Jump to content
Fooxii_

[ODRZUCONE] [Podanie] Fooxii

Recommended Posts

1. Nick: Fooxii
2. Imię: Vanessa
3. Wiek: 13
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od około półtorej roku
5. Masz mikrofon i TS3? Posiadam mikrofon, lecz TS3 nie ale mam discorda 
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak na serwerze około pół roku temu
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? 3 do 4 godzin zależy od dnia, w wakacje lub tym podobne nie używam komputera, lecz w weekend około 4 do 5 godzin 
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Kiedyś za flood na serwerze
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Od kiedy jestem na serwerze, zapoznałam się natychmiastowo z komendami, jestem często aktywna. Mam dobra opinie wśród graczy i mam nadzieję że również administracji. Nie popełniam błędów ortograficznych. Często wchodząc na serwer jest dużo graczy którzy wołają o pomoc w różnych sprawach, lecz niestety nie ma helpera lub innej administracji na serwerze, z wielką chęcią im w różnych problemach pomagam. Więc przydałby się jeszcze jakiś helper, moim zdaniem nadawałabym się na helpera.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Vanessa, mam 13 lat i chodzę do szkoły podstawowej. Mieszkam niestety za granicą a dokładnie w Niemczech. Do mojej babci w Polsce przyjeżdżam w wakacje lub ferie, poświęcam jej dużo czasu dlatego jak już wspomniałam nie używam komputera w wakacje / ferie. W wolny czas często Gram w minecrafta, wychodzę z przyjaciółmi lub slucham muzyki. Mam psa o imieniu Mika, z którym wychodzę chętnie na spacer lub się bawię. 
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak! 
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera ToxicOcean, ale te poniżej są wymagane):
/w ban: Komenda pozwala nam na zablokowanie gracza na naszą wyspę, na którą nie może wejść, po odblokowaniu gracz normalnie może wejść na naszą wyspę. 

/w lider: Umożliwia liderowanie na wyspie (na wyspie mogą być tylko 2 graczy aby skorzystać z tej Komendy) 
/w reset: Stwarza nowa wyspę, trzeba wpisać 2 razy
/w coop: komenda dla VIP/SVIP  która umożliwia chwilowe dodanie na wyspę (można budować niszczyć i wszystko co gracz/e na wyspie) 
/w wartość: pokazuje wartość naszej wyspy 
/w usuń: komenda nie istnieje, jest tylko /w reset 

/pomoc wymiana: komenda pomaga nam w problemach w /trade albo /wymiana
/pomoc tabliczki: komenda która pokazuje jak zrobić tak zwany [trade]  lub [skup] przedmiotów. (1 linia : [trade] 

2 linia : $[cena produktu] 

3 linia : [ilość produktów za cenę]  [(wpisując /itemdb pokazuje nam się id przedmiotu który trzymamy w ręce który wpisujemy tu)]:[ilosc przedmiotów które chcemy sprzedać] 
/pomoc dropy: pokazuje nam drop surowców z cobblarki lvlu: 3,20,40,80 oraz 500.

KOMENDY NA WYSPE:

- /w

/is

/island

/wyspa: wszystkie Komendy umożliwiają nam na stworzenie na początku wyspy a następnie na jej steleportowanie 

- /w biom: komenda wyświetla nam biomy które możemy kupić za 100$ jedyny biom który jest za darmo to "Nizina" 

- /w top: wyświetla nam wyspy z największym poziomem

- /w wyrzuc: wyrzuca gracza z drużyny

- /w wykop: wyrzuca gracza z wyspy na swoją 

- /w ban: Blokuję gracza na naszą wyspę i jednocześnie go z niej wyrzuca 

- /w unban: odblokowywuje gracza z naszej wyspy

- /w reset: usuwa poprzednia wyspę i stwarza jednocześnie nową

- /w opusc : opuszczamy drużynę 

- /w lider [nick]: wybieramy nowego lidera (może być na wyspie tylko 2 graczy by skorzystać z tej komendy) 

- /w akceptuj/odrzuc: kiedy gracz zaprasza nas na swoją wyspę wpisując komendę /w akceptuj akceptujemy zaproszenie a wpisując komendę /w odrzuć odrzucamy zaproszenie 

- /w zapros: zapraszamy gracza na wyspę 

- /w poziom 

/w wartosc

/w level 

/is poziom

/is wartość 

/is level: sprawdzamy poziom naszej wyspy 

- /w odwiedź [nick]

/w tp [nick] : teleportujemy się na wyspę gracza do tabliczki [witaj] 

- /w menu: otwiera menu komend na wyspe

- /w ustawdom: ustawia dom gdzie po wpisaniu Komendy /is lub /w nas steleportuje

- /w zablokuj: zablokowywuje jakiekolwiek odwiedziny na wyspę 

- /w coop: komenda dla VIP/SVIP dodaje chwilowo gracza na wyspę 

- /w uncoop: zabiera możliwości niszczenia/budowania i tym podobne jak normalny gracz na wyspie 

KOMENDY VIP:

- /w coop: jak powyżej wspomniałam dodaje chwilowo gracza na wyspę 

- /w uncoop: zabiera możliwości niszczenia/budowania i tym podobne jak normalny gracz na wyspie 

- /strefavip: strefa tylko dla vipów

- /sklepvip: dostęp do sklepu z unikalnymi przedmiotami

- /feed: komenda pozwala nam się najeść bez posiadania jedzenia 

- /kit vip: co 30 dni gracz VIP otrzymuje ogromny zestaw rzeczy

- /czapka: pozwala nam sobie ustawić dowolny blok jako czapkę (schron przed deszczem)

- /ec: przenośny enderchest

- /craft: przenośny crafting

- /sethome: jak każdy gracz posiadamy komendę /sethome lecz jako VIP możemy sobie ich ustawić aż 2 

- /kit luckyvip: codzienny Luckyblock za darmo

- /farma: teleportuje na farmę dla vipow z zwierzętami

JAKO VIP NA 60 DNI DOSTAJE SIE BARDZO FAJNE GRATISY I VIP NA 14 DNI NIE MA POWIĘKSZONEJ WYSPY DO 140

ORAZ NIE MA PRAW DODAC 5 GRACZY NA WYSPĘ

KOMENDY SVIP:

SVIP MA DOSTĘP DO WSZYSTKICH KOMEND JAKIE MAJĄ VIPY LECZ JEST ICH TROCHĘ WIĘCEJ :

- /kit svip: co 30 dni kit ogromny zestaw rzeczy svip

- /ulecz: komenda na uleczenie oraz najedzenie sie

- /fly: możliwość latania

- /sethome: możliwość do aż 5sethomów

- /dzień: do zrobienia dnia na serwerze

- /kit luckysvip: dostęp do aż 2 Lucky locków dziennie

- /tpahere [nick] :pozwala nam do steleportowania gracza do nas

INNE KOMENDY:

- /pomoc poziom: jak szybko wbić poziom wyspy

- /pomoc pojazdy: jak zdobyć helikopter

- /pomoc sms: wyświetla link na stronę crafted.pl do sklepu SMS i pokazuje jak zrobić zakup na crafted.pl

- /pomoc wymiana: pokazuje jak z pewnascia że nie zostaniesz oszukany zrobić wymianę z innym graczem

- /report [wiadomosc] : wysyła wiadomość a dokładnie skargę do administracji

- /pomoc pieniądze : pokazuje parę sposobów jak dobrze zarobić

- /regulamin: teleportuje do regulaminu

(Polecam przeczytać kto jeszcze tego nie zrobił ;)

Mam nadzieję że moje starania zostaną docenione

Z wyrazami szacunku

Fooxii

• Super 1
  • Przykro mi 1

No spoko spoko

Jestem na Tak z tam małym -

czyli jakby 6-

• Super 1
  • Haha 1

Witaj Vanesso! 

Na pierwszy rzut oka jestem zadowolony z podania : D. Zdania są dobrze napisane, a interpunkcja jest dobra. Komendy dobrze opisane, a aktywność jest dobra, ponieważ widuję ciebie na serwerze. Jestem na Tak, powodzenia :)

• Super 2

Edit: 1 część podania i ostatnie przypomina plagiat podania innego z SKY przyjętego.

• Haha 1
  • Zły 1

TcvY1xs.png

Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją, skontaktuj się z Administracją.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy