Jump to content

[ODRZUCONE] [Propozycja] Zmniejszenie wymaganej ilości ryb do wyższego poziomu

Jablonek
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: BlockMaser1PL
2. Nazwa propozycji:Zmniejszenie wymaganej ilości ryb do wyższego poziomu gracza. 
3. Opis: Zmniejszenie 2 krotnie liczby ryb potrzebnych do wyższego poziomu gracza. 
4. Dlaczego akurat to: Ponieważ łowienie ryb jest długie i nudne a 1 ryba kosztuje ok. 7$ więc w tępie złowienia jednwj ryby jesteśmy w stanie np. wyfarmić 1,5 stacka pereł na expiarce czyli 150$ w /skup.
Edited by Jablonek
  • Lubię to! 1

jestem na nie, wiesz czemu? ponieważ byłoby to nie fair w stosunku do tych, co musieli łowić 3k (a przy zmianie nicku nawet i 2x tyle)...

11 godzin temu, Gootek napisał:

jestem na nie, wiesz czemu? ponieważ byłoby to nie fair w stosunku do tych, co musieli łowić 3k (a przy zmianie nicku nawet i 2x tyle)...

Masz racje. Chociaż myślę że ludzie którzy mają już np. 10 lvl to nie zwrócą (chyba) na to uwagi i i tak wolą mieć ten 10 już teraz niż go nie mieć i musieć łowić np. 1,5k ryb zamiast 3k.

22 godziny temu, Gootek napisał:

Mam te obrzydliwe 3k i jestem na tak, na tak, na tak.

A czy nie było nie fair usunięcie łowiarek afk w środku edycji, gdy spora część graczy zdążyła już sobie te rybki złowić?

W tej kwestii wręcz powinno się coś zmienić - może wyższa cena za rybkę (100-200$ za pełne eq, 15-30 minut łowienia, ha ha), może mniejsza ilość ryb do wyłowienia, może przywrócenie łowiarek, może szybsze wędki, może... cokolwiek.

Powtórzę, na tak.

• Lubię to! 1

Mimo że sam wcześniej łowiłem te rybki i wiem, że to męczące to jestem na nie, przynajmniej nie poprzez zmniejszenie wymaganej ilości. Idąc tokiem myślenia pokazanym w kilku komentarzach wyżej, czemu by nie obniżyć o połowę wymaganej ilości pieniędzy/CraftedGemsów, zabitych graczy czy wykopanego kamienia, bo "to nudne i męczące"? Poziomy gracza powinny stanowić trochę wyzwania i zająć graczowi dłuższy czas. Znając co po niektórych, przy 1500 rybach mieliby 10. poziom gracza w 2 tygodnie, a nie o to w tym chodzi

Kwestia poruszona przez @Rev jest już lepszym rozwiązaniem - rozważenie zmian w ekonomii (w tym ewentualne podwyższenie wartości ryb, żeby gracze mieli z tego większy zysk)

• Lubię to! 2

• 2 weeks later...
  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy