Jump to content
Sign in to follow this  
KayOwy

[PRZYJĘTE] [Podanie] KayOwy_

Recommended Posts

1. Nick: KayOwy_

2. Imię: Kajetan

3. Wiek: 14
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? - Zacząłem pod koniec 2017r.
5. Masz mikrofon i TS3? - Tak, mam.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? - Nigdy w życiu.
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? - W dni szkolne po 4/5h, w weekend po 6/8, a w wakacje/ferie niekiedy i zleci cały dzień.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? - Trzy razy na serwerze, za wulgaryzmy.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? - Jako gracz, często gram w godzinach 22:00-24:00, jak pisałem wyżej, niekiedy nawet dłużej, wtedy niestety nie ma zbyt dużo administracji, więc mógłbym pomóc. Jestem prawie że opanowaną osobą, lecz na pewno konsekwentną oraz uczciwą, staram się być spokojny, i taki też jestem dopóki nie zejdę na arenę PvP, co mogę ograniczyć. Znam wiele komend związanych z serwerem, tak samo jak wiele informacji dot. Minecrafta. Nie mam problemów z ortografią, czy gramatyką zdania, lecz uważam, że każdemu może się zdarzyć.
Jestem uczciwy dla wszystkich, bez względu na rangę czy znajomości. Na serwerze gram już długi czas i dobrze się z nim zaznajomiłem. Na SkyBlocku spędzam naprawdę sporo czasu, więc wymagane 2h to nie jest dla mnie dużo.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Kajetan, mam 14 lat, na serwerze zacząłem grać na trybie FreeBulid, lecz wolę SkyBlock. Staram się być miłą i ogarnięta osobą, jak i nie odstraszać od Siebie innych. Aktualnie chodzę do 8 klasy, co nie sprawia mi większych problemów. Intersuję się jednym ze sportów, lecz raczej nie chcę mówić jaki to jest, jak i jazdą na rowerze. W chwilach wolnych lubię pograć w Minecraft, lub pomóc innym w tworzeniu serwerów Discord. Na ogół nie lubię grać w gry, lecz Minecraft to mój taki wyjątek. Nie lubię rozmawiać głosowo, chociaż jak druga osoba jest do zniesienia, to nawet o tym zapominam.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Oczywiście że tak.
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):
- /w usun: Nie ma takiej komendy, lecz jest podobna, /w reset – ta komenda resetuje wyspę, wtedy gracz może zaczynać grę od nowa.
- /w zapros nick: Ta komenda pozwala innemu graczowi, na dodanie kolegi do swojej wyspy, osoba dodana może budować, niszczyć, itp.
- /w coop nick: Komenda ta dodaje gracza do wyspy, tylko do momentu gdy jesteś Online, jest dostępna tylko dla Svip
- /report: Tą komendą możemy zgłosić gracza za łamanie regulaminu, gdy jest ktoś administracji.
- /w wykop nick: Wyrzuca osobę odwiedzającą wyspę.
- /skup (dokładna informacja): Na skupie, możemy sprzedawać przedmioty tam pokazane.

-/w pomoc - /w pomoc 2: pokazuje listę wszystkich komend dot. wyspy.
-/w zadania: Pokazuje zadania, które można robić za nagrody.
-/w zablokuj: Blokuje wyspę dla odwiedzających. Tą samą komendą odblokowuje się wyspę.
-/w ocen (1/5) : Ocenia wyspę innego gracza.
-/w ocen top: Pokazuję top ocenionych wysp.
-/w akceptuj: Akceptuje np. zaproszenie do wyspę.
-/w odrzuć: Odrzuca np. zaproszenia do wyspy.
-/w ban <nick>: Blokuję gracza na wyspie.
-/w unban: Po tej komendzie, gracz znów może wbijać na wyspę.
-/w lider <nick>: Zmienia lidera wyspy.
-/w opusc: Tą komendą gracz może opuścić wyspę..
-/w poziom: Pokazuje poziom wyspy.
-/w poziom <nick>: Pokazuje poziom wyspy podanego gracza.
-/w tp <nick>: Teleportuje na wyspę podanego gracza.
-/w: Teleportuje na swoją wyspę.
-/w ulepsz: Pokazuje ulepszenia wyspy.
-/sklep: Wyświetla sklep serwera.
-/spawn: Teleportuje na główny spawn SkyBlock'a.
-/kopalnia: Teleportuje do publicznej kopalni.
-/farma: Teleportuje do miejsca, gdzie można zabijać świnie.
-/kosciol:Teleportuje do kościoła, gdzie można wziąć ślub z innym graczem.
-/generator: Teleportuje do miejsca, gdzie jest pokazany crafting generatora stone.
-/lowisko: Teleportuje do jeziora, gdzie można łowić ryby.
-/partner poslub <nick>: Poślubia podanego gracza. (Dostępne tylko w kościele: /kosciol)
-/partner prezent: Daje prezent partnerowi.
-/partner rozwod: Pozwala uwolnić się od drugiej osoby.
-/partner tp: Teleportuje do drugiej osoby.
-/partner widziany: Pokazuje kiedy partner był ostatni raz Online.
-/vip: Pokazuje, do czego ma Się dostęp po zakupie rangi VIP.
-/svip: Pokazuje, do czego ma Się dostęp po zakupie rangi SVIP.

KOMENDY DOSTĘPNE TYLKO DLA VIP/SVIP.

-/kit vip: Gracz dostaje przedmioty z kitu.
-/kit svip: Gracz dostaje przedmioty z kitu.
-/kit kluczvip: Gracz dostaje 1x klucz do ruletki VIP, który może otworzyć w strefievip.
-/kit kluczsvip: Gracz dostaje 2x klucz do ruletki VIP, który może otworzyć w strefievip.
-/strefavip: Teleportuje do strefy VIP.
-/w coop: Gracz może np. budować, kopać, itp. na twojej wyspie, do momentu gdy nie będziesz Offline
-/w uncoop: Usuwa graczowi permisje podane wyżej. ^
-/fly: Pozwala graczowi na latanie. (Tylko dla SVIP)
-/sklepvip: Wyświetla sklep Vip.
-/skupvip: Wyświetla skup Vip.

• Super 6

W końcu złożyłeś podanie..

Na swoim koncie masz mało kar, długi czas gry i dobrą opinię wśród graczy. Zdania się przyjemnie czyta, są rozbudowane i napisane bezbłędnie. Jedynym minusem, którego się dopatrzyłem to ilość komend. Znam cię i wiem, że byłbyś w stanie wymienić o wiele więcej, ale pomimo tego mogę z pewnością stwierdzić, że jesteś ogarnięty i masz potencjał.

Na tak, powodzenia!

• Super 1

Jestem na ogromne tak, bo znam cie już troche i wiem że na czacie mało "odwalasz" a jesteś aktywny i tu przytocze sytuacje z wakacji gdzie byłeś przez 4 dni od rana do późnej nocy.

Myśle że sobie poradzisz jako Helper

Powodzenia!

Też wiem że opinia graczy mało się liczy ale no co ja poradze.

• Super 1

TcvY1xs.png

Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją, skontaktuj się z Administracją.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy