Jump to content
Sign in to follow this  
Adameq19

[Błąd] Luckyblocki

Recommended Posts

1. Adameq19

2. Luckyblocki

3. Przypadek a)

Chciałem kupić Luckyblocka w sklepie, kliknąłem, pobrało pieniądze a nie dało luckyblocka. (miałem miejsce w ekwipunku)

Przypadek b)

Z Luckyblocka wypadł mi kotek. Był rudy, miał czerwoną obróżkę i nick. Miałem ryby zaprowadziłem go do domu, dałem sit i wyszedłem z gry. Na drugi dzień kota nie było i ze skrzynek poznikały moje surowce.

4. Dowodów nie mam bo działo się to natychmiastowo, a do drugiego przypadku jak miałem zrobić screena skoro nie miałem surowców w skrzyniach i mogło to poprostu być zdjęcie pustej skrzyni.

Edited by Sztiwi

Jest to spowodowane cofnięciem zapisu gry. Przez problemy z dyskiem serwera, gra została cofnięta do godziny 4:00 jak mniemam dnia 08.02.2020r.

Jeśli kupiłeś coś w przeciągu tych cofniętych 33h, powinieneś otrzymać te przedmioty z powrotem. Jeśli zaś kupowałeś kiedy indziej -->dział reklamacje

Co do kota, bug ten jest już od dawna, zwierzęta te po prostu po relogu znikają :c

16 minut temu, Adameq19 napisał:

A coś będę z tego miał?

Wszyscy gracze do końca dnia 11.02 (dzisiaj) mają darmową rangę VIP na SKY (bez możliwości odebrania /kit vip ; jedynie /kit kluczvip)

Z tego co widzę, to wszystko wyjaśnione. Jeśli będziesz miał jeszcze jakieś pytania to zapraszam do działu Problemy i Pytania. Zamykam ten wątek.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy