Jump to content
Sign in to follow this  
Makerowski

[PRZYJĘTE] [Podanie] Makerowski

Recommended Posts

N2n6Pt4.png

Nick: Makerowski

Imię: Kamil
Od kiedy grasz na Crafted.pl?: Początek listopada tego roku (serwer polecił mi znajomy).

Masz mikrofon i TS3?: Tak, jednakże obecnie go nie używam, ponieważ wygodniejszy jest dla mnie Discord (ze względu na łatwą synchronizację komputer-telefon).
Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?: 

Tak, kilka. Pierwsza zaczęła się od roli Game Mastera na jednym z najpopularnieszych projektów (w skali ogólnopolskiej) Metin2 w 2014 autorstwa MasterPiro. Około pół roku byłem w Support Teamie (odpowiednik tutejszego Helper'a) na jednym z największych polskich serwerów na platformie Multi Theft Auto autorstwa H5N1 (działa do teraz). Wielokrotnie moderowałem serwery TS3, a nawet prowadziłem własne (głównie dla znajomych i ich potrzeb). W między czasie siedziałem przy tworzeniu serwerów na cele własne w Minecraft, Grand Theft Auto.
Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera?: 3 godziny (około 30 godzin tygodniowo).
Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?: Nie byłem karany do tej pory.

hQBxMFW.png

Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?:

Wszystko co robię staram się wykonywać dokładnie i skrupulatnie, praca musi wyglądać profesjonalnie i z reguły tego się trzymam. Potrafię bardzo dobrze zarządzać czasem swojej pracy, skutecznie dzieląc obowiązki. W działaniu sugeruję się logiką i praktyką. Jestem stanowczy i do bólu szczery, nie obawiam się opinii na swój temat, a zarazem wyrażam swoje zdanie, gdy znajdzie się taka potrzeba. Miałem i mam styczność z programowaniem (mimo, że nie programuję biegle w żadnym języku), dzięki czemu zrozumienie mechanizmów i skryptów nie stwarza mi problemu. Lubię grafikę komputerową (rastrową i wektorową), robię ją na codzień i uważam, że nawet nieźle mi to wychodzi. Potrafię komunikować się po polsku i angielsku (nie boję się rozmawiać). Dzięki doświadczeniu przy tworzeniu różnego rodzaju serwerów (głównie zajmowałem się projektowaniem mechanizmów rozgrywki i interfejsów) musnąłem nieco temat konfiguracji i utrzymania serwerów TS3 i Discord. Ciągle dążę do samodoskonalenia co widać głównie po tym co robię i potrafię - uważam to za mocną cechę. Ortografia i interpunkcja nie sprawia mi trudności, nawet mogę stwierdzić, że to jedno z moich natręctw (poprawianie innych w mowie i piśmie - tak wiem, wiele osób tego nie lubi). Wydaje mi się, że nadaję się na to stanowisko i mogę mocno wspomóc zespół nie tylko, jeśli chodzi o funkcję Helper'a, ale także w innych obowiązkach, w których pojawią się niedobory.

Qvn1YYD.png

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):

Pochodzę z południa Polski, na codzień pracuję w agencji reklamowej obsługując głównie sprzedaż internetową (strona internetowa, allegro).  Interesują mnie gry, design i generalnie wszystko co przyjemne dla oka. W działaniu raczej jestem typem samotnika, lubię pracować samodzielnie organizując sobie zadania. Z muzyki lubię trap, future house i wszystko co wpada w ucho (nawet współczesne ikony zagranicznego rock'a), oczywiście przy pracy musi "coś brzęczeć". Poczucie humoru raczej czarne i sarkastyczne, często ludzie tego nie rozumieją. W gry gram od zawsze, kiedyś myślałem, że to uzależnienie od komputera, ale jednak okazało się, że pasja - ilekroć bym nie przerywał, zawsze do tego wracam. Typ z osobowości Dyskutant (ENTP-A), zodiakalny baran.

Przeczytałeś/aś regulaminy?: Tak 
Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):

Wymagane:

• /w usun: komenda /w, /wyspa [alias do dawnego /is(land)], wartości "usun" dla tej komendy nie ma, dlatego zachowuje się ona z pominięciem, dokładnie tak jak samo /w.  Aby usunąć w
  • /w zapros nick: wysyła zaproszenie do gracza określonego w wartości "nick" dodając go do drużyny, dając mu również dostęp do integracji w naszą wyspę - poza uprawieniami wyłącznie dla lider na np. /w ustawienia.
  • /w coop nick: działa podobnie do komendy powyżej, dodając gracza do wyspy (już nie drużyny) na okres tymczasowy, dając mu uprawnienia do integracji w wsypę. Dostępna tylko dla graczy z rangą VIP i SVIP.
  • /report: podstawowa komenda do zgłaszania nadużyć przez graczy do administracji.
  • /w wykop nick: wyrzuca gracza z naszej wyspy, bądź do której jesteśmy przypisani.
  • /skup (dokładna informacja): jest to komenda dająca dostęp do podstawowej metody zarobku na serwerze czyli handlu surowcami. Przedstawiona w wersji graficznej umożliwia sprzedaż wybranych przedmiotów po określonej cenie. Domyślnie po kliknięciu kółka myszy sprzedaje wszystko, lecz posiada dodatkowy interfejs, dzięki któremu możemy sprzedać sprecyzowaną ilość sztuk, a nawet konkretną ilość stack'ów.
  • Lubię to! 1
  • Super 1

Co się stało z tymi grafikami? XDD

Wiek +
Zdania +
Komend trochę mało :/ -

Na Tak z małym minusem

Wiek +

Zdania +

Komendy bardzo mało wymieniłeś tylko te podstawowe -

Jestem na neutral z pochylenie na tak 

wiek + 

zdania +

komendy -

malo zmieniles od ostatniego podania

aktywnosc -/+

jestem na neutral z pochyleniem na tak

Nie

Nie grasz w ogole 

Mowiac szczerze

Wiek + (chociaż nadal jestem zdania aby wieku nie brać pod uwagę )

Zdania + (starannie ułożone przyjemnie się czyta)

Komendy - (O wiele za mało, ale przynajmniej nie piszesz jak niektórzy wszystkich komend dostępnych na serwerze)

Ogólnie jeśli chodzi o komendy to może to utrudnić ci przyjęcie tego podania, lecz liczę na twój sukces :)

TAK

Nie gram za bardzo na sky, ale mogę ocenić 😜

Wiek +

Fajna forma podania (grafiki) +

Zdania +

Mało komend -

Jestem na neutral 

Powodzenia!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy