania jego wyspy)
- /report: zazwyczaj używana tak: /report nick powód, zgłasza gracza, który według naszych obserwacji łamie zasady serwera. Po złożeniu /reporta, moderacja sprawdza słuszność zarzuconych oskarżeń (w skrócie zgłasza wybranego przez nas gracza)
- /w wykop nick: komenda pozwalająca wyrzucić wybranego gracza będącego członkiem naszej drużyny, co skutkuje usunięciem wszystkich przedmiotów z jego ekwipunku (w skrócie wyrzuca wybranego gracza będącego członkiem naszej drużyny, usuwając mu przy tym cały ekwipunek)
- /skup (dokładna informacja): otwiera menu, w którym możemy sprzedać daną ilość przedmiotów za ogólnie przyjętą cenę. Z tego menu możemy również przenieść się do sekcji sklep, a tam do odpowiadającej nam kategorii. Skup posiada również wersję dla VIP'ów gdzie mogą oni sprzedawać przedmioty po zawyżonych cenach (w skrócie otwiera menu sprzedawania przez graczy przedmiotów, w odpowiedniej ilości za odpowiednią cenę)

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

EDIT: Przepraszam za małą ilość komend, znam więcej, jeżeli będzie potrzeba mogę je wymienić :)

Edited by McKruk
Niedopowiedzenie

Opinie graczy prawie sie nie licza ( niestety ) ale napisze i to duzo mój drogi. Niech moja wiadomość będzie przynajmniej drogowskazem dla innych.

Więc tak:  Po pierwsze Oszukujesz graczy, 4 dni temu spamowałeś ( tutaj kolejny argument " spamowanie" ) ze sprzedasz pewna rzecz. Kilku graczy skarżyło się na czacie na ciebie a takie cos nie przystoi członkowi adminisytracji. Dodatkowo ja sama do ciebie napisałam w sprawie kupna aby sprawdzic wtedy czy rzeczywiście oszukujesz. I oszukałeś, w dodatku podczas rozmów z toba wysmiewales sie ze mnie i nie docieralo  do ciebie ze oszustwo to cos złego.  ( na dole tylko jeden z kilku zdjęć )mckruk.thumb.jpg.3ffe7287967f13f43460f761366e3b4e.jpg 

Mój drogi... Takie zachowanie nie pasuje do administracji. Ile osob oszukales? 10? 15? 20?  bo pisales to grubo ponad 2 dni.

Członek administracji powinien świecić przykładem. Mieć nieskazitelna opinie oraz poczucie dobrego smaku.  Ja ci juz na priv pisalam te 4 dni temu ze takim zachowanie kreujesz opinie o sobie. jest takie przysłowie "Każdy jest kowalem własnego losu"  - pamiętajmy ze nasze uczynki pokazują to jakimi jesteśmy ludźmi.   To jest tez pewna cnota komunikacyjna. My rozmawiając z innymi nadajemy sobie pewien kształt. Pewna forme, Pewna treśc.  Słowo "szeroki" wydaje nam sie szerokie a "wąski" wąskie, Czy słowo "dól" nie ma w środku dołka? 

Podobnie jest z nazwami indywidualnymi - w domyśle nazwy użytkowników -  tak jak ktos ciebie odbierze to taka cecha bedzie tobie juz zawsze przypisywana. Przyklad? Proszę bardzo:

Powiemy "Albert Einstein" -  od razu w naszych głowach dzieje sie rzecz magiczna, nadajemy tym dwóm słowa pewne cechy. Geniusz, Odkrywca, Fizyk, Matematyk, czy tez bardziej abstrakcyjne pojęcia takie jak jego słynne zdjecie na ktorym po wyjsciu z samolotu na lotnisku heathrow wywiesza język.  To my nadajemy kształt słowa ! Pamietaj o tym ! Jakim cię widza takim cię pisza. 

Kolejny argument: Nie widze ciebie na czacie a jak juz jestes to piszesz tylko swoje ogłoszenie. Nalezy pomagać innym. Tego niestety nie robisz. A trzeba pokazać ze znasz sie na tym , znasz wartości człowieka. Rozumiesz podstawy językowe.  Wiesz jak zachowywać się w pewnych okolicznościach. Na dzień dzisiejszy - przynajmniej dla mnie - nic z tych rzeczy nie pokazałeś..

Jest jeszcze kilka rzeczy do ktorych bym sie odniosła ale myślę ze wymieniłam najważniejsze.

Dlatego jestem na NIE

Pozdrawiam:

SmoczaDama

Edited by SmoczaDama
  • Super 5

Fakt, to wszystko to niestety prawda. Dlatego jeżeli będzie to konieczne (a wiem, że będzie) to nie mam nic przeciwko odrzuceniu mojego podania. ALE wszyscy hejterzy też nie są bez winy. Chce tylko żebyście wiedzieli że nie było to 4 dni temu (może oprócz tego co pisze SmoczaDama) tylko o wiele, wiele wcześniej, zanim zdecydowałem się złożyć podanie.

1 godzinę temu, Spakery napisał:

Jeszcze ta reklama w podaniu.. Nawet rozpisywać mi się nie chce.. Na nie! 

Jesteś na Nie bo mówię jak było? O nie, nie, nie! To nie jest reklama! To jest wszystko po kolei jak było. A jeżeli miałem pisać serwer x czy serwer y to może by od razu przekreślić Crafted.pl i napisać serwer youtubera którego nazwy nie powiem bo zaraz jakies dziecko sie obrazi i zacznie płakać, że niby reklama

Ale do tego wszystkiego dochodzi jeszcze jedna, ważna sprawa: honor. Jeżeli naprawdę chcecie mnie odrzucić od Helpera to spoko, ale musicie wiedzieć po co tu jestem. Chciałem zawalczyć o coś na czym mi zależało. Co chwile ktoś pisał na /msg: McKruk, pewnie w brawl stars masz crowa! albo McKruk, czemu nie masz /fly?! Gdybym był helperem zająłbym się ludźmi, którzy nie mogli poszanować zwykłego, szarego gracza. A jak mnie okradali i oszukiwali to nic nie robiłem, co nie? Nie robiłem screen shotów jak tam na górze tylko grałem dalej. Jeżeli bym wiedział, że będziecie AŻ TAK KRYTYCZNI to wogóle bym podania nie pisał...

• Haha 1

2 godziny temu, McKruk napisał:

Nigdy nie lubiłem łamania zasad: zawsze jak ktoś oszukiwał czy łamał zasady reportowałem go.

Hmm, sam je łamiesz. Przykładem tego jest screenshot powyżej. 

28 minut temu, McKruk napisał:

Co chwile ktoś pisał na /msg: McKruk, pewnie w brawl stars masz crowa! albo McKruk, czemu nie masz /fly?!

Helper to nie jest ranga dla permisji. Równie dobrze możesz sobie kupić Svipa/Vipa i mieć swoje fly. Helper to stanowisko, które powinna zając osoba godna jej. Ty akurat (według mnie) nie jesteś tą osobą. Pewne oszustwa np. Z stażem na serwerze (bo konto na forum masz od kilku dni), oszustwa na serwerze (Przy handlu) etc. Taka postawa nie jest godna Helpera czy jakiejkolwiek rangi na każdym serwerze. Jeżeli dalej masz wąty do mnie 

32 minuty temu, McKruk napisał:

zaraz jakies dziecko sie obrazi i zacznie płakać, że niby reklama

To lepiej pomyśl przed pisaniem czegokolwiek, bo tego typu teksty nie są na miejscu. Właśnie pokazałeś że twoja cierpliwość jest bardzo mała. Dlatego moja ocena również się obniża. Na Wielkie Nie! 

• Lubię to! 1
  • Super 1
  • Haha 1

Zdania są na minus, komendy również, na serwerze obrażasz innych i używasz wulgaryzmów!

Na Nie

• Haha 1

Jesteś mężczyzną, więc - (oczywiście żart nawiązuje do Twojego komentarza pod innym podaniem).

Jak na 15 lat naprawdę słabo się prezentujesz. Zaczynając od przykrej opinii po skrytykowaniu Cię (zresztą słusznie), przechodząc do słabej składni zdań i kończąc na podejściu do rangi. Drogi graczu, helper nie jest tylko od posiadania fly. Masz niebywały żal o to, że źli ludzie nie zostali ukarani, ale możesz go mieć tylko do siebie. Sam przyznałeś się do biernej postawy wobec takich czynów. Przejdę jeszcze do całokształtu podania. Wygląda jakby pisała je inna osoba. Jest w miarę schludne, a komendy nie są opisane byle jak (wyjątkiem jest standardowo /w usuń). 

Podsumowując, jako że w administracji jest za dużo mężczyzn, a ty wyglądasz mi na trolla, lub po prostu osobę mało znającą życie, to jestem na nie.

Edited by Derpa.
  • Super 6
  • Wow 1

Słuchaj, mój drogi. Już nawet mi się nie chciało zagłębiać w te podanie. Twoje zachowanie na serwerze jest skandaliczne, kłamiesz co do kar, a opis komend jest wklejony i nawet mogłabym się o to założyć. Jestem niestety (lub stety) na nie.

• Lubię to! 1
  • Super 4

Twoja reputacja jest totalnie zniszczona przez to jak zachowujesz się na forum ( nie przyjmujesz do siebie krytyki, a reakcje podczas pełnienia funkcji Helpera takie, jakie ty tu prezentuje aż, byłyby pośmiewiskiem dla serwera. Mówiąc nigdy nie lubiłem łamania zasad świetnie o sobie mówisz, ale jednak to zdanie do ciebie totalnie nie pasuje. W odniesieniu do tego co napisała @SmoczaDama:

Wysłała screena, mówiącego o twoim scamowaniu, ty jednak napisałeś, że było to bardzo dawno i nie myślałeś o pisaniu podania. Jak pisałeś wcześniej, nigdy nie lubiłeś łamać regulaminu, a jednak to zrobiłeś, nawet podchodzi to pod oszustwo Administracji, bo totalnie się nie pokrywa to zdanie z twoim zachowaniem. Tak dla twojej wiadomości - ranga Helper nie służy do latania, w odpowiedzi, czemu nie masz fly. Zdanie chyba nikt nie lubi bałaganu na serwerze nie jest w żadnym stopniu argumentem do przyjęcia cię, co więcej - nawet odrzuca, świadcząc o niskim poziomie ogranięcia. Chciałbym również zaznaczyć, iż zawarłeś reklamę serwera w swoim podaniu, co jest poparciem niskiego poziomu ogarnięcia, już drugi argument, ale czy ja naprawdę muszę je wypisywać? Mam nadzieję że nie. Co do komend. Po co kombinujesz z /w usun? Przecież nie ma takiej... Myślę, że powyższymi zdaniami dałem znać, że nie jesteś osobą godną tego stanowiska. Należy jednak pamiętać, że jest to moja subiektywna opinia, i nie każdy musi się z nią zgadzać.

• Super 1

Sama nazwa podania odbiega od normy.

Juz o tobie pisali powyżej 

Na nie

Nie umiesz poprawnie napisać tematu. Nie ma komendy "w usun". Poza tym jesteś szowinistą - pod innym podaniem napisałeś, że skoro napisała je kobieta, to jesteś na nie. Ciekawa postawa, taka nie za fajna. Takie teksty: 

W dniu 24.11.2019 o 17:17, McKruk napisał:

Gdybym był helperem zająłbym się ludźmi, którzy nie mogli poszanować zwykłego, szarego gracza.

Jak byś się zajął? Bo brzmisz, jakbyś szukał zemsty. Takie zachowanie jest strasznie dziecinne. 

Duże nie. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy