Jump to content

[Propozycja] Komenda losowy teleport

GeraltOfR1via
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick:Porucznik_jak

2. Nazwa propozycji: Losowy teleport

3. Opis:Gracz po wpisaniu komendy np. rtp teleportuje się na losowe koordynaty i można tego używać np. raz na 1 minutę.

4. Dlaczego akurat to:Wielu (także początkujących) graczy ma problemy związane ze znalezieniem swojego miejsca na bazę, wielu także ginie w drodze. Taka zmiana mogłaby sprawić że gracze mogliby szybko przemieszczać się na duże (lub małe) odległości, jednak całkowicie losowe.

Co nie zmienia faktu, że istnieje i jak dla mnie pomysł jest całkowicie bez sensu, to jest survival extreme

Edited by Guest

1.moim zdaniem dobry pomysł bo tak to nigdzie nie wyjdziesz bo jak wyjdziesz z strefy to cię od razu zabijają. 2. zanim znajdzie pole do budowania to musisz się przygotować a musisz dlatego że bez jedzenia nie znajdziesz fajnej miejsców

• Lubię to! 1

Jestem za. Zresztą - np. na servie Żelaznego (survival!) Też jest taka opcja. A poza tym okolice spawnu (ok 3k kratek) są mówiąc szczerza "zepsute" nie ma szans na zdobycie drewna czy  innych surowców a takie roozwiązanie bardzo by pomogło!

• Lubię to! 1

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Jestem na Nie

1. To jest surwiwal "Anarchia" i o to w tym właśnie chodzi że trzeba Dojść do miejsca na którym można budować

2. Popsułoby serwer. Według mnie cała zabawa jest z satysfakcji gdy uda ci się zbudować normalną bazę

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

Jestem na NIE, ponieważ:
1. Możliwość szybkiej ucieczki: widzisz typa w diax secie który na ciebie leci a ty zamiast jak to powinno być nie uciekasz tylko /tp i jesteś noob
2. Może Cię tepnąć do czyjejś bazy no i...
3. Zbyt ope
4. Tepnie Cię w jakąś jaskinię z masą potworów lub do jakiejś innej dziury
5. To ma być w miare czysty survival

Edited by Topor70

na nie, to zepsuło by cały porządek rzeczy na serverze, gdyż osoby bez doświadczenia, jedzenia, i narzędzi mogły by się dostawać na wielkie odległości, np na koniec mapy ze spawnu w 3 sekundy, więc najlepsze bazy zaczęły by być plądrowane, przez osoby co nawet nie mają nic, a przez mały świat, prawdopodobieństwo, spotkania osoby koło twojej bazy bylo by pewnie bardzo wysokie, a jak ktoś z x-rayem zaczął by tego używać, to wszystkie bazy za raz by były wyczyszczone z itków. a tak, normalnie, nooby dostają się za max 2k bloków, a tam muszą się o jedzenie martwić, a x rayowcy, mogą plądrować bazy tam, gdzie pójdą na nogach, a żeby zniszczyć 1 bazę, musieli by iść przez dobre 20 min, jak wtedy, było by to ok 3.5 min. na nie, chyba że było by to w formie różdżki, którą dostawało by się 1 przy wejściu 1 na tryb, była by możliwa do wycraftowania, i tpła bo 200-300 bloków od spawnu.

• 8 months later...

Uważam ze to całkiem dobry pomysł. moje argumenty to:

- jak wiadomo przy wyjściach ze spawnach najczęściej stoją tzw.: "koksy" którzy od razu nowych graczy pozbawiają życia.

- Nowi gracze by się nie zniechęcali do serwera od razu gdyby umarli. Poczekali by  15 min(Szpital zakładam że nie mają Rang) i zamiast wyjść z serwera wpisali by komendę /rtp i  pewnie by zaczęli grać.

Pozdrawiam ludzi którzy wysłuchali mojej wypowiedzi :D

Edited by Dolareczeq

• 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
W dniu 27.04.2020 o 14:40, Gość napisał:

Wyobraź sobie, że teleportujesz się losowo do bazy gościa, albo centralnie pod nią. Na nie.

Gość wyjaśnił

Na nie!

• Rev changed the title to [Propozycja] Komenda losowy teleport