Jump to content
Hugo

Kalendarz Adwentowy - Dyskusja i Pytania

Recommended Posts

9 hours ago, P4tryk3y said:

Będzie możliwe coś takiego, że parę nagród bedzie do odebrania na np. Sky, a reszta na Fb?

Nie

• Lubię to! 1

Czy to otrzyma np. 3 pierwsze osoby, czy wszyscy, którzy wzięli udział?

1 godzinę temu, _In0_ napisał:

Czy to otrzyma np. 3 pierwsze osoby, czy wszyscy, którzy wzięli udział?

Każdy, kto weźmie udział w Kalendarzu Adwentowym otrzyma nagrody, zależne od ilości poprawnych odpowiedzi. 

9 hours ago, xNiczuXsia_ said:

Jak mam bana do 23.12 i dajmy na to odpowiem na wszystkie pytania poprawnie, to nagrode normalnie otrzymam?

Ważne, żeby nie mieć bana na forum. Nagrody zostaną wysłane jakoś w okolicach 30.12, więc twój ban w niczym ci nie przeszkadza.

• Lubię to! 1

19 godzin temu, DrZiemniak napisał:

Czy odpowiedzi są sprawdzane przez bota, czy przez żyjace osoby ?

Osoby z krwi i kości

• Lubię to! 1
  • Haha 2

W dniu 4.12.2019 o 14:43, _In0_ napisał:

Jak będę mieć 24 odpowiedzi dobrze to dostanę miotle ?

Jeśli wszystkie 24 odpowiedzi będą poprawne - tak. Czytaj uważnie wątek. 

W dniu 4.12.2019 o 15:38, Exstrem napisał:

Czy jest pytanie:

Jaki miał nick @Compan_?

Tylko dla starszych graczy 😎

Codziennie są inne pytania.

Edited by Hokoko321

A jeśli mój kuzyn chce mi dać itemy to może od razu wpisać mój nick czy na swój i dopiero dać bo ja też odpowiadam.

6 minut temu, Hajcus21 napisał:

A jeśli mój kuzyn chce mi dać itemy to może od razu wpisać mój nick czy na swój i dopiero dać bo ja też odpowiadam.

Nagroda zostanie wysłana na wpisany nick, więc jeśli twój kuzyn chce Ci oddać itemki z wygranej to powinien wpisać twój nick. Może również odebrać na swoim koncie i oddać tobie, lecz ta pierwsza opcja jest według mnie lepsza

Teraz, P4tryk3y napisał:

Nagroda zostanie wysłana na wpisany nick, więc jeśli twój kuzyn chce Ci oddać itemki z wygranej to powinien wpisać twój nick. Może również odebrać na swoim koncie i oddać tobie, lecz ta pierwsza opcja jest według mnie lepsza

Dziękuje za odpowiedź P4tryk3y

Pytanie z dnia 7.12.19 ma złą odpowiedz, ponieważ nie ma nic w internecie lub na yt, ze vertez reklamował crafted!!! 

A poza tym powinny być pytania dot. Serwera, bo może ktos nie wie czy vertez reklamował crafted

Chcialbym sie odwolac do wczorajszego pytania. Owszem Vertez reklamowal crafted ale pod innym ip.walls.crafted.pl. Pytanie jest o ip crafted.pl, a nie inne wiec prosze o uznanie odpowiedzi nie. I od razu pisze, ze odpowiedzi tak tez moga byc zaliczone.

To że ma inne IP nie oznacza, że to nie jest crafted. Wystarczy dobrze poszukać i się znajdzie odpowiedź. Tak samo kiedyś inne IP miał serwer fb, sky itp. po prostu nie dało się zrobić jednego huba na wszystko. Pytanie jak najbardziej dotyczy serwera. Proszę mi pokazać, gdzie Hugo lub ktokolwiek z administracji napisał, że w kalendarzu będą tylko sprawdzać wiadomości z tej "wersji" Crafteda, bo ja nic takiego nie widziałam. Nie szukajcie dziury w całym, tylko zaakceptujcie, że czegoś nie znaleźliście x)

Derpa pytanie jest o crafted.pl co moglo byc mylace, dlatego pytam sie o mozliwosc zaakceptowania odpowiedzi nie.  Bralem to doslownie I nie reklamowal crafted.pl lecz inne ip.

22 godziny temu, Exstrem napisał:

Derpa pytanie jest o crafted.pl co moglo byc mylace, dlatego pytam sie o mozliwosc zaakceptowania odpowiedzi nie.  Bralem to doslownie I nie reklamowal crafted.pl lecz inne ip.

+1
Dla mnie tez to jest coś innego, bo crafted ma ip crafted.pl a tamto miało walls.crafted.pl Wiec proszę o zmianę tego

Czy ktoś się tym zajmuje wgl?

Edited by _In0_