Jump to content
Amikq

[Galeria] Adikqq

Recommended Posts

Cześć, od niedawna zainteresowałem się rysowaniem, i oto kilka prac ;3 . Powiedzcie szczerze co mógłbym w nich zmienić :) 

Te pierwsze 2 prace to były pierwsze jakie narysowałem na tablecie ;3

https://imgur.com/a/F5ZextX 

• Lubię to! 1
  • Super 1

mmmm, bardzo ładnie rysujesz! Obyś tak trzymał ;) 

Całkiem spoko wyglądają prace, jeżeli zacząłeś od niedawna 

Czas na moją opinię. (Nie odbieraj tego źle, chcę Ci dać rady x)
Wiem, ze to twoj styl i w ogole, ale anatomia pada itd.
Polecam nauczyć się najpierw trochę perspektywy i światłocienia, a i jeszcze brył.
Te rzeczy mogą być nudne, ale pomogą Ci w przyszłości! Będzie Ci łatwiej wszystko rozrysowywać, a prace będą na jeszcze większym poziomie.
W piątej pracy cieniowanie wygląda brudno. Bardzo dobrze, że w większości zastosowałeś Cel-shading i nie używałeś do cieniowania tylko koloru czarnego.
Do nauki polecam Ci książke sztuka rysowania.
btw chyba bedziemy musieli walczyc o ten podpis, bo mam taki sam podpis (chodzi mi o "a") x) @Amikq

Edited by Amiqa
  • Lubię to! 1
  • Super 1

Skoro nasza znawczyni Amiqa się wypowiedziała, to i czas na mnie.

Prace jeśli chodzi o dobór kolorów - bardzo fajnie, przyjemne dla oka i lekkie barwy. 

Taki styl prac jest bardzo fajny, lecz jak wspomniała koleżanka wyżej, anatomia leży i kwiczy.

Same cienie są zrobione w kilku pracach stylem twardym, a w innych miękkim, co jak na początki idzie Ci nieźle.

Polecam poćwiczyć ułożenie cieni i pracę nad perspektywą.

Szkice są w miarę dokładne, nie są aż tak bardzo "pikselowe" na pierwszy rzut oka, co umila przyglądanie się pracom.

Generalnie nie jest źle - ćwicz, ćwicz, i będzie coraz to lepiej. Dostajesz repkę na zachętę bo masz potencjał. Takie 7,5/10 ;) 

Edited by Kazach_
  • Super 2

Dzięki, ostatnio zastanawiałem się nad pożyczeniem lub kupnem takiej książki, tylko której dokładnie polecasz? :3

4 godziny temu, Amikq napisał:

Dzięki, ostatnio zastanawiałem się nad pożyczeniem lub kupnem takiej książki, tylko której dokładnie polecasz? :3

Sztuka rysowania, książka ma wszystko ładnie opisane. Możesz też poszukać poradników na youtube - Kriss Wieliczko podobno jest dobrym wyborem. Sztuka rysowania

• Super 1