Jump to content
Sign in to follow this  
jaskoki

[PRZYJĘTE] [UnBan] hopkitopki1

Recommended Posts

1. Twój nick:hopkitopki1
2. Nick osoby, która Cię zbanowała:Compan_
3. Długość bana:Pernamentny
4. Data nadania bana:25.03.2020
5. Wyjaśnienie:Multikonto
6. Dlaczego chcesz dostać unbana?Gdyż wczoraj dostałem bana na konto hopkitopki1 ale Sztiwi osoba która mnie wczoraj zbanowała powiedziała że konto hopkitopki1 nie zostanie zbanowane. Tylko multikonta np.hopkitopki,2hopkitopki1,sgseg,sgeg .

Czuje się nie słusznie oskarżony .

PS.konto konradv5 to nie moje tylko od kolegi.

Od wczorajszego unbana nie zalogowałem się na konradv5 ani żadne inne tylko hopkitopki1.

Miały zostać zbanowane tylko multikonta a nie konto główne (hopkitopki10.

Konto konradv5 to konto kolegi na które zalogowałem się pare razy. Ale po unbanie nie logowałem się ani na konradv5 ani inne multikonto tylko hopkitopki1 które dostało UnBana a teraz znowu ban.

Powiem szczerze że nic nie przeskrobałem.

Lubię ten serwer a nie chce odchodzić z powodu że znów dostaje bana przez pomyłkę.

Mam nadzieję że to pomyłka.

Bo Sztiwi mi obiecał że konto hopkitopki1 nie dostanie bana.

Konto konradv5 to konto kolegi który nie chce dostać bana.

\

Edited by jaskoki

Z tego co słyszałem, to sprawa jest już wyjaśniona i nie masz bana na koncie hopkitopki1. 

Pamiętaj także o zgłoszeniu, jeśli grasz z kolegą na tym samym ip. Możesz zrobić to w tym dziale. 

QFSFelI.png

Edited by Sztiwi

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy