Jump to content
Sign in to follow this  
wxsnia

[Propozycja] VIP, SVIP na mniejszy okres czasowy

Recommended Posts

1. Twój nick: wxsnia

2. Nazwa propozycji: VIP, SVIP na mniejszy okres czasowy

3. Opis: W sklepie serwerowym można by nabyć rangi na mniejszy okres czasu (np.VIP) za proporcjonalną cenę.

4. Dlaczego akurat to: Wiele osób w związku z codziennymi obowiązkami szkolnymi i domowymi gra jedynie w weekendy, przez co kupno rangi na 2 tygodnie jest dla nich nieopłacalne(ponad połowa czasu trwania rangi się marnuje). Byłoby to rozwiązanie umożliwiające takim osobom opłacenie jedynie tego czasu trwania rani, z którego faktyczne będą korzystać.

Zgadzam się z tą propozycją.

Ktoś czasami może podczas, dajmy na to - svipa na 14 dni - wyjechać na 1,5 tygodnia na ferie. I co? Większość pieniędzy się marnuje. A tak to mógłby sobie kupić po powrocie z ferii i na spokojnie grać.

Popieram pomysł Wxsni

Czasami potrzebuje fly np. na rozbudowę wyspy (Kupiłbym wtedy na dni)

Jestem na TAK.

ps. zbieram 50 repek

Edited by Filipek_YT

Myślę, że wprowadzenie takich rang  nie jest takie proste. Dlaczego?

Rangi są podzielone na "Vip14", "Vip30" a więc sugeruję, że gdyby dodać rangi na mniejszy okres czasowy trzeba byłoby wszystko od nowa dodawać.

Może się zdarzyć, że operator SMS na którym są postawione SMS'y nie ma mniejszych ofert.

Nie jest to zbyt korzystne dla serwera, bo przykładowo gdy VIP jest za 4 zł, a na konto hostingu trafia tylko 1 zł

Wystarczy, żeby zaplanować swój czas na serwer.

Jestem na Nie.

W dniu 20.01.2020 o 15:57, ObsydianeQ napisał:

Myślę, że wprowadzenie takich rang  nie jest takie proste. Dlaczego?

Rangi są podzielone na "Vip14", "Vip30" a więc sugeruję, że gdyby dodać rangi na mniejszy okres czasowy trzeba byłoby wszystko od nowa dodawać.

Może się zdarzyć, że operator SMS na którym są postawione SMS'y nie ma mniejszych ofert.

Nie jest to zbyt korzystne dla serwera, bo przykładowo gdy VIP jest za 4 zł, a na konto hostingu trafia tylko 1 zł

Wystarczy, żeby zaplanować swój czas na serwer.

Jestem na Nie.

Crafted nie jest na hostingu i to tak nie działa, że jest zasilane konto np. 30 zł -> 21 zł, a permisje dla tych „mniejszych” rang wystarczy skopiować od tych 14-dniowych i tyle :P Skoro się da zrobić ruletkę za 1,50, to na pewno da się zrobić rangę za 3.

Edited by Chrome