Jump to content
Sign in to follow this  
Piotrixdd1

[ODRZUCONE] [Podanie] Stuuardek101

Recommended Posts

[nick] Stuuardek101

[imię] Piotrek

[wiek] 14 lat

[od kiedy gram na Crafted.pl] Gram od 2 lat licząc stare konta.

[mikrofon i ts3] mam.

[czy pełniłem podobną funkcje] nie.

[ile poświęcił bym czasu na serwerze jako [H] ] Max. 4 ale tak normalnie to 3 godz.

[czy byłem karany na Ts3 Discord lub Crafted.pl] tak byłem na Crafted.pl 2 razy 1 za MultiKonto , ale wtedy pierwszy raz grałem i zrobiłem nowe konto powiedziałem o nowym koncie (Był Compan_) i mnie się pytał czy zgłaszałem się na forum i napisałem , że nie i dał mi bana , 2 raz ban za Reklama już wiedziałem o co chodzi , ale zapomniałem , że są bany a jak zobaczyłem , że mam bana to uświadomiłem sobie , że są bany za Reklamę i musiałem czekać 4 tygodnie na UnBana.

[Czemu możecie mnie przyjąć] 1.Jestem sprawiedliwy,pogodny,miły,pomagający nowym. 2.Jestem bardzo aktywny na Crafted.pl . 3.Myślę , że będę dobrym [H] i , dlatego pisze to podanie. 4.Bardzo , ale tak bardzo lubię się dzielić z innymi. 5.Bardzo lubię miło spędzać czas na Crafted.pl bo to był mój pierwszy serwer SkyBlock i minecraft.

[coś o mnie] 1.Bardzo jestem zainteresowany mechaniką komputera bo od 6 lat zajmuje się komputerami. 2.Mam 14 lat i jestem dobry w matematyce i niemieckim. 3.Lubię też W-F w szkole jak gramy w siatkówke bo to jest zabawa. 4.W przyszłości chce zostać mechanikiem kumputerów. 5.Choć mam 14 lat lubię małe dzieci bawić się z nimi np. mam koleżankę Oliwke i ma 7 lat bawimy się w chowanego bo bardzo to lubi ja lubię ją a ona mnie.

[przeczytałem regulaminy] tak

[opis komend poniżej]

/w usun : Została usunięta .

/w zapros nick : Wysyła zaproszenie do swojej drużyny .

/w coop nick : Dodaje gracza do wyspy tymczasowo do wyjścia właściciela lub wpisania komendy wyrzucania coopa (Komenda dla Vip i Svip)

/report : Reportuje gracz przykład : /report Stuuardek101 kradzież w kopalni.

/w wykop nick : Wykopuje gracza z wyspy (odwiedzającego)

/skup : Skupujesz rzeczy za pieniądze np. Bruk za 64 bruku jest 44$

/sklep : Wybierasz kategorie i kupujesz daną rzecz za pieniądze.

/strefavip : jest przeznaczona dla vip i svip są tam kowadła i enchanting table na 30lvl.

/w reset : Resetuje wyspę .

/cg : craftedgems zdobywasz je za 10 min na serwerze za złowienie 10 ryb oraz za wykopanie 500 bloków za cg kupisz stoniarke poziom gracza ulepszenia wyspy lb ruletki i shulkerbox .

/tpa : Wysyła prośbe o teleportacje do gracza .

/sethome i /home : wpisując /sethome ustawiasz teleport a jak wpiszesz /home teleportuje cie do ustawionego homa.

/odbierz : odbiera zakupioną usługe w sklepiku serwerowym .

/w tp : teleportuje na wyspe danego gracza.

/w : teleportuje na swoją wyspe i tworzy wyspe.

/w ban : banuje gracz na swojej wyspie :

/w zablokuj : blokuje wyspe dla odwiedzających.

/zmienhaslo : zmienia haslo przykład : /zmienhaslo [starehaslo] [nowe haslo] .

/kosciol : teleportuje do kościoła gdzie można poślubić dango/daną gracza/graczke .

/spawn : teleportuje na spawn .

/ladowisko : na ladowisku kupujesz helikopter .

Edited by Piotrixdd1
  • Haha 4

Wiek +

Czas - troche mało :/ 

Komendy - owiele za mało komend

Byłeś często BARDZO CZĘSTO karany

Wielkie NIE

Ciężko się czyta twoje podanie, mało komend, kary są na minus oraz cię niewiduje.

Jestem na NIE 

2 godziny temu, Piotrixdd1 napisał:

lubie pomagać ale od tego jest helper xD

Interpunkcja -

😛

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy