Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] stichie

Guest

Recommended Posts

1. Nick: stichie

2. Imię: Oliwia

3. Wiek: 14 Lat.

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Nie jestem pewna ale wydaje mi się, że od maja (tego roku).

5. Masz mikrofon i TS3? [Mikrofon] - Jedynie w słuchawkach. [TS3] - Aktualnie nie posiadam (niedługo się to zmieni).

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Nie.

7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na obydwa serwery)? Po 1 do 1,5 godziny na każdy wyznaczony mi serwer (od poniedziałku do soboty),a w niedzielę z pół dnia na pewno. Od poniedziałku do soboty grałabym dłużej ale mam rozpisany grafik z siostrą i nie dałoby rady więcej. 

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? [Serwer] - Na aktualnym koncie nie, natomiast na poprzednim zdarzyło się parę razy (Tylko po to by wkurzyć Szogiego który kiedyś ze mną mieszkał). Oczywiście za wszystkie moje wygłupy przepraszam. [Forum] - Nie. [TS3] - Nie posiadam. [Discord] - Na tą chwilę jestem zbanowana, ponieważ z tego co pamiętam udostępniłam zaproszenie na serwer.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Możecie znaleźć na moim profilu wiele skarg na graczy którzy zachowują się karygodnie. Bardzo dużo pomagam w szkole jak i w domu. Przydałaby się wam moja pomoc. Między innymi dlatego, że zawsze dodatkowa para rąk się przyda. Myślę, że zasługuję na to pomimo błędów które kiedyś popełniłam.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jak wspomniałam wcześniej mam na imię Oliwia i mam 14 lat. Uczęszczam do ósmej klasy podstawowej. Interesuję się Językiem Obcym (Koreańskim) którego uczę się w wolnej chwili. Dużo też spędzam czasu na świeżym powietrzu wraz z moimi przyjaciółmi. Jestem osobą pomocną i godną zaufania.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak.

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na dwóch serwerach (dwóch wersjach gry)? Tak, jestem świadoma.

Edited by Guest

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy