Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Karotka_pl

Cao
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Karotka_pl
2. Imię: Karolina
3. Wiek: 13

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? od ponad roku.

5. Masz mikrofon i TS3? tak mam TS3 i sprawny mikrofon. Posiadam też discorda.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak ale to był mały serwer.
7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na trzech serwerach)? Poświęcałabym od 3-6 godzin dziennie.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? tak raz miałam muta na 30 minut za wulgaryzmy. To było dość dawno. Wtedy bardzo się zdenerwowałam bo jakiś gracz, wkopał się do bazy na x -ray prosto jak kopałam sobie i mnie zabił. Na forum niestety mam punkty ostrzeżenia.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Jestem miłą i pomocną osobą,  często   daje rożne rzeczy graczom, którzy zaczynają przygodę na crafted.pl. Zazwyczaj gdy wchodzę na sve nie ma nikogo z administracji zwłaszcza na 1.14,więc to jest  kolejny powód. Dość dobrze  umiem ortografię i dobrą opinię wśród graczy. Mniej więcej znam większość cheatów. Pełniłam jakiś czas teamu rolę moderatora i dość dobrze mi szło. Lubię pomagać innym ludziom w rozwiązywaniu problemów. Lubię też odpowiadać na pytania, wiedząc że mogę komuś pomóc.
10. Napisz coś o sobie (min 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Karolina i mam 13 lat. Moim ulubionym serwerem jest crafted.pl i to głównie na nim gram. Bardzo lubię grać w gry komputerowe miedzy innymi w minecrafta. Oprócz gier komputerowych interesuje się sportem ,głównie piłką nożną i siatkówką. Nie lubię gdy ktoś używa wulgaryzmów, sama prawie nigdy nie użyłam żadnego przekleństwa jak już to nigdy w czyjejś obecności. Kocham zwierzęta i zawsze marzyłam aby zostać weterynarzem. Bardzo ciężko mnie zdenerwować więc na ogół jestem spokojna. Mieszkam w Krakowie w dużym domu z ogródkiem. Mam 6 psów i 2 koty mają nawet swój dość duży pokój.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak przeczytałam, zawsze mogę przeczytać jeszcze raz.

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry)? Tak regularnie jestem na 1.15 i na 1.16 jeśli uda mi się dostać będę też regularnie na 1.14.

Większość cheatów które znam:

X-ray - Widzimy przez bloki, wybrane w opcjach w przypadku crafted.pl też szukania baz

Twerk - Szybkie shiftowanie

Antyknock - Nie działa na nas knockback

Jesus - Możemy chodzić po wodzie bez enchantu "Mroźny piechór"

Reach - Powiększa zasięg, możemy bić z dalesz odległości niż normalnie  

SpeedHack - Możemy chodzić 2,5 razy szybciej   

KillAura - Automatycznie atakuje osobę najbliżej

Spider - możemy chodzić po ścianach     

NoBlind - nie działają na nas złe efekty

CaveFinder - Widzimy wszystkie jaskinie

FullBright - Rozjaśnia się widzimy w ciemności 

NoFall - Spadając dostajemy mniejsze obrażenia

AntiFire - Nie zadaje obrażeń od ognia

Tunneller - Automatycznie kopie dziurę 3x3 dookoła gracza

BetterNameTags-  umożliwia sprawdzenie ile gracz ma  serduszek i jaką ma zbroję na sobie, oraz główny pasek eq

15 godzin temu, _wariatka_ napisał:

Na nie 👎

masz złą opinie wśród graczy niszczysz bazy i nie pomagasz :)))

Niszczenie baz nie jest zabronione na tym serwerze, a to, że tobie nie pomogła nie oznacza, że nikomu innemu też.

Jestem na tak. Jako że znam cię osobiście wiem, że będziesz dobrą helperką.

• Super 1

46 minut temu, PolskiCheater06 napisał:

No takie +/- te cheaty to znowu plagiat od maisiax? Te same, ale chociaż postarałaś się o zmienienie opisu cheatów ;>

Nie <: wszysciutkie sama pisałam.

18 minut temu, Electro_Slime napisał:

Nie chce się rozpisywać.

Nie lubię cię na NIE.

To, że jej nie lubisz nie oznacza, że musisz jej dawać na nie. Gdyby ktoś inny cię nie lubił, a miałbyś dobre podanie to napewno nie oceniałaby na nie, tylko dlatego, że cię nie lubi.

• Super 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy