Jump to content

Wybieramy nowy tryb - Wasz głos się liczy!

Pjo
 Share

Jaki tworzymy nowy tryb?  

259 members have voted

1. 1. Jaki tworzymy nowy tryb?

• Survival Extreme Blitz
      9
    • KitPvP
      75
    • BedWars
      173

This poll is closed to new votes

Recommended Posts

Ja jestem za KitPvP, ale bedwarsy tez mogłyby być spoko, crafted powinien wg. mnie skupić się troche na minigrach, ponieważ rozwinęłoby to trochę ten serwer i zachęciło innych graczy do gry, a takie mieszanki trybów są fajne na serwerach.

Głosuje na Bedwarsy. Moim subiektywnym zdaniem jest to tryb którego na craftedzie brakuje najbardziej spośród w/w. Zwykło się mówić że tryb ten jest oklepany i wszędzie to samo, coś w tym jest jednakże ciężko jest znaleźć dobry (polski) serwer na którym na dobór graczy do areny czeka się mniej niż minutę. W dwa tygodnie działa się nie stworzy ale przecież można z czasem dodawać aktualizacje urozmaicające rozgrywkę. Nie chcę wyprzedzać faktów jednakże problemem będą sloty, a właściwie ich brak, więc potrzebny będzie rozbudowany system rang odpowiedzialny za właściwe wypełnianie aren.

• Lubię to! 6
  • Super 1
  • Haha 1

Moim zdanie przydało by się dodać bedy, ponieważ na craftedzie brakuje minigier. Kolejny serwer Survival Extreme? Hmm, moim zdaniem za dużo było by tych survivali. A co do KitPvP to można by było dodać coś takiego. A więc tak, fajnie jak byście dodali bedwarsy. W 2 tygodnie na pewno byście nie stworzyli go na tip top, no ale z czasem będziecie mogli go ulepszać i dodawać oryginalne rzeczy, aby stawał się ciekawszy i zachęcał graczy do gry :D 

Edited by _PixeleQ

@Hugo zróbcie właśnie do klepy 1.12.2 nigdy nie grałem w takie Bed warsy z taką klepą inni by nie mówili ze ściągnięte bo bicie na 1.12.2 xd 

Ogl moglibyście zrobić coś typu gildie i tam jak już dać 1.8.8 

A i zanim będziecie tworzyć nowe tryby pomyślał bym wpierw nad lagami które panują codzienie na niektórych trybach 

Edited by SebMix
  • Super 1

9 minut temu, SebMix napisał:

@Hugo zróbcie właśnie do klepy 1.12.2 nigdy nie grałem w takie Bed warsy z taką klepą inni by nie mówili ze ściągnięte bo bicie na 1.12.2 xd 

Ogl moglibyście zrobić coś typu gildie i tam jak już dać 1.8.8 

A i zanim będziecie tworzyć nowe tryby pomyślał bym wpierw nad lagami które panują codzienie na niektórych trybach 

Ale do klepy 1.12.2 się nie nadaje, a jak chcesz w takie pograć, to odpal 1.12.2 i graj na Hypixelu.

• Lubię to! 1

Ja bym osobiście zaproponował gildie. I za nim wszyscy zaczniecie mnie bić itp to zauważcie. Crafted to serwer taki spokojny w sensie sky itp. widzę że administracja chce iść trochę w pvp. Wszystkie proponowane serwery to pvp. Survivale to też trochę pvp. Chcemy aby crafted się rozwijał, do tego są potrzebni nowi gracze. Jeśli otworzycie drugi sjy czy nową ede freebuild zrobicie to da wam to wielu nowych graczy? Nie bo to wszystko już jest i masy ludzi nowych nie wejdą z tej okazji na crafted bo już tu są. Jeśli chcemy graczy innego typu, typu pvp to gildie byłyby wyśmienite. Oczywiście nie zrobicie ichw 2 dni lecz jeśli rangi będą ciekawe to i dużo zarobicie i nowi gracze przyjdą. Wątpię czy będą tam grac ludzie z freebuild sky czy txo, a ludzi którzy lubią pvp tu nie ma więc ta propozycja może zostać hejtowana. Bardzo mi się spodobał tryb na jednym serwerze. Niestety serwera już nie ma gdzie można było znaleźć w rangach sety prot 7 miecze, ostrość 7, kilofy wyd 7 itp. Była tam ekonomia (waluta) za którą można było kupić unikalne wyposażenie. Niektóre dawały efekty typu siłka II jeśli kliknelo się w nie PPM , były świetnie miecze, bronie które dawały różne efekty wrogom co np 15 sek. Były to bronie za około mln $ lecz można było pieniądze zdobyć . Popularnym sposobem było zrobienie wieśniaka skupującego czaszki witherowego szkieleta, jedna czaszka 10 k . Oczywiście można było kupić spawnery i jajka szkieletów. Na trybie średnio 30 osób, lecz był to mniejszy serwer, nie tak wielki jak crafted. Edycję były serio długie (kilka miesięcy) i ludziom się to podobało. Jeśli rozpatrzyć je ta propozycje to nie wzorujcie się tymi popularnymi na bp po 1000 osób. Stwórzcie coś nowego. (było to na 1.12.2 , stare pvp)

Dodam że TNT było trochę słabsze a gildie przebijało się witherem który nie dawał efektu obumierania , i znikał po 5 m

Lecz dodawanie tego do głosowania nie ma sensu bo jak zauważyłem, społeczność crafteda tego raczej nie zaakceptuje, a jest wiele osób co nie szuka kolejnych 1.8.8 bo, gdzie chatu nie da się czytać , i którzy mają dość tych ogromnych 

• Super 2

Godzinę temu, LGPquuede099 napisał:

Dajcie te tryby 1.12 lub lepiej 1.14 bo bez sensu ciągle przełączac tryby  ja np pierw ide na sv 1.14 potem fb i potem np bed wars

Przecież wystarczy, że wejdziesz np. na 1.15 i możesz wejść na każdy tryb u nas. Nie musisz wersji zmieniać - tak samo będzie z nowym serwerem.

• Lubię to! 2

6 minut temu, Hugo napisał:

Przecież wystarczy, że wejdziesz np. na 1.15 i możesz wejść na każdy tryb u nas. Nie musisz wersji zmieniać - tak samo będzie z nowym serwerem.

Freebuild już nie jest zepsuty jak sie gra na 1.14?

Ja zamiast tych serwerów nadal podtrzymuje zdanie o tym, że fajnie byłoby dać tryb, który nie wszędzie się spotyka. Ja osobiście chciałbym hide&seek lub prophunt

1 minutę temu, Versker42 napisał:

Freebuild już nie jest zepsuty jak sie gra na 1.14?

Ja zamiast tych serwerów nadal podtrzymuje zdanie o tym, że fajnie byłoby dać tryb, który nie wszędzie się spotyka. Ja osobiście chciałbym hide&seek lub prophunt

To logiczne, że np. płotki/szyby będą się lekko psuć, ale coś za coś - to wina tylko i wyłączenia klienta, nie serwera. My dodajemy tylko wsparcie wyższych wersji.

Głosowanie jest tylko nad tymi trzema trybami. Żaden inny tryb nie wchodzi w grę, jeśli chodzi o te 2 tygodnie. H&S kiedyś był i w przyszłości też na 100% będzie.

50 minut temu, Hugo napisał:

To logiczne, że np. płotki/szyby będą się lekko psuć, ale coś za coś - to wina tylko i wyłączenia klienta, nie serwera. My dodajemy tylko wsparcie wyższych wersji.

Głosowanie jest tylko nad tymi trzema trybami. Żaden inny tryb nie wchodzi w grę, jeśli chodzi o te 2 tygodnie. H&S kiedyś był i w przyszłości też na 100% będzie.

O to fajnie. Co do głosowania w takim razie to ja raczej ja nie głosuję. Ciekawi mnie dlaczego usunięto te tryby

Edited by Guest

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy