Jump to content
vakaru

[ODRZUCONE] [Podanie] Zirf

Recommended Posts

1. Nick:  Zirf

2. Imię: Jakub
3. Wiek: 14
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? W kwietniu 2020r. będzie 2 lata, więc tak około półtora roku.
5. Masz mikrofon i TS3? Tak, Tak
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Dni robocze 2-4h, Weekend 3-5h
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tak na forum za: Offtopic, Minecraft: Wywoływanie spamu, Discord: Ban ( mam unBan jak coś )
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Ponieważ bardzo dobrze znam ten serwer, długo na nim jestem znam większość komend Gracza i VIP' ów. Pomagam na serwerze, codziennie jestem aktywny na serwerze minecraft, discord i mam dosyć dobre relacje na serwerze  minecraft z graczami i administracja, na discordzie też coraz lepiej. Lubię pomagać, tłumaczyć niezrozumiałe rzeczy i staram się upominać osoby które, nieodpowiednio się zachowują, na czacie jak i podczas rozgrywki. Przestrzegam regulaminu i nie lubię jak ktoś go "łamie" ponieważ, powinien być jakiś "porządek" na serwerze i zasady kultury, ( netykiety ). Uważam że, administracji na SkyBlocka jest dużo lecz, w niektórych porach jak ja gram, nikogo z administracji nie ma a przydałby się ktoś ponieważ, dzieją sie tam różne wulgarne rzeczy, czasami. Znam wszystkie regulaminy dostępne na serwerze. Znam i radzę sobię dobrze z forum. Mam dosyć dobrze opanowaną ortografię, nie używam wulgaryzmów. Szybko odpisuję.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Jakub, gram na pianinie od ośmiu lat, jestem fanem Harre' ego Potter' a a także fanem Viki Gabor i Michała Szpaka. Jestem spokojny i zrównoważony ale szalony... TAK. Dużo czasu spędzam na grze na pianinie i bawienie się w Harr' ego Potter' a i, na Discordzi z Minecraft' em. Jeżdżę na rolkach 3 lata i na łyżwach. Jestem przerażony moją szkołą... ale to mniej ważne akurat. Lubię się uczyć a zarazem chodzić do szkoły i poznawać nowe znajomości. Nienawidzę geografi lecz, lubię biologię ( czasami ). 
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):
- /w usun: Nie ma takiej komendy.
- /w zapros nick:  Zaprasza danego gracza do wyspy.
- /w coop nick: Dodaje tymczasowo gracza do wyspy, komenda tylko dla VIP i SVIP.
- /report: Zgłasza danego gracza za nieprzestrzeganie regulaminu.
- /w wykop nick: Wyrzuca gracza z wyspy. ( Działa jak KICK )
- /skup (dokładna informacja): Otwiera GUI ( menu, okno ) gdzie możesz sprzedawać różne przedmioty, bloki, itp.

-/w ban: Blokuje dostęp danego użytkownika do wyspy.

-/w reset: Resetuję wyspę.

-/pomoc cg: Wysyła na czasie wiadomość dot. CraftedGems ( użycie itp. )

-/pomoc ekonomioa: Otwiera GUI (menu,okno ) z pomocą, użyciem i jak zrobić SKLEP albo SKUP.

-/w: Tworzy lub teleportuje na wyspę.

-/pomoc: Otwiera GUI (menu,okno ) z ogólną pomocą dot. serwera.

Edited by Zirf

Guest

A więc, mój drogi Zirifie.
Wiek jest okej, zdań jest trochę mało, co psuje moją opinię. Czas gry jest jak najbardziej na plus. Komend jest mało, mogło być ich więcej.
Neutral z małym pochyleniem na Tak.

Czytelność podania -

Zdania -

Komendy -

Coś tam widuje -/+

Nie pomagasz -

Jestem na nie

• Haha 1
  • Zły 1

Łatwo cie wyprowadzić z rownowagi

Musisz nad tym popracować,

Moze jak poprawisz zachowanie  oraz asertywność

Na razie NIE

jeśli nie wiesz, ze nie można się wypowiadać w reklamacjach to nwm czy się nadajesz.

Hmm... Z pewnością znasz więcej komend, a te podanie wydaje się jakieś za krótkie...

W dniu 10.12.2019 o 18:09, Zirf napisał:

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tak na forum za: Offtopic, Minecraft: Wywoływanie spamu, Discord: Ban ( mam unBan jak coś )

Za KidModa pamiętam, że z twoich kar można napisać książkę... Wyciszenia za między innymi flood..

W dniu 10.12.2019 o 18:09, Zirf napisał:

Przestrzegam regulaminu i nie lubię jak ktoś go "łamie"

A to ciekawe, bo sam w tym miesiącu spamiłeś o bota na serwerowym discordzie.. Mimo zakazu oznaczeń administratorów bez powodu/z powodu błahych rzeczy oznaczałeś Hugo, a następnie wykłócałeś się o to, że to jest powód do oznaczania.

Pomijając już kolejne moje uwagi przejdę jeszcze do jednej rzeczy, która według mnie na stanowisku Helpera jest obowiązkowa. Rozpoznawanie kłótni, a żartów. Zostawię tu tylko link i przejdę do końca.. link

Oczywiście po przeczytaniu moich argumentów jasno wynika, że jestem na nie.

Edited by Wiatrakk
  • Super 7
  • Haha 1

Wiek +

Czas +/-

Komendy -/+ trochę mało :(

Kary -/+

Ogólnie to się spoko czyta

Jestem na neutral z pochyleniem na tak :)

W dniu 10.12.2019 o 18:29, Exstrem napisał:

Zdania dość trudno się czyta

Wiek ok

Pamietam cie od dawna

Tak -

W dniu 12.12.2019 o 15:45, Exstrem napisał:

jeśli nie wiesz, ze nie można się wypowiadać w reklamacjach to nwm czy się nadajesz.

Brawo 👏

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy