Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] jellon

Jellonek
 Share

Recommended Posts

1. Nick: 

jellon 

2. Imię:

Adam 

3. Wiek:

12 (za 10 miesięcy 13)

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? 

Od roku i kilka miesięcy 

5. Masz mikrofon i TS3?

Tak, Posiadam nawet discorda

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?

Nie. dlatego chciałbym spróbować 

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera?

Nie wiem dokładnie ile, ale napewno z 4 godziny 
   8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?

Tak, byłem karany na serwerze wyciszeniem  i innymi, na discordzie nie wiem za co, a na ts3 nie byłem karany 

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?

Jestem często aktywny na serwerze, lubię pomagać innym, poza tym znam dobrze ortografię i staram się pomagać innym.  

Będąc często na serwerze widzę że inni gracze często łamią regulamin, i dlatego chciałbym temu zapobiec,  

Nie łatwo mnie sprowokować więc myśle że jestem dobrym kandydatem na helpera trybu                                  

Mam dobrą opinie wśród graczy i administracji creativa, czasami nie jestem często aktywny na tym trybie bo robię live"y z sve 1.16.4, ale jak jestem staram sie           pomagać innym.      Gdy nie mam live"a to jestem aktywny zwłaszczna na creativie  i dlatego myślę żeby być helperem ;D

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):

Mam na imię Adam, mam 12 lat i chodzę do 6 klasy podstawowej.

Moim hobby jest granie w minecrafta i nagrywanie na yt z crafteda, często gram na tym trybie i na sve 1.16.4, lubię pomagać innym.

Często słucham piosenek a zwłaszcza hip-hopu i rapu, słucham często na spotify.

Prowadzę kanał na youtubie (są odcinki i live z crafteda) nie napiszę jak sie nazywa bo nie wiem czy powinieniem ale i tak fajny kanał.

Mam quada często na nim jeżdzę gdy jest lato, czasami z moją siostrą robię ciasta i potem razem je jemy i ostatnio zrobiłem z siostrą takie fajne                                                                                                               ciasto, było przepyszne  

11. Przeczytałeś/aś regulaminy?

Tak, przeczytałem 

12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera Creative, ale te poniżej są wymagane):

Wymagane
- /d zaufaj: Daje budowanie na działce podczas gdy właściciel działki jest jak zarówno aktywny i nie aktywny + dodaje zaufanemu dostęp do /we
- /d dodaj: Daje graczowi budowanie gdy właściciel działki jest aktywny 
- /d polacz: Łączy działki danego gracza (wymagana ranga vip lub svip)
- /d ban: Wyłącza dostęp do wejścia na twoją działke graczowi 
- /d chat: Uruchamia chat działki, tylko kto jest na tej działce może czytać i pisać na niej

Komendy warpy

/warpy - pokazuje menu warpów 

/warpy <nazwa> - teleportuje gracza do danego warpa

/warpy ustaw <nazwa> -  tworzy dany warp

/warpy usun <nazwa>- usuwa dany warp

/warpy ocen <nazwa> ocenia dany warp w skali 1-5

Komendy /we (graczy)

//wand - daje siekiere która może budować

//replace - Zamienia bloki na inne

//removenear - tworzy kule wokół danego gracza

//set - stawia bloki które są zaznaczone w danym terenie

//drain - Usuwa wode która jest zaznaczona w danym terenie 

//fill - Tworzy połowę kuli

//fixlava - Zamienia lave na bloki

Komendy glowki

/glowki -  Wyświetla menu główek 

/glowa <nick> Kupuje głowę danego gracza koszt 50$

/glowa szukaj <nazwa> wyszukuję główkę którą chcesz zobaczyć itp

Komendy svip

/predkosc 1-3 - daje możliwość szybszego latania w zależności od 1-3

/dzien - ustawia daną porę  (dzien) tylko u ciebie

/slonce - ustawia daną pogodę (slonce) tylko u ciebie

/noc - ustawia daną porę (noc)  tylko u ciebie

/deszcz - ustawia daną pogodę (deszcz) tylko u ciebie

/kit svipmb - daje darmowy mysterybox co 3 dni

/tpahere - teleportuje danego gracza do siebie

Komendy partnerów

/partner poslub <nick> - bierze ślub z danym graczem  (koszt 300$)

/partner rozwod -  rozwodzi sie z partnerem  D; (koszt 200$) 

/partner prezent -  daje partnerowi prezent trzymany w łapce 

/partner <on/off> - Wyłącza lub włącza pvp w związku 

/partner tp - teleportuje partnera do siebie (ty do niego)

/partner dom - teleportuje do wspólnego domu 

/partner ulecz 1-10 - leczy twojego partnera w skali 1-10 (serc)

/partner chat włącza/wyłącza chat związku 

Komendy działki

/d biomy - Wyświetla menu biomów 

/d gps - ustawia gps który namierza działke 

/d ocen 1-10 - ocenia działke w skali 1-10

/d obok - pokazuje liste graczy w pobliżu

/d muzyka - uruchamia daną piosenke na działce 

/d info - wyświetla informacje o działce 

/d ustawdom - ustawia nowy teleport /d dom 

/d wlasciciel <nick> - ustawia nowego właściciela działki 

/dzialkivip - teleportuje w miejsce gdzie są działki vip 

/d zajmij - zajmuje daną działce (trzeba być na wolnej działce i stać na niej 

/d auto - tworzy nową działke automatycznie        

/d biom - wyświetla menu wyboru biomu                                 

Dziękuje za opinie ❤️

•  
Edited by Jellonek
  • Lubię to! 3

Mało rozbudowane zdania, ale tragedii nie ma. Komend też mało, ale wymagane są. Estetyczne to podanie za bardzo nie jest, ale pamiętajmy, że książki po okładce się nie ocenia. Moja ocena to neutral +. Życzę powodzenia!

Estetyka +/-

Zdania + z  małym - Bo na forum cię widzę ale na serwerze wcale na czacie serwera więc nie pomagasz innym jeśli ty mnie widziałeś/a zwracam 

Podanie czytelne ale mogło by być lepsze +/-

Jestem NEUTRAL  z małym + 

Niech moc będzie z tobą :D Voting Election 2020 GIF by Hallmark Gold Crown

Edited by SEBIX10
  • Lubię to! 1

Gracza często widuję na serwerze, aczkolwiek prawie w ogóle nie widzę na serwerze, nie widzę jak pomaga. Popełniasz bardzo dużo błędów interpunkcyjnych. Zdania są słabe oraz jest ich za mało - nie ma min. 5 rozbudowanych zdań. Komend jest bardzo mało i są słabo opisane. Estetyka zostawia wiele do życzenia.

Na nie.

• Lubię to! 1

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy