Jump to content

[Propozycja] Więcej hoperów

Itz_a_BadBoy
 Share

Recommended Posts

twój nick: SamuelSerek72

nazwa propozycji: Więcej hoperów

Opis: Możliwość postawienia więcej niż 4 hopery na 1 chunku

Dlaczego akurat to: Ponieważ było by to wielkim ułatwieniem dla wielu graczy np: dla mnie, ponieważ gdy zbudujesz stoniarke albo coś innego, fajnie jest mieć taką sortownię, magazyn, wiele osób kopie na afku i nie fajne jest takie przychodzenie co 20minut  żeby odłożyć stone do skrzyń albo sprzedawać na /skup, łatwiej, wygodniej jest zostawić sobie komputer np na kilka godzinek i potem przyjść i wszystko sprzedawać na skup bądź zrobienie z tym kamieniem/brukiem coś innego.

• 1 month later...

Jestem podobnego zdania co dOdGe
Max 15 na chunk i nie jestem pewny czy rzeczywiscie leje lagują xD jesli chodzi o takie owe zegary czy tłoki, fakt mogą troche lagować ale leje? jak nie wykonują żadniej czynności? Ale nie pomyślicie ze czasem to wina znanego doknesa co bawi się tnt i worldeditem (była skarga pózniej ss usuneli) możecie poprostu ograniczyć jego wymagania do odcinków zeby ON nie róbił lagów. Myśle tez nad tym ze to troche wina tych co próbują wejść na słynny extreme na hubie. Może nie mam racji ok ale nie jestem w 100% pewny. Pamiętacje to są moję przewidzenia. Pozdrawiam

Mimo obowiązującego ograniczenia serwer ma częste lagi. Wydaje mi się jednak, że hoppery nie obciążają aż tak bardzo serwera. Z aktualną ilością prawie nic nie można robić z ich użyciem.
Uważam, że zmiana limitu na przynajmniej 10 hopper'ów nie wpłynęła by na wydajność pracy serwera.
Jestem na TAK.

W dniu 13.01.2021 o 20:17, Itz_a_BadBoy napisał:

twój nick: SamuelSerek72

nazwa propozycji: Więcej hoperów

Opis: Możliwość postawienia więcej niż 4 hopery na 1 chunku

Dlaczego akurat to: Ponieważ było by to wielkim ułatwieniem dla wielu graczy np: dla mnie, ponieważ gdy zbudujesz stoniarke albo coś innego, fajnie jest mieć taką sortownię, magazyn, wiele osób kopie na afku i nie fajne jest takie przychodzenie co 20minut  żeby odłożyć stone do skrzyń albo sprzedawać na /skup, łatwiej, wygodniej jest zostawić sobie komputer np na kilka godzinek i potem przyjść i wszystko sprzedawać na skup bądź zrobienie z tym kamieniem/brukiem coś innego.

Na tak ale może nie przejść
Ale i tak Powodzonka