Jump to content
Sign in to follow this  
Resistans

[PRZYJĘTE] [UnBan]Resistans

Recommended Posts

1. Twój nick (wraz z Discord Tagiem):Assassin#7954

2. Data nadania bana: Dokładnie nie pamiętam, bo niestety z moją pamięcią nie jest najlepiej, a z racji, że cała sytuacja która się podziała, była dokładnie

2 lata temu, coś między styczniem a lutym. No cóż, niestety troszeczke się postarzałem, a z wiekiem zamiast przybyć mi umiejętności, straciłem i tę dobrego
zapamiętywania.  Styczeń/luty 2018

3. Wyjaśnienie: Sprawa tyczyła się dokładnie helperki, którą niestety postanowiłem zwyzywać, po tym, jak zostałem zdegradowany do rangi gracza, po tym, kiedyj eszcze wtedy technik z którym miałem kontakt, spowodował akcję włamania się na konto dawniej jeszcze Administratora Globalnego, którym był Hugo, nie pamiętam okoliczności, ale wtedy bodajże miał passy do jego konta premium. W pogromie emocji stwierdziłem, ze skoro i tak już nie mam nic do stracenia, okażę się strasznym wieśniakiem i pocznę wyzywać członka administracji. 

4. Dlaczego chcesz dostać unbana?: Cóż, a więc zaczne może od tego, że chcę wyrazić wielką skruchę wobec helperki, prawdopodobnie teraz już zaufanego, bądz graczki, zachowalem się wtedy jak totalny burak, nie wiem co chciałem sam przez to pokazać, moze coś pokroju wyższości, ale patrząc przez pryzmat czasu, nie było to najlepszym rozwiązaniem. Zdaje sobie z tego sprawę, że zawiniłem i chciałbym za to bardzo przeprosić administrację, która wtedy musiała mieć wtedy ze mną w ogóle kontakt. Minęły już 2 lata od tamtego zdarzenia, a ja znając skrawki tej sytuacji czuję silne zażenowanie moją osobą, to co zrobiłem bylo w ogóle poniżej wszelakich możliwości człowieka. Pamiętam tyle, że wtedy po prostu nie obchhodziły mnie konsekwencje, wiedziałem z góry, że zostanę zbanowany, ale niestety piętno czuję aż do dzisiaj. Myślałem, że nie wrócę, ale mimo wszystko mam ochotę tworzyć tą serwerownie, bo potencjał ma bardzo wielki, poznałem tutaj wiele wspaniałych osób, które już niestety nie widze w tym momencie na serwerze minecraft. Chciałbym po prostu wrócić do nich i możliwie odnowić kontakt, w tej apelacji również chciałbym przeprosić wszystkie osoby które w ogóle zraniłem do cna, były takie osoby i nie da się tego kryć. Nie chcę tego pisać, ale mam nadzieję, że po czasie ktoś będzie w stanie w ogóle to zauważyć. Zmieniłem się i to na lepsze, nie jestem już takim toksycznym ścierwem, jakim,  ponad dwa lata temu, cóż kreowałem swój charakter na przedziale 2 lat w taki sposób, aby być w stanie kooperować z innymi osobami, dlatego liczę też, że i to zostanie zauważone, po czasie, kieedy będę się udzielal na discordzie, o tyle, o ile dostanę unbana. Niestety wiem, że nie wszystko da się wybaczyć, a tamtejszy incydent to już w ogóle nawet nie wspomnę, ale minęło już sporo czasu, chcę w końcu w pełni możliwości grać już na crafted.  Zrobiłem źle, zrobiłem złą rzecz i przyznaje się do tego, przepraszam i mam nadzieję, że w jakiś sposób ktoś to będzie w stanie zrozumieć, w końcu jesteśmy ludzmi, a każdy człowiek może popełnić błąd. Nie proszę o nic więcej, tylko o tą drugą szanse, wiem, że o trzecią już nawet nie będę miał co blagac. Przepraszam, raz jeszcze. 

Edited by Resistans
  • Super 7

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy