Jump to content

[ODRZUCONE] [Skarga] bambiczekk1772

Piorunek225
 Share

Message added by Adikkk,

§1.5 Tytuł wątku musi wyglądać następująco: [skarga] nick_oskarżonego

- Poprawiłem.

Recommended Posts

Gracz o nicku (bambiczekk1772) chciał mi sprzedać trójząb i napisał że chce za to trójząb. Jak mu dałem totem to dał mi trójząb i spytałem czy ma enchant mending i powiedział że ma napisał żebym dał pierwszy troche myślałem że kłamie i dałem mu i wyszedł z servera a ja myślałem że mi da ten trójząb. Więc prosze o przywrucenie mi totemu albo dać mi trójząb z torpeda 3 niezniszczalność 3 bo totem byl z pakietu i nie chciał bym go stracić. Muj nick to Piorunek225 osoba która mnie okłamała ma nick bambiczekk1772.

• Moderator [CR]

Nie odpowiadamy za scam w wymieniarkach, wymieniasz się na własną odpowiedzialność. W związku z tym przedmiotu nie zwrócimy. Następnym razem stosuj wzór działu oraz poprawny tytuł wątku: [Skarga] nick_oskarżonego. Oczywiście skargę odrzucam.

1VnvXVQ.png

Edited by AdikGaming

• Adikkk changed the title to [ODRZUCONE] [Skarga] bambiczekk1772
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy