Jump to content
thePresJa

[ODRZUCONE] [ Podanie] thePresJa

Recommended Posts

1. Nick: thePresJa
2. Imię: Michał
3. Wiek: 18 lat
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od czerwca 2017 roku .
5. Masz mikrofon i TS3? Tak posiadam 
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Pełniłem funkcję testera na innym serwerze minigier. Ranga podobna do helpera  . 
7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na obydwa serwery)? Myślę , że 3 godziny poświęcił bym  na grę na obydwa tryby Survival Extreme 
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Ban za obrazę gracza, ban za przypadkowy bug, i kilkanaście wyciszeń, jedno było niedawno . 
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Na serwerze gram już od dawna, więc nauczyłem się jak powinien zachowywać się helper i jaka karę w danej sytuacji dać . Jestem graczem aktywnym o każdej porze dnia, więc mógłbym pełnić rolę helpera o poranku jak i także pod wieczór . Poznałem dużo fajnych osób na tym serwerze i myślę, że mam dobrą opinię u graczy jak i u administracji serwera. Jestem kulturalną, pomocną osobą, raczej nie szukam kłótni i wolę ich unikać , uczę się na błędach. Potrafię szybko pisać i znam się na ortografii. 
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Michał  , a moje drugie imię to Piotr .  Mieszkam w Lesznie , w województwie wielkopolskim . Uczęszczam do szkoły zawodowej w której uczę się zawodu lakiernika samochodowego . Lubię grac w minecrafta ze znajomymi, najczęściej własnie na Craftedzie . Interesuję się sportem, i lubię w wolnym czasie uprawiać go. Szybko poznaję nowe osoby i zawieram z nimi przyjaźń. Jestem osobą rozmowną , często można mnie zobaczyć na discordzie Crafteda . Bardzo lubię współpracować z innymi osobami. 
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak kilka razy. 

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na dwóch serwerach (dwóch wersjach gry)? Oczywiście

• Super 6

Wiek +

Staż +

Mikrofon i TS3 +

Czas +

Karany -/=

Opinia +

Zawartości na forum +

Zdania +/=

Regulaminy +

Ortografia +

Umiejętność szybkiego pisania +

Jestem na TAK z minimalnym pochyleniem na NEUTRAL.

Życzę powodzenia!

Daj like

• Super 1

Wiek +

Zdania +

Pomaga +

Widuje + 

Kary ogromy - 

Jestem na Neutral z pochyleniem na TAK

• Super 1

Wiek +

Zdania +

TS3 i mikrofon są +

Na serwerze widuje cię praktycznie cały czas +

Tylko te kary -

Ale oczywiście jestem na TAK :) 

• Super 1

Wiek+

Zdania+

Ts3 i mikro +

Widzę Cię pierwszy raz+

Kary-

Oczywiście na TAK

Powodzenia

• Super 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy