Jump to content
SmoczaDama

[ODRZUCONE] [Podanie] SmoczaDama

Recommended Posts

1. Nick: SmoczaDama
2. Imię: Monika
3. Wiek: 24
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? od 10.11.2019
5. Masz mikrofon i TS3? Tak

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Oczywiście. Nawet zawodowo tym się zajmuje. Obecnie pracuje w jednej z wytwórni gier komputerowych na stanowisku Operator Gry , ale od początku:
  Moja pierwsza funkcja w administracji była jeszcze na przełomie 2009/2010 r. - Zostałam wtedy zatrudniona jako CM w jednej z popularnych gier internetowych. ( celowo nie podaje nazw gier gdyż może to podchodzić pod reklamę ) Gra jak gra, 6 mln aktywnych użytkowników, do moich obowiązków należało pilnowanie czatu czyli upominanie oraz pomoc nowym. Odeszłam wtedy z gry w połowie 2010 r.  w kolejnych latach a mianowicie  2011-2015 r. przewijałam się w administracji już serwerów minecraft, od jakiś mniejszych serverów po 50-80 slot ( do 2012 r. byly bardzo popularne ) po już większe serwerownie po kilka tys graczy - podobne do tej -  natomiast pod koniec 2015 r. zniknęłam na prawie 3 lata w ramach przerwy od gry. Szybko zaczęło mi brakować funkcji administracyjnych w grach więc zaczęłam szukać. Zaraz na początku 2016 r. dostałam oferte pracy w siedzibie jednej z czołowych na świecie firm w branży gier komputerowych w warszawie ale po miesiącu zrezygnowałam. Chwile po tym dostałam kolejna propozycje pracy w kolejnej światowej firmie ( takie tam... 200 mln aktywnych graczy, jak oglądacie telewizje to powinniście kojarzyć )  no i od 2016 r. po dzień dzisiejszy tam pracuje.

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? 

Jako że moja praca to głownie siedzenie przy komputerze to co najmniej kilka godzin dziennie.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?
Nigdy

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?
Po pierwsze: Bogate doświadczenie w branży community-menagment  Chyba nie kazdy moze sie pochwalic praca w firmie która ma 200 mln aktywnych graczy i reklamy w telewizji ;)
Po drugie: Ukończyłam wiele szkoleń/warsztatów w zakresie komunikacji z graczami, tutaj podam tylko niektóre przyklady moich szkoleń ( wszystkich nie napisze bo to podanie by było przez to naprawde długie) Dodatkowo w razie potrzeby moge pokazać fizyczne zaświadczenie o każdym z przebytych szkoleń czy to w formie skanu czy zdjęcia dokumentu.

2018 r. Szkolenie Zarządzanie kryzysowe w społecznościach internetowych

2018 r. Szkolenie: Zaktualizowane zasady pracy dla wspólnych procedur w oparciu o rzeczywiste przykłady z działu obsługi klienta i forum społeczności.

2018 r. Szkolenie: zrozumienie strategii radzenia sobie ze szczególnie trudnymi sytuacjami w społeczności online.

2018 r. Szkolenie: Sposoby radzenia sobie z nieoczekiwanymi i/lub trudnymi sytuacjami w środowisku obsługi klienta online 

2018 r. Szkolenie: zarządzanie forum i społecznością mediów społecznościowych w czasach kryzysu.

2018 r. Szkolenie: Odpowiadanie na prośby do supportu z troską i zrozumieniem pod presją czasu.

2018 r.  Szkolenie: Szybkie zbieranie i przekazywanie informacji zwrotnych w celu ułatwienia rozwiązania pierwotnej przyczyny.

2018 r. Szkolenie - Nowe i ulepszone prawa dla klientów, konsekwencje dla komunikacji z użytkownikiem

2018 r. Szkolenie - Ochrona danych w świetle przepisów Unii Europejskiej 

2018 r. Szkolenie - zasad ochrony danych zgodnie z ogólnym rozporządzeniem UE o ochronie danych osobowych

2018 r. Szkolenie - Zasady obchodzenia się z wrażliwymi danymi użytkownika przy zachowaniu należytej staranności.

2018 r.  Szkolenie - Sprawdzanie autentycznosci podpisów, pieczeci i innych elementow dokumentow

2018 r. Udział w konferencji - Doręczenia w postępowaniu cywilnym - Wybrane problemy

2019 r. Szkolenie:Przepisy Antykorupcyjne oraz zasady przeciwdziałania korupcji.

2019 r. Szkolenie - Procedury bezpieczeństwa w społeczności Online

2019 r. Szkolenie - Szczegóły przekazywania  informacji zwrotnej i zgłaszania  błędów

2019 r. Szkolenie - Procedura raportowania o usterkach gier online.

Dodatkowe predyspozycje:
Zarządzanie pracami administracyjno-biurowymi
Prowadzenie szkoleń
Zarządzanie zespołem

Wysoki poziom kultury osobistej połączony z cierpliwością i opanowaniem (także w trudnych sytuacjach)
Bogate doświadczenie w branży community-menagment.

Łatwość w operowaniu językiem polskim oraz perfekcyjna znajomość zasad ortografii i interpunkcji,

Otwartość na zmiany i zdolność szybkiego uczenia się

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Monika, 24 lata.  Obecnie studiuje na Wydziale Prawa i Administracji na UŚ. Do moich zainteresowań nalezy zaliczyć: Prawo, Historia Prawa/Administracji, Stosunki międzynarodowe, Lotnictwo cywilne, Geografie, Historie, Fizyke kwantowa, Kosmologie oraz nauke sama w sobie.
Natomiast do moich pasji należy zaliczyć: Gry komputerowe, Językoznawstwo i Ekonomię.

Po studiach wyjeżdżam albo do Niemiec albo do UK.  Moja przyszlosc wiąże z branża Community management i w tym kierunku cały czas się doskonale. 

Zapytacie zapewne  co ja robię w grze minecraft? Sentyment - gra mojego dzieciństwa ( co prawda późnego dzieciństwa ale jednak ten sentyment pozostał )

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Oczywiscie. 

12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):
- /w usun - Usuwa wyspe.
- /w zapros nick - Zaprasza  innego gracza na wyspę. Wtedy współdzielimy wyspę z takim graczem.
- /w coop nick - Przyznaje tymczasowe członkostwo na wyspie do chwili az wlasciciel wyjscie z servera
- /report - Zgłasza gracza do administracji
- /w wykop nick - Wyrzuca gracza ( ktory nie jest dodany do wyspy tylko przyszedł odwiedzic )  z wyspy
- /skup : Otwiera sie menu w ktorym mozna sprzedawac różne przedmioty. Jest to jeden z głównych elementów ekonomii servera.

Dodatkowe Komendy: 
/wb - przenośny crafting table. 
/ec - przenośny enderchest. 
/feed - Automatyczne uzupełnienie paska głodu 
/fly - latanie. 
/dzien - zmiana pory dnia  
/noc - jak wyżej 
/tpa - teleportuje nas do danej osoby osobe . 
/tpahere - teleportuje gracza do nas. 
/w menu - Pokazuje nam cały Panel opcji wyspy
/w warpy - pokazuje listę osób, które mają prywatnego warpa czyli  tabliczkę [witaj]. 
/w tp (nick) teleportuje do warpa gracza - tabliczka z napisem [witaj]  
/w - tworzy wyspę a potem teleportuje nas do niej 
/w ustawdom - zmienia pozycje domu ( /w ) 
/w info - menu informacji wyspy. 

/w zablokuj - blokuje wyspę. 
/w lider nick - oddaje lidera innej osobie.

/w zapros nick - wysyła zaproszenie innemu graczowi do wyspy.
/w ban - banuje dana osoby na nasza wyspe ( taka osoba nie może nas odwiedzac )

/w unban nick -  zdejmuje blokadę na wyspę która nałożyliśmy wcześniej komenda /w ban 
/w wyrzuc nick - wyrzuca osobę z wyspy. 
/w top - pokazuje top 10 wysp z najwyższym poziomem. 
/w poziom - pokazuje aktualny poziom wyspy. 
/zapłać nick ilosc - przekazuje pieniadze innego graczowi

Komendy administracyjne:

Komend tych nie napisze bo do jutra stąd nie wyjdziemy. Napisze tylko ze znam chyba wszystkie możliwe komendy w popularnych pluginach czyli pi razy drzwi około 500 komend. zaczynając od zwykłego mute i ban poprzez naturalizacje terenu, nadawanie flag na region, renderowaniu wielu swiatów a  na wstrzymywaniu generowania świata kończąc.

Uwaga: Komendy które doszły lub zostały zmienione od 2016 r. - mogę mieć z nimi chwilowy problem. 

Z poważaniem:

SmoczaDama

• Lubię to! 2
  • Super 10
  • Wow 2

Zdania są dobrze napisane, punkt dziewiąty jest bardziej rozbudowany niż dziesiąty, jednakże jest na miarę możliwości. Wiek jest wysoki co informuje nas o twoim doświadczeniu zawodowym (w twoim przypadku administracją) oraz psychologicznym (chodzi mi o to że w przyszłości nie widzę abyś coś odwaliła). Jestem na Tak z drobnym minusem. Powodzenia 👊

• Haha 1

Bym się rozpisal tak jak ty lubisz, lecz nie potrafię. 

Na tak 

Zdania są bardzo przekonujące - nawet szczerze przyznam, że trochę bardziej niż te, które ja mam do swojego podania. Wiek jest prawie 2 razy wyższy niż minimalny. Podanie estetyczne, zachowanie na serwerze pokrywa się z twoim wiekiem - dojrzałe, godne naśladowania dla potencjalnego helpera, jak i nawet zwykłych graczy. Umiesz logicznie układać zdania, żeby były spójne itp. Podsumowując, nie widzę w tobie ani 1 minusa, do niczego się nie można przyczepić, tylko nie ma komendy /w usun ;-;. Wniesiesz dużo do Administracji. Zdecydowanie na tak

Edited by akedegy

To całe szkolenie organizowała firma dla swoich pracowników w Hamburgu w Niemczech :)  Takie szkolenie mam każdego roku i trwa ono od 3 do 5 dni :)  w tym jeden dzien mamy na spotkanie z graczami :) Ostatnio na zlocie mieliśmy ponad 1200 graczy :) Mielismy tez piknik rycerski, zawody itd dla graczy. a wieczorem to juz taka impreza z napojami 18+ :D 

Powiem szczerze - prawda, odeszłam ze serwera. Jednak to było z dobry tydzień temu, dlatego przez 5 dni nie widziałam Cię ani razu... No, ale cóż. Może grasz ranem, kto wie. Wracając - wiek jest okej, ortografia i interpunkcja jest znośna... Tylko przyczepię się trochę do komend. Wiadomo, nie grasz długo, jednak nie istnieje komenda /w usun. Dlaczego nikt nie zwrócił na to uwagi? Nie wiem. Komendy są dziwnie opisane. Ale życzę powodzenia, jestem na neutral. x) 

co do usuń to musiałam się rozpędzić ^^ moje przeoczenie :)  no ale niech już zostanie ^^ trudno

Co do reszty, dobra zasada jest poświecić pierwsze dni na zapoznawanie sie z serverem zanim zacznie się udzielać na czacie - czasem więcej - To bardzo dobra zasada która stosuje, dlatego zawsze jak gdzieś zaczynam to pierwsze kilka dni siedzę cicho i tylko się przyglądam :) Wiec pewnie byłaś wtedy kiedy jeszcze przyglądałam sie tylko ^^ bo to było jakoś tydzień temu może ponad. 

Edited by SmoczaDama

Makerowski, to wygląda tak, raz do roku zbieramy się na zlocie, zlot wygląda tak ze są i szkolenia dla administracji jak i 1 dzień w którym organizujemy zlot dla graczy :)

I to nie tylko RODO bo mamy wiele szkoleń, często jedno po drugim. 

23 godziny temu, SmoczaDama napisał:

co do usuń to musiałam się rozpędzić ^^ moje przeoczenie :)  no ale niech już zostanie ^^ trudno

Co do reszty, dobra zasada jest poświecić pierwsze dni na zapoznawanie sie z serverem zanim zacznie się udzielać na czacie - czasem więcej - To bardzo dobra zasada która stosuje, dlatego zawsze jak gdzieś zaczynam to pierwsze kilka dni siedzę cicho i tylko się przyglądam :) Wiec pewnie byłaś wtedy kiedy jeszcze przyglądałam sie tylko ^^ bo to było jakoś tydzień temu może ponad. 

Luz, jak tak jest, to nie mam się do czego doczepić. Ja i tak już nie gram, także powodzenia ^^.

A więc tak widuje cię na serwerze, czasami pomagasz. Niby spełniasz wszystkie wymagania i masz tam jakieś doświadczenie ale na serwerze grasz od niedawna. Jeśli mam być szczery to nie lubię takich jak ty co pograją z tydzień dwa i piszą podanie. Niby komendy napisane ale co z tego jak to można wziąć z serwera i trochę pozmieniać, nic wielkiego. O serwerze za dużo też nie wiesz wiec no. Czekaj czekaj... od kiedy na tej edycji jest komenda „/w usun”? Bo jakoś nie widziałem żeby taka była. Jestem na NIE.

• Lubię to! 1
  • Haha 2

Gram dosc często i ani razu nie widziałem cie na serwerze  

Zdecydowanie na NIE

W dniu 24.11.2019 o 19:00, McKruk napisał:

To jest Kobieta, więc jestem na NIE

A co ma to do rzeczy że ona jest kobietą ma takie same prawa jak mężczyzna i ty złożyłeś podanie McKruk na Helpera  nie potrzeba takich  ludzi w administracji serwera 

aktywnosc +

wiek +

zdania +

jestem na wielkie TAK powodzenia

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy