Jump to content

[ODRZUCONE] [Propozycja] Nowy rodzaj wyspy: End


_Cytruseek_
Message added by Shinigami,

Poprawiłem tytuł wątku na zgodny z regulaminem.

Recommended Posts

Nick: CytrusImpostor

Nazwa: Nowy rodzaj wyspy: End

Opis: Byłby to kolejny wariant wyspy. Tak jak już istnieje podstawowa, netherowa i luckyblock'owa można było by dodać wersję ENDOWĄ. Mogła by wyglądać jakoś tak: główna duża wyspa (tak jak w przypadku netherowej); ale zamiast grzyba byłby słup obsydianu (jak w endzie), bedrock'owy portal (nie aktywny jak w przypadku gdy jeszcze nie pokonaliśmy smoka) bądź kawałek budynku miasta kresu). Trochę oddalona od głównej wyspy (o ok. 20-25 bloków) była by mniejsza wysepka. (Może wyglądać tak, jak ta w netherze; zbudowana tylko z bloków występujących w wymiarze, bez budowli). Jeśli chodzi o materiał to może to być: Obsydian, end stone (i jego wyroby) oraz blok purpury (i wszystkie jego warianty). Co do zdobycia wyspy; trzeba zbudować portal do kresu. Ramę do portalu (1 blok), można pozyskać kupując ją w sklepie za np. ok. 15 000$ - 30 000$, lub za 10 000 cg - 15 000 cg. Oczy kresu (jedno) można kupić za 4 000$ - 7 500$, lub 1500 cg - 2500 cg. W przypadku złego postawienia ramy portalu należy scraftować nowy SPECJALNY kilof. Crafting:  trzy górne sloty: blok diamentu, w miejsce patyków endrod. Portal mógł by odpalić TYLKO właściciel wyspy.

Dlaczego akurat to: Myślę, że jest to dobry pomysł do rozważenia, bo urozmaicił by rozgrywkę na serwerze. Fajnie by było zobaczyć nową wyspę, bo skoro jest overworld i nether, to czemu ma nie być endu?

Edited by Shinigami
Link to comment
Share on other sites

  • Shinigami changed the title to [Propozycja] Nowy rodzaj wyspy: End
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy