Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] mikki666

mikki666
 Share

Recommended Posts

1. Nick: mikki666

2. Imię: Michał

3. Wiek: 16 lat, w Maju kończę 17.

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Na tej edycji już ponad rok.

5. Masz mikrofon i TS3? Tak mam, i jeszcze mam ds.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Nie pełniłem podobnej funkcji.

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Od 2h do 5h

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tak, byłem karany na serwerze za wulgaryzmy, kopanie na afk i za flood. Czego bardzo żałuje ale myślę że się już poprawiłem.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Myślę że powinienem zostać przyjęty na stanowisko Helpera, ponieważ często bywam na serwerze. Kiedy nie ma administracji kiedy ktoś złamie regulamin to od razu zgłaszam to na forum. Jestem odpowiedzialną, wyrozumiałą i pomocną osobą która stara się pomagać graczom. Wiem sporo o minecrafcie i o tym trybie. Znam dobrze regulamin skyblocka i dosyć szybko umiem pisać, także mogę szybko zareagować. Jestem osobą otwartą i lubiącą poznawać graczy (ludzi). Myślę że z takim charakterem i o godzinach w jakich gram przydam się jako Helper.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jak już u góry napisałem mam na imię Michał i mam 16 lat. Pochodzę z województwa Mazurskiego.Za małolata przeprowadziłem się razem z rodzicami na Mazowsze teraz mieszkam w okolicach Warszawy. Moją pasją są gry (głownie mc), motoryzacja i boks. Jestem osobą twardą i nie odpuszczam łatwo. Uwielbiam muzykę, najbardziej rap Polski mógłbym słuchać bez przerwy. Lubię również ludzi i ich poznawać oraz pomagać. 

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Przeczytałem regulamin.

12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):

- /w usun: Nie istnieje taka komenda. Jest tylko /w reset która resetuje wyspę.
- /w zapros nick: Ta komenda zaprasza graczy na wyspę. Gracz który to potwierdzi, będzie mógł na niej budować i niszczyć blocki.
- /w coop nick: Danie dowolnemu graczowi tymczasowego pozwolenia na budowanie, niszczenie, otwieranie skrzynek ect. Można to wyłączyć za pomocą komendy /w uncoop nick lub wyjścia z serwera. Ta komenda jest dla Vip i Svip.
- /report: Komenda ta pozwala na zgłoszenie niewłaściwego zachowania gracza do Administracji.
- /w wykop nick: Wywala gracza z naszej wyspy (ta komenda nie działa na członków wyspy).
- /skup (dokładna informacja): Komenda pozwala na sprzedanie danej ilości blocku za cenę jaka jest tam podana. Na przykład jak chcemy sprzedać kamień wpisujemy tą komendę i otwiera nam się tak jagby panel gdzie sa itemy wybieramy daną rzecz (PPM i klikamy np. sprzedaj wszystko (PPM) i dostaniemy cenę jaką była napisana.

Komendy do wyspy

/w - Tworzy i teleportuje na naszą wyspę.

/w ustawdom - Pozwala nam ustawić miejsce respienia się /w.

/ w ocen 1-5 - Pozwala na ocenienie wyspy (nie można swojej ocenić). 

/w oceny - pokazuje nam wyspy z największą liczbą punktów.

/w zablokuj - Blikuje wyspę dla odwiedzających.

/w zadania - pokazuje zadania wyspy.

/w reset - Resetuje wyspę do samego początku jak zaczynaliśmy przygodę na skyblocku.

/w biom - Ustawiamy (za niewielką dopłatą) biom jaki nam pasuje.

/w chat - Ta komenda pozwala na włączenie chatu dla członków naszej wyspy.

/w lider <nick> - Tą komendę może użyć tylko lider wyspy. Ta komenda oddaje lidera dla danego członka twojej wyspy.

/w drużyna - Pokazuje nam członów drużyny. 

/w poziom - pokazuje nam aktualny poziom wyspy.

/w tp nick - Pozwala na teleportowanie się na wyspę danego graczy jeśli ten będzie mieć tabliczkę [Witaj].

/tpa nick - Wysłanie prośbę na teleportacje do danego gracza. 

Warpy

/spawn - Teleportuje nas na spawn.

/kosciol - Teleportuje nas do kościoła gdzie można wziąć ślub z danym graczem.

/pvp - Teleportuje nas do miejsca gdzie jest dozwolone bicie się z graczami. 

/lowisko - Teleportuje nas do miejsca gdzie możemy łowić i sprzedawać ryby. A także kupować wętkę (bez enchantów).

/kopalnia - teleportuje nas do kopalni gdzie możemy zdobywać minerały. 

Komendy dla Vip'a

/strefavip - Teleportuje nas do miejsca gdzie może wejść tylko vip/svip. 

/fly - Ta komenda pozwala na włączenie i wyłączenie latania. 

/feed - Leczy głód.

/heal - Uzupełnia głód i leczy nas.

/czapka - Dzięki tej komendzie możemy nałożyć dowolny przedmiot.

/sklepvip - Pozwala nam kupić elytre, moby i zwierzęta których nie ma w /sklep.

/skupvip - Dzięki tej komendzie możemy sprzedać znacznie drożej niż w normalnym /skup.

/tpahere - Możemy dzięki tej komendzie możemy przeteleportować gracza do nas (Wcześniej gracz musi potwierdzić zaproszenie).

/craft - Przenośny crafting.

/ec - Przenośna skrzynia endu. 

/dzien - Ta komenda jest dla Svipa pozwala ona zrobić dzień (Widzi tylko gracz który zmienia porę dnia).

/noc -Ta komenda jest dla Svipa pozwala ona zrobić noc (Widzi tylko gracz który zmienia porę dnia).

Komendy dla graczy poślubionych

/partner widziany - Pokazuje kiedy partner/partnerka był/a online.

/partner ulecz ilosc - Leczy partnera/ke o wybrana ilość serc.

/partner chat - Włączenie chatu z partnerem. 

/partner poslub nick - Wysyłasz oświadczenie dowolnemu graczowi (koszt to 350$).

/partner rozwod nick - rozstajesz się (koszt to 200$).

/partner tp - odrazu teleportuje do partnera/ki.

/partner prezent - Tą komendą dajesz prezent który trzymasz w głównej łapce (partner/ka musi mieć wolny eq).

Edited by mikki666

• Moderator Forum

Estetyka podania bardzo dobra, zdania świetne, jak również ortografia. Na serwie Cię widuję. Komend sporo. Wiek odpowiedni. Staż duży, w jakiś sposób tłumaczy kary 😉

Bardzo ładne podanie.

Jestem na tak z malutkim minusem.

Edited by Rev
  • Super 1

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy