Jump to content
DusSia

Usunięcie wyspy

Recommended Posts

Bardzo się zdenerwowałam ponieważ grałam dziś 8.02.2020r z koleżanką na Skyblocku i zaprosila mnie do drużyny więc zaakceptowałam ponieważ nie wiedziałam że wszystko mi usunie! Jestem załamana ponieważ wydałam na to pieniądze bo miałam SVipa i wielką wyspę a ona nie miała nic! Możecie to jakoś cofnąć żebym odzyskała wyspę i moje rzeczy? Jeśli nie to nie spodziewajcie się mnie już na tym serwerze 🙃

• Haha 2

Nie można tego cofnąć. Normalne jest to, że po dołączeniu do czyjeś wyspy usuwa wszystkie przedmioty i wyspę. Dodam też, że administracja nie odpowiada za stracone itemy, więc swoich rzeczy już nie odzyskasz. Jednak co do wyspy istnieje możliwość jej odzyskania, mianowicie chodzi o to że jeśli dodałaś kogoś do swojej wyspy i  przed dołączeniem do innej wyspy przekazałaś tej osobie leadera ( co i tak zrobiłaś, bo leader nie może bez przekazania innej osobie leadera odejść z wyspy ) to ta osoba może zaprosić Cię na wyspę i przekazać Ci leadera.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy