Jump to content

Recommended Posts

1. Nick na TS3:

michal13511

2. Imię:

Michał

3. Wiek:

21

4. Coś o sobie (Min 5 rozbudowanych zdań):
Cześć, pewnie większość po tak długim czasie spędzonym na serwerze kojarzy mnie, lecz przedstawię się jeszcze raz. Nazywam się Michał oraz posiadam dwadzieścia jeden lat. Pochodzę z województwa podlaskiego, z małego miasta niedaleko Białegostoku, praktycznie można powiedzieć że z wsi. Głównymi moimi zainteresowaniami jest architektura, którą lubię podziwiać i także zwiedzać. Kultura innych krajów również należy do mych zainteresowań, lecz najbardziej w tym interesują mnie obyczaje naszych sąsiadów, a także potrawy których jestem wielkim fanem.  W wolnych chwilach lubię sobie pobawić się w kucharza, może nie jakiegoś wybitnego, lecz człowiek uczy się całe życie, eksperymentując w kuchni uczymy się zawsze czegoś nowego. Do innych moich zajęć w czasie wolnym należy budowanie w Minecraft, którą bardziej biorę jako zajęcie for fun, dla relaksu lubię sobie pograć w ligę legend która nie zawsze jest relaksująca, osoby które grały dłużej niż parę dni będą wiedziały, lecz dla tych co nie miały styczności z tą grą, nie zawsze jest to relaksujące gdyż często zdarzają się takie osoby które dobrą zabawę chcą popsuć. Także lubię sobie pograć na tym serwerze, oglądając przy tym jakiś dobry film, bądź anime która w wielu społecznościach jest bardzo hejtowana i krytykowna, lecz moim zdaniem warto dać każdemu szansę. W przyszłości chciałbym otworzyć własną działalność gospodarczą która miała by związek z gastronomią, a także kiedyś wybrać się do innych krajów zwiedzając ich zabytki. W moim planach jest także otwarcie schroniska dla zwierzaków, które zostały porzucone przez nieodpowiednich właścicieli bądź dla tych stworzeń przyjaciół, zwierzaki nie są zabawkami które gdy się znudzą można po prostu wyrzucić do kosza.

5. Staż na TS3:
Ogólnie z TeamSpeaka korzystam  od około 2015 lecz na tym serwerze jestem od 2017

6. Czy posiadasz sprawny mikrofon?:
Owszem

7. Czy akceptujesz regulamin?
Tak i nic nikomu nie stawiam

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?
Niestety, ale byłem karany, lecz zmieniłem się na lepsze.

Edited by michal13511
Zmiana nicku
  • Lubię to! 2
  • Super 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na tak

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak dasz repka kc❤

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem na nie bo w 3 zdaniu przed "że" brakuje przecinka :|

 

 

 

 

 

Żarcik na tak :) Gl Hf (fajne zdania)

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak tu nic złego nima, nie wspominam kar, bo jednak w administracji jesteś. Pierwszy raz widze tak piękne zdania, bez błędów i z sensem. Nic innego nie mogę tutaj wymienić, ponieważ wszystko jest pięknie! 

 

Jestem na ogromne Tak! Powodzenia! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy