Jump to content
Tymczasowo rejestracja na forum poprzez adres email nie jest możliwa, dlatego zalecamy użycie konta Discord lub FaceBook do rejestracji. ×
Tymczasowo rejestracja na forum poprzez adres email nie jest możliwa, dlatego zalecamy użycie konta Discord lub FaceBook do rejestracji.

Regulamin Serwerów Survival Extreme


Recommended Posts

Regulamin Serwerów Survival Extreme
 
 
§1 Postanowienia ogólne
§1.1 Nieprzestrzeganie regulaminu wiąże się z otrzymaniem kary.
§1.2 Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
§1.3 Administracja ma pełne prawo do modyfikowania lub zmieniania zawartości regulaminu bez konieczności wcześniejszego informowania użytkowników o zmianach.
§1.4 Administracja zastrzega sobie prawo do usuwania niechcianych treści.
§1.5 Administracja zastrzega sobie prawo do karania za coś, czego nie ma w regulaminie, ale wyda się jej nieodpowiednie.
§1.6 Ten regulamin dotyczy tylko i wyłącznie trybów Survival Extreme. Istnieje oddzielny regulamin dla pozostałych serwerów.
§1.7 Wszelkie czynności i akcje, które prowadzą do działania na szkodę Sieci Crafted.pl, będą surowo karane.
 
 
§2 Rejestracja i zasady korzystania
§2.1 Użytkownik może posiadać tylko 1 konto. W przypadku, gdy na danym adresie IP gra więcej niż 1 osoba (np. brat/siostra), użytkownik powinien zgłosić ten fakt w dziale "Dzielenie IP", w celu uniknięcia bana za multikonta. Tworzenie multikont jest niedozwolone.
§2.2 Rejestracja jest i będzie darmowa.
§2.3 Zakazane są nicki wulgarne, obraźliwe, zawierające nieodpowiednie treści, flood, nazwy grup administracyjnych oraz o treści nazistowskiej.
§2.4 Zakazane są skiny i pelerynki, które zawierają w sobie treści nieodpowiednie (np. wulgarne, nazistowskie).
§2.5 Zakazane jest podszywanie się pod graczy, Youtuberów oraz administrację.
§2.6 Zakazane są programy do zmiany IP.
§2.7 Zakazane jest rejestrowanie nicków premium, jeżeli nie jest się właścicielem tego konta. Takie konta mogą być usuwane lub oddawane prawdziwemu posiadaczowi (w przypadku gdy prawdziwy właściciel konta zgłosi, że jego nick ktoś zarejestrował).
§2.8 Jeżeli użytkownik ma jakikolwiek problem z rejestracją należy zgłosić się do administratora w wiadomości prywatnej na forum.
§2.9 Zakazane jest sprzedawanie kont oraz przedmiotów za realne pieniądze i przedmioty z zewnątrz.
§2.10 Zakazane jest dzielenie, sprzedawanie oraz oddawanie kont.
 
 
§3 Zasady zachowania na czacie
Poniższe punkty dotyczą zarówno czatu globalnego (tzw. "krzyku") i czatów lokalnych.
§3.1 Nadużywanie Floodu, CapsLook'a oraz Spamu jest zakazane.
§3.2 Używanie wulgaryzmów i słów uznawanych za obraźliwych jest zakazane. Należy zachować zasady kultury na czacie. Próba cenzurowania wulgaryzmów również podlega karze.
§3.3 Obrażanie i wyzywanie graczy oraz administracji jest zakazane.
§3.4 Kłótnie i wszelkiego rodzaju nadmierne prowokacje w stosunku do graczy oraz administracji są zakazane.
§3.5 Groźby dotyczące życia realnego są zakazane.
§3.6 Reklamowanie stron www, serwerów głosowych, serwerów minecraft oraz kanałów YouTube jest zakazane.
§3.6.1 Reklamowanie kanałów YouTube jest dozwolone tylko i wyłącznie gdy zawierają one treści z serwera Crafted.pl
§3.7 Nadużywanie niestandardowej czcionki i wszelkiego rodzaju emotikonów jest zakazane.
§3.8 Językiem obowiązującym na serwerze jest język polski. Istnieje możliwość komunikowania się w języku angielskim (bez nadużywania).
§3.9 Promowanie pornografii, nazizmu, rasizmu, seksizmu, narkotyków itd. jest zakazane.
§3.10 Zakaz rozsiewania pomówień niezgodnych z prawdą, oraz odnoszenia się o serwerowni Crafted jak i poszczególnych trybach w sposób wulgarny i obraźliwy.
 
 
§4 Ogólne zasady serwera
§4.1 Serwer i administracja nie ponosi odpowiedzialności za utracone w wyniku różnych sytuacji przedmioty, rangi oraz konta i nie ma obowiązku ich zwracać.
§4.2 Administracja nie teleportuje graczy na życzenie. Robi to tylko w specjalnych przypadkach (np. odbugowanie). Istnieje możliwość teleportacji dla każdego poprzez różdżki (Survival Extreme 1.15 i 1.16). Na trybie Survival Extreme 1.14 nie ma możliwości teleportacji.
§4.3 Administracja nie ma obowiązku dawania jakichkolwiek przedmiotów.
§4.4 Administracja nie odpowiada za handel między graczami. Gracze wymieniają się przedmiotami na własną odpowiedzialność.
§4.4.1 Dotyczy to również straty shulkerowych skrzyń z wymieniarek VIP.
§4.5 Blokowanie graczy w wymieniarkach jest zakazane.
§4.5.1 Wlatywanie elytrą do zajętych przez innych graczy wymieniarek jest zakazane.
§4.6 Wykorzystywanie oraz nakłanianie do używania błędów/bugów jest zakazane.
§4.7 Zakazane jest trollowanie oraz "karmienie trolli", działające na niekorzyść graczy.
§4.8 Zakaz używania wspomagaczy (cheatów/skryptów itp.) ułatwiających rozgrywkę i psujących ją innym oraz nakłaniania do ich używania.
4.8.1 Wszelkiego rodzaju mody typu Optfine, Minimap, LabyMod są dozwolone jeżeli nie wiążą się z dodatkową przewagą typu pokazywanie serc, nicków, jaskiń i tym podobnych.
§4.8.2 Kary z tego tytułu są nadawane na wszystkich serwerach Survival.
§4.8.3 Pośrednie wykorzystanie wspomagaczy poprzez współpracę z osobą ich używającą jest zakazane.
§4.8.4 Wszelkiego rodzaju resource packi dające dodatkową przewagę (np. x-ray, ukazujące enchanty przeciwnika na zbroi) również są zakazane.
§4.9 Używanie komendy "/admin" w innym celu niż zgłoszenia czegoś administracji (dotyczącego serwera) lub pytań o serwer jest zakazane.
§4.10 Niszczenie mapy (tzw. Griefing) jest dozwolone.
§4.11 Zabijanie, okradanie oraz niszczenie budowli graczy jest dozwolone.
§4.12 Administracja może w każdej chwili zrestartować lub zatrzymać serwer.
§4.13 Wszystkie skargi, propozycje, prośby o unbana, prośby o zwrot itd. składamy tylko i wyłącznie na forum w odpowiednich działach.
§4.14 Administracja może oddać usługę kupioną w ItemShopie (gdy zniknie/gracz jej nie dostanie, w przypadku jakiegoś błędu), jeśli są odpowiednie dowody (dział "Reklamacje Płatności").
§4.15 Zakazane jest rozpowszechnianie danych osobowych Graczy jak i Ekipy Crafted.pl.
§4.16 Jeżeli administrator nadał karę niesłusznie lub nieodpowiednio można złożyć na niego skargę w odpowiednim dziale na forum.
§4.17 W przypadku otrzymania bana permanentnego można złożyć prośbę o unbana w odpowiednim dziale na forum.
§4.17.1 Bany czasowe nie podlegają apelacji. W przypadku takiego bana należy odczekać całą długość kary.
§4.18 Jakiekolwiek próby omijania kary nałożonej przez administrację są zakazane.
§4.19 Zakazane jest celowe utrudnianie pracy administracji.
§4.20 Jakakolwiek próba oszustwa w konkursie "Kalendarz Adwentowy" (w tym przedwczesne ujawnianie odpowiedzi lub proszenie o nią) jest zakazana i będzie karana (Punkt ważny tylko na okres trwania Kalendarza Adwentowego).
 
 
§5 Sklepik Serwerowy (ItemShop)
§5.1 Użytkownik ma prawo do zakupu rangi VIP, VIP+ oraz innych pakietów.
§5.2 Ranga premium nie zwalnia z przestrzegania regulaminów.
§5.3 Dokonując płatność, potwierdzasz, że nie będziesz rościł od administracji żadnych odszkodowań. Zwroty nie są możliwe.
§5.4 Administracja nie odpowiada za blednie wysłane smsy i przelewy lub za podanie niewłaściwych danych w procesie finalizacji płatności. Zgodnie z regulaminem koszt nie jest zwracany.
§5.5 Podczas nałożenia stałej blokady na gracza, wszystkie monety, rangi, usługi, rzeczy premium, przepadają, a administracja nie bierze na siebie odpowiedzialności za złamanie zasad gry.
§5.6 Wszystkie konta, przedmioty itp. mogą zostać utracone w przypadku zakończenia projektu lub zresetowania serwera (tzw. "nowa edycja"). W takim przypadku administracja nie zwraca użytkownikom pieniędzy.
§5.7 Każdą kupioną usługę należy odebrać w grze: /odbierz
§5.8 Nie ma możliwości zwrotu zakupionych pakietów w żadnym przypadku (nawet jeśli gracz zostanie zbanowany).
§5.9 Regulamin operatora usług sms: https://zaplac.to/files/regulamin-zaplac-to.pdf . Jeśli nie dostałes kodu sms, to napisz maila do [email protected]
 
 

§6 Polityka Prywatności

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że przetwarzając dane osobowe w ramach usługi serwera Crafted.PL
§6.1 Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Crafted Piotr Horszczaruk NIP: 9522196018.
§6.2 Kontakt z Administratorem jest możliwy drogą elektroniczną za pośrednictwem komunikatora Discord, forum, lub adresu e-mail: [email protected]
§6.3 Twoje dane osobowe przetwarzane będą na podstawie wyrażonej zgody (art. 6, ust.1, pkt.a) ogólnego Rozporządzenia 2016/679)) w celu zapewnienia dostępu do konta w grze Minecraft, forum crafted.pl, oraz płatności.
§6.4 Twoje dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom w rozumieniu (art. 4 ust. 9 ogólnego Rozporządzenia 2016/679).
§6.5 Twoje dane osobowe będą przechowywane do momentu złożenia przez Ciebie rezygnacji bycia użytkownikiem serwera, którą możesz złożyć przez kontakt z administratorem, lub do momentu zakończenia działalności.
§6.6 Posiadasz prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. 
§6.7 Posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. 
§6.8 Posiadają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) gdy uznają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia 2016/679. 
§6.9 Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

§6.10 Serwer nie jest powiązany z firmą Mojang. Server operator is NOT Mojang, NOT associated with Mojang and NOT supported by Mojang.

 
 
 
Regulamin należy do Crafted.PL
Edited by xKarollagow
4.8.4
 • Lubię to! 22
 • Super 18
 • Haha 2
 • Wow 3
 • Zły 1
Link to post
Share on other sites

Dodano (obowiązuje od 01.12 do 24.12):

§4.20 Jakakolwiek próba oszustwa w konkursie "Kalendarz Adwentowy" (w tym przedwczesne ujawnianie odpowiedzi lub proszenie o nią) jest zakazana i będzie karana.
 
Edited by Misiek
 • Lubię to! 1
Link to post
Share on other sites

Dodano

§4.8.4 Wszelkiego rodzaju resource packi dające dodatkową przewagę (np. x-ray, ukazujące enchanty przeciwnika na zbroi) również są zakazane.

Wszelkiego rodzaju resource packi tego typu były zakazane już wcześniej. Punkt został dodany w celu rozwinięcia możliwych wątpliwości w tym temacie.

Edited by xKarollagow
 • Lubię to! 4
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy