Jump to content

[Propozycja] Ciemny tryb forum

Recommended Posts

1. Tseequs
2. Ciemny tryb forum

3. Polegało by to na tym, że w ustawieniach była by opcja "Wybierz kolorystyke" czy cos. Byłby tma do wybrania tryb normalny i tryb ciemny, o którym pisze w tej propozycji.

4. Ponieważ dużo osób (W tym ja) przeglądają forum w nocy i taki jasny wygląd jest troche szkodliwy dla oka więc myśle że takie coś by się przydało 

Edited by Teesq
  • Lubię to! 1
  • Super 19
  • Zły 1
  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

1. Tseequs 2. Ciemny tryb forum 3. Polegało by to na tym, że w ustawieniach była by opcja "Wybierz kolorystyke" czy cos. Byłby tma do wybrania tryb normalny i tryb ciemny, o którym pisze w tej

Było by to do wyboru, jeśli chcesz to włączasz

super pomysł na tak

Mimo, że była taka propozycja to jestem na tak.  Co prawda można użyć tego trybu od google ciemnego w flags (czy coś) gdzie wszędzie na internecie wymusza ciemny tryb gdzie się da, ale to nie wygląda za dobrze bo środek jest ciemny, a boki białe

Jestem na wielkie Tak!!!  Nareszcie w nocy nie bolały by mnie oczy, oraz ładniej by wszystko wyglądało (moim zdaniem).

Edited by ejten
  • Super 1
  • 2 weeks later...

Co do powyższego to nie każdy używa telefonu to po pierwsze, a po drugie ten ciemny tryb google flags eksperymentalny tak jak napisałem wyżej wyżej nie działa, bo w tle jest zdjęcie, a je nie zmieni na czarne. Nadal jestem na tak

Jestem na tak, ponieważ przeglądarki typu Firefox nie mają możliwości ustawienia ciemnego stylu. Ale np. opera już ma. Jednak osoby, które korzystają z przeglądarek bez takiej możliwości, mają trochę niewygodnie jeżeli chcą ten ciemny styl. Na TAK.

• 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
W dniu 9.06.2020 o 10:38, xVage napisał:

1. Tseequs
2. Ciemny tryb forum

3. Polegało by to na tym, że w ustawieniach była by opcja "Wybierz kolorystyke" czy cos. Byłby tma do wybrania tryb normalny i tryb ciemny, o którym pisze w tej propozycji.

4. Ponieważ dużo osób (W tym ja) przeglądają forum w nocy i taki jasny wygląd jest troche szkodliwy dla oka więc myśle że takie coś by się przydało 

ciemny tryb forum byłby przydatny  lepiej by sie w nocy czytalo