Jump to content
Sign in to follow this  
_In0_

[ODRZUCONE] [Podanie] _In0_

Recommended Posts

1.Nick :

_In0_

2. Imię:

Kuba

3. Wiek:

12 lat i 8 miesięcy (specjalnie poprawione dla akedegy)

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?

Bliżej miesiąca

5. Masz mikrofon i TS3?

Oczywiście :3

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? 

Niestety nie :c

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera?

2h

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?

*Offtopic na forum (Wypowiadanie się w reklamacjach) (Użytkownik obrażał właściciela serwera wiec chciałem zareagować)

*Mute na 3 min (flood) (przez AJigor, bo wywołał spam)

*Ban na 24h za ,,alternatywne zabijanie'' (OX)

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?

Myślę, że powinniście mnie przyjąć, ponieważ jestem osobą ogarniętą. Znam już dużo komend, szybko się uczę, byłbym dobry w tej roli.  Gram mało na serwerze, ponieważ dopiero zaczynam, ale 3 miesiące temu grałem na serwerze FreeBuild. Jestem miły, otwarty na nowe znajomości, ale pewnie i tak gracze napiszą opinie negatywną o mnie :3

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):

Mam na imię Kuba chodzę do 6 klasy szkoły podstawowej. Moje ulubione przedmioty to w-f i godzina wychowawcza. A najbardziej nie lubię (wręcz nie nawidze) historii i j.niemieckiego. Jestem miły, otwarty na nowe znajomości, nie lubię jak ktoś obgaduje mnie, mówi brzydkie słowa i przeklina. Interesuje się piłka ręczną i montażem filmów, mam kanał na YouTube na, którym niedługo będę nagrywać filmiki z crafted.pl. Jestem osobą spokojną i ogarniętą, więc ktoś musi się bardzo postarać, żeby mnie wkurzyć. Lubię pomagać innym, budować im różne rzeczy, odpowiadać na pytania, gdy czegoś nie wiedzą. Kocham grać w crafted.pl, lecz prawie odszedłem po usunięciu stakowania kur, ponieważ teraz nie mogę zarobić :x. Moje hobby, to budowanie i kopanie na crafted.pl kappa.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy?

T a k

12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane

- /w usun: - ta komenda nie istnieje

- /w zapros nick: - dodaje na stałe gracza do wyspy

- /w coop nick: (opcja dla vip/svip) dodaje tymczasowo gracza do wyspy 

- /w wykop nick: - wyrzuca gracza z wyspy

- /w zablokuj: - blokuje wyspę dla odwiedzających  

- /w ban nick: - banuje gracza na wyspie 

-/report : zgłasza gracza 

/skup (dokładna informacja): otwiera okienko w, którym można sprzedawać zdobyte itemki np. cobblestone, surowce itp. 

/w reset : resetuje cała wyspę razem z itemami w ekwipunku, lecz rzeczy w enderchest zostają 

Komendy Vip:

-/Kit vip : Jest to zestaw który otrzymuje każdy vip. można odbierać go co 30 dni

-/feed : komenda służy do najedzenia się 

-/czapka : daje możliwość ubrania bloku na głowę 

-/wstecz : teleportuje nas w miejsce  śmierci 

-/farmavip : teleportuje nas na wydajniejszą farmę dostępną dla Vip+

-/strefavip Teleportuje nas do strefy vipów

-/w coop nick : Dzięki tej komendzie możemy dodać tymczasowo gracza do wyspy i nie traci on ani wyspy ani itemow

-/craft przenośny craftingtable 

-/ec przenosny enderchest 

-/w ustawienia : daje nam dostęp do różnych ustawień wyspy 

-/kit kluczvip : daje 2 klucze, które możemy użyć na /strefavip (Można brać co 1 dzień)

Komendy SVIP:

-/fly : daje możliwość latania

-/ulecz : ta komenda leczy nas, można jej używać co 1 minute

-/tpahere : proponuję teleport gracza do nas  

-/dzien : pozwala ustawić dzień tylko dla nas

-/noc : pozwala ustawić noc tylko dla nas

-/kit svip: zestaw dla Svipa, można go wziąść co 30 dni

-/sklepvip : lepsze itemy niż w normalnym sklepie 

-/skupvip : większe ceny sprzedaży niż w normalnym skupie 

Komendy Ogólne:

-/w : teleportuje nas na naszą wyspe

-/w ocen 1-5 : możemy ocenić wyspe na, której obecnie jesteśmy od 1-5 

-/w menu: otwiera menu wyspy 

-/pomoc craftedgems :Wszystko co możemy się dowiedzieć o CG

-/w ban nick : banuje gracza na naszej wyspie 

-/w unban nick : daje unbana na naszej wyspie 

-/pomoc nether :wszystko co musimy wiedzieć przed stworzeniem wyspy w netherze 

-/regulamin : wyświetla nam na czacie regulamin

-/pomoc ekonomia : tu się dowiemy jak zarobić pieniądze 

Komendy Administracji:

-/mute {nick} {czas} {powód} : wycisza gracza na określony czas

/tempmute {nick} {czas} {powód} : wycisza gracza tak jak /mute tylko, że na mniejszy czas

/ban {nick} {powód} : uniemożliwia wejście graczowi na serwer na stałe 

/tempban {nick} {czas} {powód} : uniemożliwia wejście graczowi na serwer przez określony czas

/cc - wyczyszcza chat

/kick {nick} {powód} : wyrzuca gracza z serwera 

Znam wieele wieele więcej komend, lecz myśle, ze nie ma potrzeby pisania. Najważniejsze są x)

Edited by _In0_

Komendy +

Zdania -

Czas gry -

Aktywność -

Jestem na wielkie Nie

• Haha 1

Wyjasnisz mi moze, co robi np. emotka ":3" w pkt 5? Dalej... Wyjansisz mi moze ile to jest 12,8 lat? Ile to jest miesiecy, jak rok ma 12 miesiecy, a to co napisales, jest ulamkiem dziesietnym? Piszesz w pkt 9, ze jestes ogarnieta osoba, jak oskarzasz mnie o rzeczy, ktore nawet nie mialy miejsca, bez dowodow, slabe powiem ci... Piszac w pkt 9, ze grasz malo na serwerze nie jest powodem do przyjecia ciebie na to stanowsiko, powiem wiecej - nawet cie odrzuca w pewnym stopniu. Nie widze minimalnych 5 zdan w pkt 9, i to ma niby byc to twoje ogarniecie, a moze nie umiesz czytac ze zrozumieniem? Ostatnie zdanie do pkt 9 - jezeli piszesz, ze gracze o tobie i tak napisza negatywna opinie, to znaczy, ze twoja reputacja siega dna, a helper z owa reputacja to jakis zart. Teraz przejde do plusow, ktore sa wlasciwie niczym, w porownaniu z tym, co ci przedstawilem wyzej. Widuje na serwerze co jakis czas, pomagasz. To tyle ode mnie. Jestem na nie, ale jednak nalezy pamietac, ze jest to moja subiektywna opinia.

37 minut temu, akedegy napisał:

Wyjasnisz mi moze, co robi np. emotka ":3" w pkt 5? Dalej... Wyjansisz mi moze ile to jest 12,8 lat? Ile to jest miesiecy, jak rok ma 12 miesiecy, a to co napisales, jest ulamkiem dziesietnym? Piszesz w pkt 9, ze jestes ogarnieta osoba, jak oskarzasz mnie o rzeczy, ktore nawet nie mialy miejsca, bez dowodow, slabe powiem ci... Piszac w pkt 9, ze grasz malo na serwerze nie jest powodem do przyjecia ciebie na to stanowsiko, powiem wiecej - nawet cie odrzuca w pewnym stopniu. Nie widze minimalnych 5 zdan w pkt 9, i to ma niby byc to twoje ogarniecie, a moze nie umiesz czytac ze zrozumieniem? Ostatnie zdanie do pkt 9 - jezeli piszesz, ze gracze o tobie i tak napisza negatywna opinie, to znaczy, ze twoja reputacja siega dna, a helper z owa reputacja to jakis zart. Teraz przejde do plusow, ktore sa wlasciwie niczym, w porownaniu z tym, co ci przedstawilem wyzej. Widuje na serwerze co jakis czas, pomagasz. To tyle ode mnie. Jestem na nie, ale jednak nalezy pamietac, ze jest to moja subiektywna opinia.

To nieźle jak nie wiesz, że 12,8 lat to 12 lat i 8 miesięcy.

12,8 lat, to nie jest 12 lat i 8 miesiecy, to jest 12 i 8 dziesiątych, nie da sie napisal w ulamku dziesietnym 12 lat i 8 miesiecy omnibusie ;)

• Lubię to! 1

Godzinę temu, akedegy napisał:

12,8 lat, to nie jest 12 lat i 8 miesiecy, to jest 12 i 8 dziesiątych, nie da sie napisal w ulamku dziesietnym 12 lat i 8 miesiecy omnibusie ;)

Jeśli ma 12 lat i 8 miesięcy i dla niego rok to 10 miesięcy:

12 lat × 10 miesięcy = 120 miesięcy 

120 + 8 = 128 miesięcy 

128  ÷ 12 (bo dla ludzkości rok ma 12 miesięcy) = 10, (6) 

wniosek: w zaokrągleniu wychodzi 11 lat

Dziękuję dobranoc.

• Super 1
  • Haha 3

No na serwerze cię widzę coś tam pomagasz ale jesteś nieogarnięty. Nie spełniasz nawet wymagań ;). Nadal pamiętam jak dostałeś bana i "płakałeś" na forum, lub jak niemiły byłeś dla większości użytkowników :). Na NIE

• Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy