Jump to content

Recommended Posts

Był już wątek o książkach, to teraz pora na filmy lub seriale. Co ostatnio obejrzeliście? Co oglądacie w tle, czytając tego posta? Co macie zamiar oglądać? Piszcie jakie są wasze ulubione tytuły i opiszcie je w kilku słowach. Dam coś od siebie:

Fanatyk - krótkometrażowy film na podstawie słynnej internetowej pasty o fanatyku wędkarstwa. Może nie jest to jakaś ambitna produkcja, ale obejrzałem ją z zaciekawieniem, gdyż nigdy nie widziałem filmu na podstawie pasty. XD

Bardzo subiektywna ocena 6,5/10

Narcos - netflixowy serial opowiadający o życiu, działalności i intrygach Pabla Escobara. Dwa pierwsze sezony bardzo przyjemnie się oglądało, trzeci już mniej mi się podobał. Istnieje jeszcze Narcos: Mexico, ale nie miałem czasu się zabrać za niego - obejrzałem pierwsze kilka odcinków.

Subiektywna ocena serii 7/10

1917 - coś z innej bajki w tym zestawieniu. Film opowiada o historii żołnierza brytyjskiego walczącego na froncie podczas pierwszej wojny światowej - wszystko na podstawie opowieści dziadka reżysera. W mojej opinii - przeciętny film akcji: ciekawy, ale szału nie ma; jednak został on niedawno nagrodzony trzema Oscarami.

Oceniam na 6-7/10

Edited by SzoteQ

Dom z papieru - Rozwalający mózg serial który jest o napadzie na mennicę w Madrycie oraz Bank Narodowy w Hiszpanii. Polecam serdecznie, do ostatnich minut odcinka płynie krew w żyłach.  

Oceniam na 9,5/10

Ps. Tak naprawdę to @SzoteQ mi kazał serial 2/10 nudy i bez fabuły. Kappa

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Z krótkich seriali polecam The Society (na początku nudne przez jakieś 3 odcinki, potem się rozkręca)

To nie jest Ok tez mi się podobało 

z dłuższych koniecznie Dynastie, Lucyfera, i ewentualnie Sabrine. 

Moim faworytem jest LA CASA DE PAPEL, kocham ten serial całym serduszkiem. Buźka 😘

Assassin's Creed  - Takie sobie

Piraci Z Karaibów (Don't kill me maraton był) - KCCC

A tak to jeszcze z YT słucham jescze Irytującego Historyka - Bo czemu nie?

Stranger Things. Wydaje się że to nudny serial jednak po kilku odcinkach sama się wciągnęłam i skończyło się na tym, że obejrzałam cale 3 sezony aż trzy razy 😂.

To nie jest ok też polecam jest to coś w stylu Stranger Things, ale jest krótsze. Oglądałam jeszcze kilka filmów typu komedia ale nie pamiętam ich tytułów ☹️.

Ucieczka z Alcatraz - film z 1979 roku z Clintem Eastwoodem w roli głównej. Opowiada o (guess what) ucieczce z Alcatraz, słynnego więzienia o zaostrzonym rygorze umieszczonego na wyspie w pobliżu San Francisco. Frank Morris, który wiele razy uciekał z innych więzień, zostaje przeniesiony do Alcatraz. Stamtąd również postanawia uciec. Razem z nim uciekają dwaj bracia Anglin, w swoich łóżkach pozostawiając fałszywe głowy i upozorwane ciała śpiących więźniów.
Ocena: 8/10

Tak jak tam ^ Stranger Things - bardzo fajny serial/trochę straszny kiedyś oglądałem jak miałem 9 lat XD. Polecam

I jeszcze Matrix - Taki jakby fajny film, ale trochę nudny. Polecam

a ja na nudne dni podczas kwarantanny polecam obejrzeć modę na sukces od początku, do końca wakacji może zdążysz

Mam parę propozycji. Wszystkie te filmy oglądałem, polecam serdecznie. Są to filmy typu Horrory Kryminalne ( mój ulubiony typ ) ,. Dzisiaj oglądałem "Inni". Każdy film oglądnąłem pare razy, ponieważ są mega dobrze zrobione, aktorzy wspaniali i całe wykonanie jest k00zak. Polecam z serduszka ❤️ ❤️

1. Mama

2. Przypadek 39

3. Naznaczony ( wszystkie części )

4. Klątwa

5. Diabelska plansza Quija

6. Obecność ( wszystkie części )

7. Zakonnica

8. Annabelle ( wszystkie części )

9. Wrota do piekieł

10. Dead Silience

11. Inni

12. Ouija: Narodziny zła

13. Paranormal Acitvity ( wszystkie części )

Incepcja - polecam oglądać około 3-4, mocno siada XD
Thriller z 2010 roku z Leonardem DiCaprio w roli głównej. Dom Cobb jest niezwykle sprawnym złodziejem, mistrzem w wydobywaniu wartościowych sekretów ukrytych głęboko w świadomości podczas fazy snu, kiedy umysł jest najbardziej wrażliwy. Za zdobycie tych niespotykanych umiejętności zapłacił tym co najbardziej cenił w życiu i aby to odzyskać, musiał wraz ze swoim zespołem dokonać rzeczy niemożliwej - zamiast skraść myśl, zaszczepić ją w śpiącym umyśle.
Ocena: 7/10

Edited by SzoteQ

Mi ostatnio podpasowal,, Godless" świetny miniserial, niesamowicie wciąga.