Jump to content

[PRZYJĘTE] [Podanie] XMaisiaX

Anzelma
 Share

Recommended Posts

1. Nick: XMaisiaX.

2. Imię: Maja.

3. Wiek: 13.

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Prawie 10 miesięcy.

5. Masz mikrofon i TS3? Tak.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?  Tak, byłam helperem nawet i na tym serwerze, lecz niestety zrobiłam rzecz której nie powinnam, przez co musiałam opuścić to stanowisko.

7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na trzech serwerach)? Ok. 3/4 godziny dziennie.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Nie, nie byłam.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Jako że pełniłam już rolę helpera, wiem już co i jak. Tamtym razem niestety się nie spisiałam, lecz mam nadzieję, że zasługuję na drugą szansę. Po kilku tygodniach od degrada uświadomiłam sobie, że lubię pełnić ten obowiązek. Myślę, że mam dość dobrą opinię wśród innych graczy oraz administratorów. Mniej więcej potrafię rozpoznawać różnorodne wspomagacze do gry. Bardzo lubię pomagać innym osobom, jeśli mają jakiś problem, czasami daję też różne rzeczy nowym osobom. 

Wspomagacze, które znam:

X-Ray - Widzimy rudy, lub bloki, które można wybrać w opcjach przez ściany.

KillAura -  Automatycznie bijemy osobę najbliżej nas.

Jesus - Możemy przemieszczać się po wodzie, bez butów z enchantem "mroźny piechór".

Reach - Powiększa zasięg, z którego możemy bić.

NoFall - Gdy spadamy, dostajemy dużo mniejsze obrażenia.

Fly - Możemy latać, nie używając elytry.

FullBright - W nocy, oraz w ciemnych miejscach robi się jasno.

Criticals - Zadajemy obrażenia krytyczne, z ziemi.

Spider - Możemy chodzić po ścianach.

ParkourJump - Automatycznie podskakujemy podczas parkouru.

SpeedHack - Możemy chodzić nawet 2x szybciej.

Antyknock - Nie działa na nas knockback.

Twerk - Możemy bardzo szybko się skradać. 

Tunneller -  Automatycznie kopie dziure 3x3 dookoła gracza.

NoBlind - Nie działają na nas efekty mikstów.

FastLadder - Możemy bardzo szybko wchodzić po drabince.

BetterNameTags - Możemy zobaczyć jaką gracz ma zbroje, ile ma serduszek oraz jego nick.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Maja i mam 13 lat. Bardzo często gram serwerze crafted.pl, zwykle na sve, lecz czasami także na sky blocku lub creative. Moją pasją od najmłodszych lat jest taniec, lubię też grać na gitarze, oraz szyć. Trenuję siatkówkę i pływanie, ponieważ już od pierwszej klasy podstawówki chodzę do klasy sportowej. Nigdy nie wyobrażałam sobie być w klasie ogólnej, gdyż bardzo lubię uprawiać sport. Jestem dość cierpliwą osobą i rzadko przeklinam, lecz czasami jest moment, w którym wulgaryzm wymknie mi się z ust.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak.

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry)? Tak, jestem.

• Lubię to! 1
  • Super 7

• Moderator [TXO]

Podanie bardzo ładne i estetyczne. 
Nie widzę błędów ortograficznych ani literówek.

Bylas już w administracji tego serwera, wiec masz doświadczenie.

Uwazam ze można dac ci druga szanse.

Na tak!

Powodzenia ;) 

• Super 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy