Jump to content

[ODRZUCONE] [UnBan] Nicebear05


milymis

Recommended Posts

1. Twój nick: Nicebear05

2. Nick osoby, która Cię zbanowała: Hugoo

3. Długość bana: perm, global

4. Data nadania bana: wczoraj

5. Wyjaśnienie: Za jakieś wykorzystywanie buga którego nie naprawiliscie od bodjaze 2 lat

6. Dlaczego chcesz dostać unbana? Gdyż iż usuwacie działki osobom m. in. As_placek i Palgumee ktore nigdy nie złamały regulaminu w sposób taki jak np. kopiowanie itemow itp. Jest to bezczelne łamanie regulaminu przez was jak i niszczenie nam rozgrywki. 

 

 

@Hugo Nie zniszczyłem serwera ani nie łamałem w żaden inny sposób regulaminu a konta podobne do mojego nicku nie są w żadnym stopniu moje. Proszę także o wyrozumiałość i sprawiedliwe rozpatrzenie prośby o ub. Gram tu od 3 lat tzn. odszedłem ale z siostrą chciałbym pograć.

Z mojej strony to wszystko, nie powtórzę mojego zachowania i liczę na skuteczne zablokowanie Bugu gdyż iż bug ten nie jest bugiem a to normalna fizyka minecraft'a. 

 

Dodatkowo gdy zgłaszałem do wyższej administracji z dowodami na kopiowanie prze tomixa i newyorka itemow mieliście to w 4 literach i nie usunęliście im działek a Palgumee i As_placek usunęliście za byle co. Także pytanie, dlaczego im je w ogóle usunęliście? Dlaczego w ogóle usuwacie dodanych z naszych działek? To ma być przestrzeganie regulaminu wobec graczy którzy grają na waszym serwerze czasami nawet 3 lata? 

 

Pozdrawiam jak i życzę miłego dnia

 

Dodam także że jeśli ktoś zgłosił by buga inni by z niego korzystali tym samym za nim prośbą została by rozpatrzona zostało by nadane więcej banów... lub w ogóle 

Edited by Nicebear05
  • Super 5
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy