Jump to content
Zaproszenie na serwer Discord tymczasowo nie działa (wina aplikacji). Czekamy aż IPS zaakceptuje aktualizacje autora aplikacji i będziemy mogli ją zainstalować.

[PRZYJĘTE] [unBan] Haraczyk

Recommended Posts

1. Twój nick: Haraczyk

2. Nick osoby, która Cię zbanowała: Calif_

3. Długość bana: perm

4. Data nadania bana: ponad miesiąc temu

5. Wyjaśnienie: x-rey/współpraca z cheaterem

6. Dlaczego chcesz dostać unbana?

Dostałem bana poprzez gracza z którym grałem na surwiwal Extreme 1.15 posiadał cheaty (x-rey) które odpalił na 10 min i zaczął kopać diamenty (nie potrzebowałem tych 10 diaxów gdyż posiadałem naprawdę dobre itemy) lecz nie miałem na niego wpływu i po 10 min obaj dostaliśmy bana. (Ja nawet cheatów nie umiem zainstalować XD)

Chciałbym wrócić na serwer bo mi go naprawdę brakuję. Nie chcę wracać poprzez zmianę IP, zmianę IP sygnału anteny, multikonta itp. Proszę o rozpatrzenie wniosku gdyż boli mnie to, że przez randoma którego nawet nie znałem dostałem bana tylko dlatego, że był ze mną w jednej bazie.

Calif dzięki za instrukcję.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy