Jump to content

[Propozycja] Dodatkowe miejsce w kąciku VIP

AmareAmaro
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: AmareAmaro
2. Nazwa propozycji: Dodatkowe miejsce w kąciku VIP bądź dla graczy
3. Opis: Chodzi o zrobienie kilku pokoi i małych rozmiarach by można było postawić w nich swoje shulkerboxy znajdujące się w Endercheście.
4. Dlaczego akurat to: Myślę, że takie pokoje byłyby bardzo dobre, ponieważ nie ma możliwości otworzenia shulkerboxa na spawnie...
  • Lubię to! 5
  • Super 2

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
W dniu 13.01.2020 o 18:32, Pjo napisał:

Mam mieszane uczucia do tej propozycji. Niby spoko, ale w takim pomieszczeniu na spawnie ZAWSZE będzie szansa że ktoś ukradnie shulkerboxa.

wystarczyłoby tak jak w wymieniarkach zrobic mechanizm z płytkami naciskowymi tyle ze na 2 pistony 1 na górze i 2 na dole + według mnie fajnie byłoby dodac do pokoju ender chesta zeby mozna było wyjąć shulkery w srodku

• 4 weeks later...
  • KidMod [TXO]
W dniu 16.04.2020 o 10:26, YoungWolf10 napisał:

wystarczyłoby tak jak w wymieniarkach zrobic mechanizm z płytkami naciskowymi tyle ze na 2 pistony 1 na górze i 2 na dole + według mnie fajnie byłoby dodac do pokoju ender chesta zeby mozna było wyjąć shulkery w srodku

+1 Jestem na TAK coś takiego bardzo się przyda pokój, w którym można sobie normalnie wyjąc itemy z shulkerboxa a nie chować się gdzieś 200 kratek od spawnu żeby go otaorzyć5

Na nie bo pewnie by kradli no chyba, że byłoby "ten shulkerbox nie należy do ciebie" i nikt inny po za tobą nie mógłby go otworzyć  na spawnie (po za spawnem mógłby otworzyć)

Na  TAK, mogłoby być to dodatkowym  plusem vipa.  Nie trzeba będzie tak daleko łazić, a jeśli ktoś nie wyjmie itemów to od razu będą mogli go zabić  i straci wszystko.

Edited by _Mariox123_
Weź daj repkę :<<

W dniu 13.01.2020 o 18:32, Pjo napisał:

Mam mieszane uczucia do tej propozycji. Niby spoko, ale w takim pomieszczeniu na spawnie ZAWSZE będzie szansa że ktoś ukradnie shulkerboxa.

Zawsze można zrobić takie coś jak jest na wymieniarkach tylko że to musiało by być trochę dłuższe żeby dało się postawić shulker i jak pisałem "to na wymieniarkach" to chodzi a pół płytki i te drewienko co idzię w górę i w dół.Na tak

Edited by XxJaszczurkaxX

• 1 month later...
W dniu 16.04.2020 o 10:26, YoungWolf10 napisał:

Niby tak, ale zawsze może ktoś się wylogować i wbić jak ktos tego shulkera postawi, więc jestem na nie

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

Jestem na TAK, lecz dodał bym kilka rzeczy:
1. Do pokoju można wejść poprzez np. żelazne drzwi które działały by tak jak wymieniarki
2. Nie było by tam strefy PvP
3. Można by dodać możliwość stawiania bloków w wymieniarkach

• 3 months later...

Na tak super pomysł sam straciłem schulkerbox bo zabrali mi go gdy ze spawna wychodziłem zabił mnie gość gdy już miałem do ender chesta schować popieram propozycje.

pomysł jest ok tylko że trudno zrobić aby dało się stawiać tylko schulkerbox bo pewnie jacyś debile by to obsydianem zabudowali

Edited by progracz123

• 3 weeks later...
  • 3 months later...

Dużo osób będzie na niewidkach tam czekało.

Jeżeli będzie można tam tylko postawić shulkera to jestem na TAK

Można by było zrobić ze tylko jedna osoba może wejść oraz jak wyjdzie to pomieszczenie się całe resetuje

To zepsuje urok 1.14 a pozatym z kąd będę brał ity xDD? Cn @TheBonny1337z kąd tyle totemów będę miał jak nie od was stivy XDDD.

W dniu 22.03.2021 o 21:53, TheBonny1337 napisał:

na TAK z lekkim - 

bo taki @Tifojuz nie da free killa i shulka bo nie pójdzie otwierać za PvP tylko będzie tam otwierał o ile to zostanie zaakceptowane i o ile dostanie ub ;)

nwm o czym ty pajacyku mówisz mi nigdy nikt nie zawalił schulka ale za to dla twojego pseudo teamu to się nie raz to zdarzyło nawet zginąć xDD