Jump to content
Sign in to follow this  
purplecup

Przeniesienie konta non-premium na premium

Recommended Posts

Witam

Zgłaszam się z prośbą o pomoc.

Posiadam konto non-premium na trybie SkyBlock pod nickiem NeonCat. Teraz posiadam również konto premium o nicku Topinambur, z którego chce korzystać. Co mam zrobić jeśli chcę przenieść wszystkie moje rzeczy typu pieniądze, wyspe, crafted gemsy oraz (najważniejsze) poziom gracza na konto premium Topinambur?

Edit: Nie mogę wejść na serwer jako Topinambur ponieważ pisze mi że jestem już zalogowana a gdy próbuje się zalogować każą mi zmienić nick.

Edited by purplecup

Witam 

Musisz wbić na tę oba konta i przelac pieniądze z starego na nowe. Wyspę też oddać komenda /w lider (nick premium Twój). Poziomu gracza i crafted gemsow nie da się przenieść.

Ps. Jak chcesz uniknąć bana za multi konto to zgłoś że masz nowy nick premium w dziale "Dzielenie IP". Nie zapomnij użyć wzoru :))

17 godzin temu, _Inkognito_ napisał:

Witam 

Musisz wbić na tę oba konta i przelac pieniądze z starego na nowe. Wyspę też oddać komenda /w lider (nick premium Twój). Poziomu gracza i crafted gemsow nie da się przenieść.

Ps. Jak chcesz uniknąć bana za multi konto to zgłoś że masz nowy nick premium w dziale "Dzielenie IP". Nie zapomnij użyć wzoru :))

Dział "Dzielenie IP" służy do zgłaszania sytuacji, gdy z tego samego adresu IP korzysta więcej niż jedna osoba. To tak nie działa, że po zgłoszeniu w tym dziale jedna osoba może korzystać z dwóch kont.

W tej sytuacji możesz odpalić grę z dwóch kont i przekazać lidera wyspy komendą /w lider nick. Wtedy będziesz mógł być właścicielem swojej wyspy na koncie premium. Tym sposobem możesz zachować swoje itemy, a także pieniądze przelewając je na nowe konto komendą /zaplac nick kwota. CraftedGems są walutą, której nie da się przekazywać innym graczom. Są one przypisane do jednego konta i nie da się nimi dzielić z innymi. Jeśli chodzi o poziom gracza sytuacja wygląda bardzo podobnie - w żaden sposób go nie przepiszesz i pozostaje tylko zdobywanie go na nowo.

Pamiętaj, że gdy zakończysz już "przesyłanie" wszystkiego na swoje nowe konto, musisz korzystać tylko z jednego konta. Tworzenie multikont jest zakazane, a na jednego gracza przypada jedno konto w grze.

Jeżeli dalej będziesz miał problem z odpaleniem 2 kont na raz, to (o ile to możliwe) spróbuj skorzystać z drugiego urządzenia, bądź poproś kogoś zaufanego o pomoc. W razie dalszych problemów pisz, a postaramy się coś zaradzić.

Edited by Yuukeshi

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy