Skocz do zawartości
Marcinekk

Dyskusja ogólna o serwerze.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Wątek służy do dyskusji ogólnej na temat sieci serwerów Crafted.pl, o własnych odczuciach z grania a także wszystkich zmianach. 

Edytowane przez Marcinekk
  • Lubię to! 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko zachowując przy tym kulturę osobistą, zawsze można użyć krytyki, która nikogo nie obrazi a wyrazi jedynie swoje zdanie :)

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprzedam opla

Nie no, serwer good, helpers the best, pro players, zostałem ninją. Co myślicie o ilości przedmiotów w skupie?

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciała bym kupować za kilka tysięcy klucze do skrzyni vipa, w sklepie "vipowskim" xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ilość itemsów skupie trzeba zwiększyć.

"Fifuś" :D

Oni są love forever na pięć minut, ignoruj to :D

Serwer cały czas się rozwija i to widać, taka prawda. Administracja dokłada wszelkich starań, żeby graczom zapewnić satysfakcję i przyjemność z gry, nie stanął w miejscu :3

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na razie jestem smutny, bo mi usunęło działkę :(. Czekam na Pjo, bo musi zrobić mi backup działki. Tak mi przynajmniej Hugo mówił, że potrzebuję Pjo do tego. Pozdrawiam CzajnikXD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja zbieram podpisy na ciastkach od administracji o yt a derp Pjo Hugo i fragorski nie chą mi ich dać :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wprowadziliście te zmiany ze zwierzętami i ok chwali się, odciąży serwer.

Tylko szkoda że mi już 3 raz kury padły. Można wpaść do mnie i zobaczyć jak to wygląda. Na 2 chunkach nie miałem nawet 10 kur, i zniknęły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja gram na tym serwerze od nie dawna i jakoś ten serwer niezbyt mnie powala. Co prawda atmosfera jest fajna, ale co chwile na czacie wyzwiska przekleństwa. Ogólnie nazwałbym to chaosem. Rozumiem że helperzy też chcą pograć, ale mogliby ogarniać ten bajzel a nie na ts'a zapraszać. Drugą rzeczą, którą zauważyłem są błędy z pluginami działek np. Mój znajomy co dzień ma inną działkę, nie wiem czy gracza jakiegoś czy coś ale co dzień ma nową. Rozumiem że są błędy, ale działki to podstawa Freebuild'a a tu taki klops. Jednym znikają a drugim dają.

Polecam pierw ogarnąć te błędy a nie na siłę pchać się na nową wersję 1.12 bo znając życie znów będą bugi pluginów.

Mam trochę w tym doświadczenia bo razem z Zyczu pracujemy nad aktualizacją pewnego serwera minecraft + mody pixelmon.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wkurza mnie to że lawe usuneli ze sklepu a była mi ostatnio potrzebna :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można powiedzieć, że to taki "OWION" czyli: O wszystkim i o Niczym

Jak dla mnie spoko wątek, ale czy do tego nie służy shoutbox?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serwer bardzo bardzo fajny administracja najlepsza jaką widziałem serwer super gracze super no tylko jest dużo oszustów takich co piszą sprzedam auto /tpa i wtedy tepają na pvp i zabijają lepiej zobaczyć /d tp i wtedy można zobaczyć czy ma auto albo jak piszą sprzedam auto to najlepiej /wymiana i nie oszukają.

Pomogłem?Możesz zostawić Plusika :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serwer fajny ale tylko na chwile :C po miesiącu ma się już wszystko i nie ma co robic :C

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi