Jump to content
Marcinekk

Dyskusja ogólna o serwerze

Recommended Posts

Wedlog mnie zamiast kitpvp mogli by zrobić easyhc ale już od kilku miesięcy kitpvp prawie gotowy to szkoda marnowac ale następny powinien być easyhc KappaHD 

Guest InterGrafik

Nie, nie SkyBlock górą!

Serwer jest wspaniały ,ale jak każdy wie potrzebne są jakieś nowe funkcje!

Powiem tak, dobry serwer jest tylko TXO to słaby tryb nikogo tam nigdy nie ma to gorszy skyblock, i widać że ludziom sie to nie podoba

@Psiki TXO nie jest słabym trybem, mi osobiście podoba się taka forma wodnego SkyBlocka, tylko problem w tym, że nie przyjął się on po prostu wśród graczy, i jest on zapomnianym przez nich trybem. Poza tym, gildie, tak jak to wspomniał @Exstrem, to nie styl Crafted'a, nie przyjął by się tak jak wspomniany wyżej ToxicOcean. 

Edited by _Sherri

8 godzin temu, _Sherri napisał:

@Psiki TXO nie jest słabym trybem, mi osobiście podoba się taka forma wodnego SkyBlocka, tylko problem w tym, że nie przyjął się on po prostu wśród graczy. Poza tym, gildie, tak jak to wspomniał @Exstrem, to nie styl Crafted'a, nie przyjął by się tak jak wspomniany wyżej ToxicOcean. 

Zgadzam się w stu procentach. Crafted według mnie to nie jest miejsce na tryby typu gildie.

Ale why jakoś kit pvp o ile kiedyś będzie to będzie 

Nikt z nas nie wie, jak tak dokładnie będzie on wyglądał (KPvP). Po co będą te "kille", lub jakie będą dodatki. Poza tym, myślę, że na serwerze jest dość sporo miłośników PvP, którym na pewno spodoba, się taki tryb na Crafted, niż tkz. Gildie, ale to tylko i wyłącznie moja opinia. 

Edited by _Sherri

8 godzin temu, _Sherri napisał:

@Psiki TXO nie jest słabym trybem, mi osobiście podoba się taka forma wodnego SkyBlocka, tylko problem w tym, że nie przyjął się on po prostu wśród graczy, i jest on zapomnianym przez nich trybem. Poza tym, gildie, tak jak to wspomniał @Exstrem, to nie styl Crafted'a, nie przyjął by się tak jak wspomniany wyżej ToxicOcean. 

Wedlug mnie jest to takie se, lata deszcz zadaje ci damage, jak nie masz czapki ani niczego takiego to dostajesz dmg, przypadkowo  wejdziesz do wody tez dostaniesz damage, a z tymi gildiami tez sie z toba zgadzam, jest z 1000 serwerów z easyhc, gildiami itp. Więc po co tu to robić.

@Psiki każdy ma swoje upodobania, tak jak dla Ciebie nudny, i bez sensu jest jaki kolwiek SkyBlock, taki dla mnie jest (bez obrazy dla innych graczy i administracji) FreeBuild, czyli bez sensu. Bo tylko musisz budować coś na tej działce, i gdzie w tym jakaś rozrywka. Ale tak jak wspomniałam, każdemu podoba się coś innego, każdy ma różne upodobania i tryby, które i wydają mu/jej się normalne. 

• Super 1

40 minut temu, _Sherri napisał:

@Psiki każdy ma swoje upodobania, tak jak dla Ciebie nudny, i bez sensu jest jaki kolwiek SkyBlock, taki dla mnie jest (bez obrazy dla innych graczy i administracji) FreeBuild, czyli bez sensu. Bo tylko musisz budować coś na tej działce, i gdzie w tym jakaś rozrywka. Ale tak jak wspomniałam, każdemu podoba się coś innego, każdy ma różne upodobania i tryby, które i wydają mu/jej się normalne. 

Wiem, napisalem wedlug mnie

Wysepki najlepsze, aczkolwiek FB też bym nie pogardziła. 

• Lubię to! 1

Ja tam bym dał pvp z 1 edycji na FB i nie ma o co cię przyczepić xD

Mimo,że nie mam nic do osób młodszych i nie mam zasady wrzucania wszystkich do jednego worka,to jestem niestety lekko zawiedziony,że community które tworzy wasz serwer to w większości dzieci,które niezbyt odrosły jeszcze od ziemi,a potrafią wypisywać rzeczy jakie by to z tobą nie zrobiły.Podkreślam,że nie wrzucam wszystkich do jednego worka oraz jest to tylko i wyłącznie moja opinia,więc nie musi się z nią nikt zgadzać.

W dniu 2.07.2019 o 21:46, pszczelarz_ napisał:

Mimo,że nie mam nic do osób młodszych i nie mam zasady wrzucania wszystkich do jednego worka,to jestem niestety lekko zawiedziony,że community które tworzy wasz serwer to w większości dzieci,które niezbyt odrosły jeszcze od ziemi,a potrafią wypisywać rzeczy jakie by to z tobą nie zrobiły.Podkreślam,że nie wrzucam wszystkich do jednego worka oraz jest to tylko i wyłącznie moja opinia,więc nie musi się z nią nikt zgadzać.

Stety/niestety część takiej społeczności jest na większości serwerów. Ogólnie w grze w którą gramy. 

20 godzin temu, Marcinekk napisał:

Stety/niestety część takiej społeczności jest na większości serwerów. Ogólnie w grze w którą gramy. 

Również się z tym zgodzę ale trzeba przyznać,że zaczynając grać na waszym serwerze,szczególnie dało się to zauważyć (Myślę,że dużą rolę w tym wszystkim odegrałko promowanie tego serwera przez Doknesa,a wszyscy dobrze wiemy jaką ma w większości widownie).Obecnie jestem już przyzwyczajony i nawet nie zauważam tej różnicy pomiędzy niektórymi.

• Lubię to! 1

Kto tez uważa ze serwer jest super i bardzo miło się na nim gra daje like

super serwer polecam

serwer bardzo fajny polecam