Jump to content
Sign in to follow this  
Mr_FrankingPvP

[ODRZUCONE] [Podanie] Mr_FrankingPvP

Recommended Posts

Nick: Mr_FrankingPvP

Imię: Alan .

Od kiedy grasz na Crafted.pl? : 1,5 roku , z 5 miesięczną przerwą.

Masz mikrofon i TS3? Tak, mam.

Pełniłeś kiedyś podobną funkcję? Tak .

Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? : Poświęciłbym jakieś  3,4 godziny dziennie .

Czy kiedykolwiek byłeś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? :

Tak byłem karany na serwerze za (oszukiwanie podczas eventu) oraz Flood.

Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? : Zacznijmy od tego że lubię pomagać innym graczom. Na serwerze już można dostrzec na czacie że pomagam innym graczom , nie mam problemu z nawiązaniem nowych znajomości, znam odpowiedzi na większość pytań zadawanych przez graczy, lecz gracz nie reagują ma moje upomnienia.

Dość często jestem na serwerze więc bym mógł pomoc innym graczom w każdej chwili, znam wiele komend na serwerach minecraft podstawowe i te dla Adminów .

Dzięki Helperowi będę mógł w każdej chwili zareagować jak ktoś np. będzie przyzywał administracje , używał wulgaryzmów itp.

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jak już wspominałem nazywam się Alan. Mam 13 lat i lubię sport, trenuje Teakwondo 4 lata oraz MMA miesiąc . Bardzo lubię zwierzęta oraz im pomagać sam mam 2 psy i 2 koty . Lubię grać w gry takie jak: Counter Strike , Fortnite , Minecraft . Gram w minecrafta 4 lata i będę grać cały czas. 

Przeczytałeś regulaminy? : Tak .

Opisz komendy swoimi słowami:

/skup - otwiera okno z listą przedmiotów, które można oddać do skupu

/report - można zgłosić nieregulaminowe działania innych graczy

Komendy wyspy:

/wyspa - otwiera okienko, w którym można stworzyć wyspę, a po jej stworzeniu ta komenda na nią nas przenosi

/w menu - pokazuje okienko z informacjami o wyspie

/w zapros <nick> - dodaje innego gracza do drużyny

/w wyrzuc <nick> - usuwa gracza z drużyny

/w wykop <nick> - wyrzuca gracza z wyspy na spawn

/w ban <nick> - banuje gracza na naszej wyspie

/w unban <nick> - zdejmuje bana z gracza

/w lider <nick> - zmienia lidera wyspy

/w reset - usuwa wyspę i jej statystyki (nie ma /w usun)

/w biom - otwiera okienko umożliwiające zmianę biomu na wyspie

/w top - TOP 10 w rankingu wysp

/w zablokuj - wyłącza/włącza możliwość odwiedzin wyspy

Komendy VIPSvip:

/w ustawienia - wyświetla dostępne ustawienia tego, co może robić gracz odwiedzający wyspę

/w coop <nick> - tymczasowo dodaje gracza do wyspy

/w uncoop <nick> - wyrzuca tymczasowo dodanego gracza z wyspy

/kit vip lub svip - otrzymujemy zestaw VIP-a i Svip-a

/kit kluczvip - daje nam klucze do ruletki VIP x1

/kit kluczsvip - daje nam klucze do ruletki VIP x2

/craft - otwiera przenośny crafting table

/ec - otwiera przenośnego enderchesta

/wstecz - teleportuje do miejsca ostatniej śmierci

/feed - uzupełnia pasek głodu

/fly (Svip) - włącza latanie

/ulecz (Svip) - uzupełnia pasek życia

Komendy dla Administracji:

/a - czat administracyjny

/chat clear - czyści czat (wykorzystywane np. gdy ktoś zareklamuje inny serwer/stronę internetową/forum dyskusyjne)

/mute <nick> <czas (s - sekundy, m - minuty, h - godziny, d - dni)> <powód> - wycisza gracza na określony czas

/kick <nick> <powód> - wyrzuca gracza z serwera

/vanish - włącza niewidzialność; gracze nie mogą do tej osoby pisać prywatnej wiadomości i staje się ona niewidoczna pod TAB-em (KidMod)

/tempban <nick> <czas (s - sekundy, m - minuty, h - godziny, d - dni)> <powód> - banuje gracza na określony czas (KidMod)

/ban <nick> <powód> - banuje gracza na zawsze; można od niego jedynie złożyć apelację na forum (Moderator)

/seen <nick> - pokazuje bieżący status gracza (online/offline) i jego adres IP oraz kiedy ostatnio był widziany (Moderator)

/history <nick> - pokazuje historię kar, które otrzymał dany gracz

•  

W punkcie 9 za dużo powtarzałeś słowo "pomagać". A w 10 nie masz przecinków w odpowiednich miejscach. :/ Jestem na neutral z +

TcvY1xs.png

Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją, skontaktuj się z Administracją.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy