Jump to content

[ODRZUCONE] [unBan] York1337

Guest York1337
 Share

Recommended Posts

Guest York1337
1. Twój nick:York1337
2. Nick osoby, która Cię zbanowała:Hugoo
3. Długość bana:Na zawsze
4. Data nadania bana: Miesiac temu
5. Wyjaśnienie:Dostałem bana za Obraze servera
6. Dlaczego chcesz dostać unbana?:<< ! >>> Zanim odrzucisz Prosze Przeczytaj << ! >> Dzień dobry piszę tą proźbe przed terminem ponieważ uważam że odczekałem od bana na free buildzie jakies ponad pół roku i uważam że może nie tyle co załuguje na tego 
un bana ale prosze. od czasu gdy Hugoo odrzucił proźbe o un bana na forum zaczołem poważnie myśleć nad tym co robiłem i jak zachowywałem sie jak gówniasz napewno źle wpłynołem na server
i pewnie nie macie do mnie zaufania co jest w pełni do zrozumienia. W czasie kiedy myslałem pomyślałem komu zrobiłem nie przyjemną sytuacje lub dodatkowe obowiązki no to tak Napewno Kasistarowi
pewnie nie chciało mu sie patrzyć jak jakis idiota zabija innych na czitach. jesli chodzi o forum ostanio Bardzoo dużo czasu spędziłem na czytaniu forum i poraz 1 przeczytałem cały regulamin
no tak ale co da to że przeczytałem. Po kolejnych głebyszych przemyśleniach stwierdziłem że zobacze jak na forum zachowują sie inni abym mógł brać z nich dobry przykład.Za kilka dni zaczynają
się znowu e-lekcje więc było by więcej czasu na crafteda oczywiscie nie chce abyście myśleli że tak o dostane upragnionego un bana prosił bym was o taki test który nie jest dla was
stratny Hugoo wiem że nikomu nie chce się za mną latać ale czy jest opcja abys dał mi termin apelacji na 1 miesiąc i test polega na tym że nie zrobie ani 1 multi konta czyli bedzie sie to=
z Przestrzeganiem regulaminu czyli wydaje mi się ze dobry test oczywiście w mojej opini. Jeśli chodzi o czity nie mam ich już nawet w .minecraft usunołem wszystko został tylko minecraft {Czysty}
Wiem byłem szczeniakiem ale z każdego szczeniaka może wyrosnąc dobry pies. Obiecuje Również to że nie bedziecie musieli sie bawic w kryminalne zagadki NewYork'a Mam nadzieje że tym
tekstem dałem wam do zrozumienia że naprawde żałuje wszystkiego co zrobiłem i juz tak nie postąpie Mam nadzieje że przeczytaliście cały tekst a ja bardzo bym był wdzieczny gdyby moja Proźba
z Tekstu wyżej została spełniona. Bardzo przepraszam wszystkich.Wiem że zaufaliscie już Gaming_Klawa z podobną kartoteką jak ja ale ja nie koleguje sie z nim ani nic ogl nie gram juz z cziterami\
on swoją szanse zmarnował prosze o wyrozumiałość chociaż troche dla mnie nie popełnie juz nigdy tego błedu który Popełniałem już wiele razy ponieważ wiem że jeśli dostał bym ub
to kolejnej SZANSY poprostu nie będzie

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy