Jump to content
zyd5942

[ODRZUCONE] podanie Zyd5942

Recommended Posts

1. Nick: Zyd5942

2. Imię: Oliwier
3. Wiek:15
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Gram około rok na poprzedniej edycji pierwsze 2 miesiące na nowej zrobiłem przerwę i powróciłem.
5. Masz mikrofon i TS3? Tak.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak.
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Około 2-3 godziny dziennie 
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Na początku mojej gry byłem często karany ale już wyrosłem z tego
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Chciałbym by serwer szedł do góry. Często zauważam że w porach po południowych często jest serwer bez moderatora i widzę nieodpowiednie zachowanie ze strony graczy i chciałbym w tym czasie role strażnika. Myślę że dobrze się wczuł w rolę administracji. Chęć pomocy innym graczom. życzliwość w stosunku do innych graczy. 
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jestem osobą która nie lubi się kłócić. moją Pasją jest ekstremalna jazda rowerem [downhill]. Mieszkam w małym mieście obok Sczecina. Lubię poznawać nowych ludzi. Zaczełem grać w gry w wieku 8 lat i to jest moje hobby na które poświęcam dużą ilość czasu. Uwielbiam zwierzęta mam 2 psy lubię pomagać zwierzętom jak i ludziom.Jestem dobrym uczniem o dobrych ocenach. Jestem osobą która lubi dużo kombinować by udoskonalać inne rzeczy. 
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak.
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):

-/w poziom- sprawdzenie poziomu wyspy

-/wyspa menu-możliwa zmiana ustawień wyspy

-/cg-sklep w którym kupuje się za crafted gems

-/w usun- usunięcia gracza z drużyny na wyspie

-/w coop- tymczasowe danie uprawnień danemu graczowi na swojej wyspie do momentu wyjścia z serwera

-/report-zreportowanie gracza z powodu np kradnięcia surowców w kopalni

-/skup-gracze mogą sprzedawać przedmioty natychmiastowo ale nie mogą sprzedać wszystkich surowców np redstone

-/w wykop nick- wywalenie gracza z wyspy

-/w zapros- zaproszenie gracza do drużyny wiąże to się z utratą wyspy gracza który by doszedł do innego gracza na wyspę

-/pomoc nether-informacje związane z wyspą w netherze np koszt oraz wymagany level wyspy

-/sklep-sklep w którym znajdują się rzeczy np mob spawner dirt i inne bloki sklep jest podzielony na kategorie

-/pomoc ekonomia-rzeczy związne z zarabianiem i opisane np jak zarabiać

dziękuje za możliwość napisania podania oraz pozdrawiam

Nie widuje (-)

Ortografia jak na 15 dosyć słaba (-)

Komendy (-/+)

Jestem na 𝗡𝗘𝗨𝗧𝗥𝗔𝗟 z pochyleniem na NIE

Po tych zdaniach mogę ci dać 11 lat

Kilka komend jest 

Na nie

Sam wgląd podania jest zły oraz ciężko sie je czyta, mało komend.

Jestem na wiekie NIE

meh podanie krótkie, wsm przyjemnie się czyta, mało komend, wiek okej, na TAK z minusem

Podanie ładne i ogólnie dobrze się czyta. Zdania takie meh. Od niedawna widuję cię na serwerze, lecz nie widziałem żebyś pomagał :/. Z tego co z tobą pisałem to jesteś naprawdę miłą i w miarę ogarniętą osobą. Jestem na TAK z małym minusikiem. Powodzenia! 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy